Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Vadimm, 0.8.0 - розгін - швидкість - фізика

ЛТ та деякі СТ зараз можуть "залітати" в цікаві місця на картах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а бои не стали значительно дольше загружаться после обновления?

та ні, нормально все :), як і було, а от ФПС в динамічних сценах трохи підупав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Вам Lorraine 40 t ? Для мене, якщо коротко, це не танк 9 рівня. На 8 було цікаво грати. Зараз тільки дорога мука на шляху до БЧ.

А ти думаєш БЧ не картон як Лора? В нього складніше поцілити отож він може ближче підходити до ворога. Лора - танк середніх та дальніх дистанцій (з такою гарматою!), нєфіг нею лізти в пекло, підступніше треба діяти. Грав на Лорі і на 8 і на 9 левелах - нормально і там і там (перемог/поразок 179/179).

А де я написав що він картон????? Чи про те що я ним кудись "лізу"?

В мене до апа (на 8 рівні) процент перемог - був 57% і зростав! - оце було нормально.

А зараз (на 9 рівні) - вже скотився до 49%.

"(перемог/поразок 179/179)" - тобто 50% (хоча нічії ще не врахували) - для мене не дуже нормально.

Ось мій відсоток 48.72% при 195 боях,

а ось Ваш 49.59% на 365 боїв.

Mykola81, а Ви на якому рівні грали раніше 8, чи зараз на 9 -переважну квількість боїв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, 0.8.0 - розгін - швидкість - фізика

ЛТ та деякі СТ зараз можуть "залітати" в цікаві місця на картах :)

це точно, я на тій самій Т-50-2 в Карелії з горки набирав швидкість 87км. Фізика це круто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене з виходом цього патчу гра навпаки шустріша стала... не підторможує взагалі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ-4 гариний танк, не зміг грати на стоковому, тому за вільний опит взяв топ гармату, і за 12ий бій на танку вже маю "Майстра" :), тепер треба ще всі інші модулі повстановлювати. Але помітив - зі сток гарматою майжке не бачив 9 левелів в грі, а з топ гарматою постійно з 10ми воювати приходиться....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танкісти,вибачте за ОФФ,але може серед вас є однодумці?

http://board.lutsk.ua/topic/24962-nash-hobbzahoplennja-ochumelie-ruchki/page__st__100__gopid__1052685595#entry1052685595

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko дуже гарні моделі получаються в тебе!, я колись літакі так клеїв, але розмальовував як прийдеться :), а тепер маю багато "моделей" з журналу "Советские танки", з сааамого першого номеру....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, якщо це Зігорко сам розфарбовував -- то він майстер . Правильна покраска --- це половина моделі , і чудову модель можна геть зіпсувати покраскою . Я колись кораблі клеїв з картону , є моделі авіаносця Іластрієс і крейсера Рінаун по 70-80 см , масштаб точно не пам"ятаю .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa,Mykola81 то не я :_08: .Я навпаки хочу так навчитися.Художня школа з відзнакою,у свій час,думаю лише цьому посприяють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, шоб ти був здоров і не кашляв :)... тре буде якось зі своїх "моделей" зробити гілкі прокачкі танків WOT та зафоткати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага , готуйте бабло і чекайте напливу оленів :0155:

До речі , Дікермакс непогана ПТ для фану .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі , Дікермакс непогана ПТ для фану .

Маєш в ангарі? Читав на форумі,пишуть фарм нікудишній.Надто набої дорогі.Куди кидає? Скільки можна настріляти? Скільки вартуватиме під час акції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю . Мені нормально . Набої дорогі -- стоїть 105 мм , нехай нуби не плачуть . Брудними десь 45-50 к в середньому .

Вартувати буде десь 2300 голда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті французький експерт

На ГВП три рази поцілив "фочика" :0155:

А на раунок акцій: фарм постійно ріжуть ось і треба якось гравців стимулювати (дати підзаробити, новий танк купити). А то повтікають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...