Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Вартувати буде десь 2300 голда

Тут пишуть що 3200

А тут пишуть , що знижка 30% :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті вкачав топ пуху на КВ-4. Мда, різниця з передтоповою 122 мм в пробитті величезна, не кажучи вже про КВ-5 :)

Лишилось вкачати двигун, а то повзає як черепаха. До його броні і пушки ще б динаміку ІСа... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я помітив якусь дивну закономірність - ставиш вміння безконтактна боєукладка і попадання від ворога в боєукладку або заряджаючого забезпечено. раніше такого у мене не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звільни заряджаючого , у нього погана карма :_07:

так то воно так, але ж майже в кожному бою на різних танках на яких стоїть безкон. боєукладка б"ють боєуклад... зі мною такого давно не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звільни заряджаючого , у нього погана карма :_07:

так то воно так, але ж майже в кожному бою на різних танках на яких стоїть безкон. боєукладка б"ють боєуклад... зі мною такого давно не було...

А на яких танках стоїть безконтактна ?

До речі , на Т110Е4 завжди вибиває заряджаючого під цифрою 8 , той що під цифрою 7 сидить десь глибше , по моїм стостереженням .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tiger II (вже продав і відкрив E75), Бат Чат, Ягдтигр і ще якісь... точно не пам"ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тигру і так часто виносять боєукладку, на баті вона в нього на жопі тому туда часто ціляють, ягдтигр не знаю так як не було, а вот Е 75 вже топовий то можливо всього декілька раз виносили. Просто тобі зараз не щастить. Вот на пантері другій постіно виносили поставив був мокру боєукладку і вміня безконтактна боєукладка і виносили дуда менше як до того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

w400_30190f5f5711c1b4f7ff01bfb48af34c.jpg

з приколiв те, що одного танка вбив зьiхавши йому на голову :) й те що вистрелив в кiнцi в грiля й вiн в мене, обое померли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може перенести в тему відповідну? Зараз віртуальні танкісти гніватися будуть. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може перенести в тему відповідну? Зараз віртуальні танкісти гніватися будуть. :)

прошу вибачення. це моя помилка бо читав дві темки зразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто юзає/в Пантеру2 ? Я тільки відкрив недавно.Стоїть питання,що відкривати першим: топ.башту,чи гуслі? Чи стане башта на стокові гуслі? Бо з новим патчем,неможу розібратися з деревом прокачки.Раніше було простіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто юзає/в Пантеру2 ? Я тільки відкрив недавно.Стоїть питання,що відкривати першим: топ.башту,чи гуслі? Чи стане башта на стокові гуслі? Бо з новим патчем,неможу розібратися з деревом прокачки.Раніше було простіше.

http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/536729-%d0%bc%d0%be%d0%b4-world-of-tanks-%d0%b2%d0%b5%d1%80%d1%82%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%be%d0%b5-%d0%b4%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b2%d0%be-%d0%b8%d1%81%d1%81%d0%bb%d0%b5%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%ba/

так легше розбиратись )) особисто менi :) На рахунок пантери не памьятаю, я спочатку гуслi вiдкривав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О-о,взяв майстра.Хоча на КВАСі і не граю.Так виїхав,подвійний досвід зняти.

post-11231-0-48491500-1349590826_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov Хулє. З такими дівахами в екіпажі...Чим вони воювали цікаво? :0155::_08:;)

Там ж пише " Коса ..." :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто юзає Т-29? Як на мене,танк СУПЕР!!! Відкрив години дві тому.Головне корпус ховати.І в плюсах вродь. І що саме головне,за боїв 10 завжди кидало в топ.Раза 2-3 бу на місці третьому-четвертому.Питання.З то-пухою теж так буде,чи реальний це рівень його боїв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто юзає Т-29? Як на мене,танк СУПЕР!!! Відкрив години дві тому.Головне корпус ховати.І в плюсах вродь. І що саме головне,за боїв 10 завжди кидало в топ.Раза 2-3 бу на місці третьому-четвертому.Питання.З то-пухою теж так буде,чи реальний це рівень його боїв?

Т-29 недавно пройшов. Танк просто супер, як на мене кращий з важких танків на 7-му рівні. Я в топі був частенько, але і з 9-ими воював також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...