Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

стало все більше стандартних режимів, десь 1 до 3 йде новий а так стандартні всі) Правда в мене день вдалий майже одні перемоги) Ще трішки і буде 50 % перемог) Ой чую руки все пряміші-пряміші стають) Мене 704 не пробили в лоб в притул на кв5)

І так день фарму на кв5 закінчено) Поповнив на 3.5 млн денежок, поки хватить щоб в мінус не вийти з е75 та ис8)

Замічено якщо перемога при низькому кофі то бабла дають набагато більше чим при рівних шансах...

Причому матюкають нас тільки москалі! Білоруси нормальні люди, навіть вступаються за нас) Раз на халуфі розговорився з хлопом з швечії як він писав) суть в тому що писав він так "pomogite na j4" зрозуміло ж...А москалюги налетіли почали його грузити я заступився і також отримав порцію лайна в свій адрес...Як не дивно коли мене обзивають кажу: "обоснуй" і тут всі глохнуть..."патамуша ти пид ....." і все) Без підстав, просто обзивають і все. Як традиція це у них. Раз згадав їм "Лаша тубай" то як розпінилися) Бендеровец це саме мяке словечко почуте в мою адресу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гра одна для всіх, якщо вона не підтримується компом то це вже твої проблеми, тут версіями не поможеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гра одна для всіх, якщо вона не підтримується компом то це вже твої проблеми, тут версіями не поможеш

не правда, компанія розробляє твік для ВоТ, а на форумах збираються лайт версії для ноутбуків.

Може хто має?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стало все більше стандартних режимів

Це після мініпатчу... на деяких картах був помічений дисбаланс і вони з них поприбирали відмінні від стандартного режими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якщо чесно, то на " Мастер " -а я думав хоча б 1600 десь треба. Мало пряморуких на Буратосах стало їздити.

Немало, просто С-51 довго заряджається, і часто бувають бої де тільки пару раз стрельнеш і всьо :), а бувають що весь боєкомплект вистрілюєш, (вчора в мене такий був, залишився з 1 ББ), і щось вам везе на "мастера" за мало досвіду, я отримав лише за 1800+ :)

а ще промахи і т.д... ти ж не в кожному бою стріляєш наче ракетами з самонаведенням...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де взяти ВоТ під інтегроване відео?

Пошурши на офф. форумі в розділі модів.

В WOT-MOD - раніше був твік зниження якості текстур до 3% !!! :0159: і листя видаляти можна було.

Потім до 25 %. Зараз не знаю чи залишили. Також вимкни всі ефекти через WOT tweker.

Шукай спрощені текстури, твікери тощо - екперементуй. Думаю можна добитись хоча б 25 FPS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось вам везе на "мастера" за мало досвіду, я отримав лише за 1800+ :)

Так про це ж і кажу. Рекорд досвіду на Буратосі вище чим тут отримав, і на тобі " Мастер ". Я ж то думав шо 1600+ як мінімум треба.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки є плюс в тому що багато школоти на сервері:

Победа!

Бой: Утёс 6 липня 2012 р. 12:08:49

Танк: VK 4502 (P) Ausf. A

Получено опыта: 1 351

Получено кредитов: 41 223

Достижения в бою: «Снайпер», «Бронебойщик», «Стрелок», Знак класcности «Мастер»

Іс-3, Лев, Кв-5, Квас - заходили в гості до мене почерзі, я їх витягував на арту, яка потім отримала "Підтримку". А в кінці Кв-13 нагрянув "зненацька" :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як альфа тапок вцілому? (чув багато негативних відгуків)

Вчора був несприятливий день :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як альфа тапок вцілому? (чув багато негативних відгуків)

Його треба використовувати як великий СТ, в основному перекриваю напрямки проходу ворожих СТ, благо 37 км/год дають змогу це зробити. Можна навіть ІС-3 закрутити якщо він нуб. І це при тому що ще не досліджена ходова - встановлені лише гармата з Тигра-І, і топ-двигун, екіпаж 93-95%. Хоча картон-картоном, танкувати на ньому точно не будеш, бронька рикошетна дай боже, якщо лобом "віляєш" - Тип 59 не пробиває/рикошетить в клінчі на обмеженому просторі. Добре каруселити - швидко виїзджає-заїзджає за перепону. Коротше, швидкість і маневровість - наше всьо. Поки подобається, але відчуваю як стане топом буде закидати до Маусів, а там хоч плач. Зараз часто в топі.

Fantom, я маю на увазі що хоч і з тобою в команді грають олені, але і проти тебе також олені, і цим треба користуватись а не скиглити водиночку на фланзі про допомогу.

Наступний бій:

Победа!

Бой: Эрленберг 6 липня 2012 р. 12:45:42

Танк: VK 4502 (P) Ausf. A

Получено опыта: 858

Получено кредитов: 23 715

Достижения в бою: «Снайпер», «Камикадзе»

Розбив об себе Іс-8 :D. Вони зливались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom, я маю на увазі що хоч і з тобою в команді грають олені, але і проти тебе також олені, і цим треба користуватись а не скиглити водиночку на фланзі про допомогу.

Не завжди виходить користуватись. Особливо коли зустрічний бій і ще на респі читаєш " Все на захват ". І 10-13 танків так і роблять, а через 3 хвилини, ти залишаєшся ну і ще 1-2 арти.. І це дуже часто так.. :(

А скоро 2 роки релізу танків , місяць залишився .

Чекай на вигідну акцію :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекай на вигідну акцію

Я з ЗБТ , мені плюшка має бути :_05:

В тому році була :_12:

http://worldoftanks.ru/news/355-wot_one_year/

Тиждень прему --- вже приємно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я як завжди прошляплю акцію...з 2 слоти точно взяв би)

недотапок для мене не суперник) швидкості в ного нема, щоб когось закрути...хіба арту) боюсь я його тільки на т34)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недотапок для мене не суперник) швидкості в ного нема, щоб когось закрути...хіба арту) боюсь я його тільки на т34)

Не переживай, закрутить і твій мєго-кв-5. А якщо ще якась 3й-ка ззаду ;) критане тобі гуслю і заклинить башту то КВ-5 розбере навіть мій нещасний Ram-2 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скоро 2 роки релізу танків, місяць залишився.

ну а поки маленька акція :

С 7 июля 10:00 (МСК) по 9 июля 9:30 (МСК) вас ожидают

і ще: 9 июля во время внеплановой перезагрузки кластеров с 9:00 (МСК) до 10:00 (МСК) произойдет серверное обновление World of Tanks, во время которого из случайных боев будет убрана карта «Хребет Дракона». Возобновление боевых действий на карте планируется после ее доработки.,

чогось цю карту багато людей не любить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ-5 розбере навіть мій нещасний Ram-2

Нічо не буде...

На все що <8 лвл просто пох) Ну хіба що в корму :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...