Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Якщо руки не лежать до СТ, то не треба казати що воно лайно. Ну а якщо руки лежать, та грати на СТ не вмієш і кажеш що воно лайно, то їх (руки) треба рівняти (то біш вчитися). Я помилково подумав що Ukrainec відноситься до других)))

На СТ треба грати щоб знати як проти них боротися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я десь казав шо те чи те гавно? Ні! Я просто сказав що мені грати на ст не зручно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т-43 не вистачало динаміки з гарматою 100 мм. СТ повинен бути рухливим і скорострільним/влучним, бо під час перезаряда пожна стільки плюх нахватати що мама не горюй. Тим більше що зараз гармата там влучніша і по ДПМ краща - 1900 проти 1700. Мені з нею на КВ-13 було комфортно, навіть з 8-9 лвл... просто вони не були моїми супротивниками, я їх обходив. Тому

Ukrainec, рівняй руки

не знаю як там зараз, але коли мав т43 і кв 13 - я на них ставив лише фугасницю і досить пристойно фармив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, мені наприклад казали, що т-43 геть не прибутковий і краще одразу йти на кв-13, потім на Іса.

п.с. качаю французів (люблю починати з важкого шоб потім легше було)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті вчора підловив Е-50М. Есперта взяв. Скритні вони. І взагалі помітив, що на такій техніці малий відсоток нубів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, мені наприклад казали, що т-43 геть не прибутковий і краще одразу йти на кв-13, потім на Іса.

п.с. качаю французів (люблю починати з важкого шоб потім легше було)

якщо криві руки і неправильна конфігурація танка то будь що можна зробити неприбутковим, навіть премтанк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б з радістю послухав поради про ст, зокрема т-43.

конфігурація танка зводиться до ствола і додаткових модулів.

Т-34-85 стоїть венталятор 5%, Стереотрубка і досилач.

Те саме скопіюється на т-43

Вірно, чи є поради?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б з радістю послухав поради про ст, зокрема т-43.

конфігурація танка зводиться до ствола і додаткових модулів.

Т-34-85 стоїть венталятор 5%, Стереотрубка і досилач.

Те саме скопіюється на т-43

Вірно, чи є поради?

от скажи мені навіщо там стереотруба тобі? ти ж ст - постійно в русі, просвітлена оптика буде кращим варіантом, гармату я ставив фугасницю - нею дамажить на високому рівні, але треба призвичаїтись. ще залежить які вміння в екіпажа. у мене зараз на всіх танках в першу чергу лампочка в командира. ну і стиль гри виважений - тихіше їдеш - більше срібла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оптика на СТ

Ваші "за" і "проти"

Я думаю вона там не треба (стереотруба далі бачить при никанні з кустів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб труба працювала треба частіше зупинятись, а от оптика дозволить більше бачити постійно, і навіть раніше побачити супротивника ніж він тебе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... вірно. Думаю сьогодні ж нафармлю на оптику.

І так, оптика, вентилятор, досилач.

34-85 стоїть топ пуха, хочу фугаска теж до душі припала). Але з фугаскою погано в містах, повільно перезарядка і суперник бачить шо то фугаска)

і Взагалі, я десь бачив Тактичні схеми карт - во таку б штуку.

Екіпаж прокачаний тільки на 100% і все, першого вміння нема. 83%.

Лампочка, обзор для радиста, наводчик і заряжаючий - бойове братство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нема на модулі грошей -- ставте те , що є -- трубу , масксітку , ящик з інструментом . Потім завжди можна поміняти . Особливо рекомендую ящик на стоковому екіпажі --- стояти і ремонтуватися будете на 25% менше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прокачую модулы першочергово, і лям тримаю на акції завжди))

Модулі то не проблема.

Інструменти 25% стоїть на АРЛі44 (він витримає удари, якшо ремонтніка нема)

Маскітка тільки на арт сау і пт (окрім США). СТ і ТТ не використовую, лишні вони там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лампочка, обзор для радиста, наводчик і заряжаючий - бойове братство.

бойове братство - однозначно - ні

На ст - качаю так:

спочатку всім ремонт, далі після 100%+ командиру лампочку, і знов ремонт, решта екіпажу - можна подумати, залежно від манери гри та моделі танка.

Наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Братство для заряжаючого і наводчика це першочергове, я вважаю, ти вискочив, звівся, вдарив, заїхав за шось. І т.д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лампочка, обзор для радиста, наводчик і заряжаючий - бойове братство.

Бойове братство працює тільки коли прокачане на всіх членах екіпажу , так що присвоювати його окремим танкістам не варто , краще вибрати щось інше , а ББ качати потім усім разом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Братство працює тільки тоді коли воно викачане у всіх членів екіпажу на 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знав, прийдеться міняти.....

а шо ставити заряжаючому на арті? І наводчику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Братство для заряжаючого ы наводчика це першочергове, я вважаю, ти вискочив, звівся, вдарив, заїхав за шось. І т.д

Братство працює тільки коли у всіх на 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Став ремонт або маскування . В мене 1 перк на артах --- лампа командиру , решті маскування . Другий перк -- бойове братство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Став ремонт або маскування . В мене 1 перк на артах --- лампа командиру , решті маскування . Другий перк -- бойове братство.

Только пожаротушение! Только хардкор! :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...