Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Тим, хто в темі, хто такий VANOMAS буде просто кумедно, всім же іншим просто "піща для размишлєній", дивимсі:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим, хто в темі, хто такий VANOMAS буде просто кумедно, всім же іншим просто "піща для размишлєній", дивимсі

звичайний *бесагон* (вiдео подивився першi 14хв). Хто вiн й по якiй причинi янчить, я не в куггсе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

светанув, так сказать :)

ніштяк свєтанув :)

Тим, хто в темі, хто такий VANOMAS буде просто кумедно, всім же іншим просто "піща для размишлєній", дивимсі:

як на мене брєд :ninja:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто такий VANOMAS

бидло якесь... навіть говорити толком не вміє, про які "обзори" взагалі мова йти може?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говорит ниочем.... забанили за разглашение информации и нефиг сопли пускать... а то все мастера читать условия за секунду, ставя галочку "Прочитал и согласен", а потом: ай как так и за что..?! Кстати от него никогда не смотрел обзоры WOT - коряво и не интересно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. Приймете у топік?

Я французів качаю (крім ПТ)

Нік в студію. А далі, ще 9 випробувань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. Приймете у топік?

Я французів качаю (крім ПТ)

Нік в студію. А далі, ще 9 випробувань.

Ага . Спочатку по 1 пиву кожному . Далі по 2 і так до 9 :_07::beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я французів качаю (крім ПТ)

Німців качай, а то не пройдеш наступне випробування :0128::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

66Vetal66

граю на VI рівні (сау включно)

arl44, су85(пт качаю рад), amx 12t, готові до левел ап))

Німці стоять прокачані Dicker MaXXX

D.Max Відрізняється від мого вот тим самим, трішки більшим XXX... німці, як не як

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 випробовуання

Дайошь по прем танку всім нам в ангар у подарунок...

Строку тобі 2 години...

P.S. А німців таки качай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, у кого є тайп? це лише мені одному здається, що фармити на ньому стало гірше після патчу. а як у вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, у кого є тайп? це лише мені одному здається, що фармити на ньому стало гірше після патчу. а як у вас?

Не знаю як на тайпі но на КВ 5 стало куди гірше фармити. Раніше без проблем 75-85тис за бій брав , а тепер треба добре попотіти щоб нафармити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і я помітив, що з премом за дві-три години мільйочик фармив, а тепер ледь кілька сотень нагріб. а без према унило взагалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ 5 стало куди гірше фармити

Без према в середньому біля 25 тисяч чистими за бій середньої паршивості (виграш, біля 1,5-2 тис урона, 1-3 фрага).

А на КВ-4 навіть досить непогані за результатом бої іноді в мінус йдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, у кого є тайп? це лише мені одному здається, що фармити на ньому стало гірше після патчу. а як у вас?

Не знаю як на тайпі но на КВ 5 стало куди гірше фармити. Раніше без проблем 75-85тис за бій брав , а тепер треба добре попотіти щоб нафармити.

Його апнули і збільшили рівень боїв , де його броня мало що варта і пуха зовсім там ніяка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж Тайпа взяв по акції,шкодую страшно.Стата 38%.Луплять як сидорову козу.Грошей мізер.Фармлю на КВ5.Без прему теж не фонтан.Не розумію я цього різання прем.техніки.Вони ж за реальні гроші придбані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пуха зовсім там ніяка

згідний на 100%. Добавили б хоч 50 мм пробивання -- ціни КВ-5 не було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж Тайпа взяв по акції,шкодую страшно.Стата 38%.Луплять як сидорову козу.Грошей мізер.Фармлю на КВ5.Без прему теж не фонтан.Не розумію я цього різання прем.техніки.Вони ж за реальні гроші придбані.

Техніку преміумну не ріжуть , просто рівень боїв апнули і все , привіт десяті рівні . Потім глянусь статистику по машинах і можуть вернути все назад .

Та й китайця неважко пробити в лоб вже з 6-7 рівня .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

халявний Т34 рулить :), пробиває практично всіх :), але і його всі луплять, потрібно обережно ромбіки ставити, часто допомагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...