Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

згадав бувалі часи...сів на иса) після боїв з тт10 сісти на 4-5 це просто ппц! Такі там "нуби" як кажуть грають...

Перший бій викинуло, пока перезагрузився пока зайшов вже залишилось я дві арти лт і одне пт...а в суперника майже всі...Витянув гру самотужки) Якби не взяття бази - взяв би воїна)

Всетаки КТ - УГ! Іноді просто на ура а іноді це просто купа шлаку яка пробивається всіма! Навіть башня в лоб квшкою з зіс6 пробивається! НЕВІДАННО! Навіть в ис3 краща бронь) І пушка доречі також краща) Лишається терпіти до е75 а він вже огого...Жалко не фармовий(

Що краще ис8 чи е75?

Особисто мені на ис-8 е75 важкий суперник. З топовою розбирається на ура, головне пританцьовувати корпусом. Хоча 1 на 1 шанси 40 на 60 в сторону е75. Принаймні це до нового патчу, де ис-8 мають залатати башту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИС-8 не сприймається як ТТ9... ТТ8 переросток)

Скоріше СТ8 переросток.

Але мені подобається, особливо таким яким він зараз є на тесті. Якраз на ньому в мене рекорд по досвіду : 2106.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всетаки КТ - УГ! Іноді просто на ура а іноді це просто купа шлаку яка пробивається всіма! Навіть башня в лоб квшкою з зіс6 пробивається! НЕВІДАННО!

Ти напевно ще не бачив як Фєдю в лоб ш"є Pz4 через все поле на Маліновці?Це 400-450 м і 200мм броньки під непрямим кутом, при тому що голдові набої з топ-гармати Пазіка можуть пробити максимум 194 мм. При чому 80% влучань дамажили. НЕВІДАННО! :0032:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нова франц. арта в загальному тесті. Кажуть, УГ.

Зайди в магазин , їх вже продають давно , після останнього патчу , арту і ПТ французів .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81 ти не в курсі коли гілку нім. ПТ розділять?А то в мене вже 80000 досвіду на Ягдпантері лежать,пиляться.І на Фердинанді мало що лишилося до ЯгдТигра.Які там ПТ мають бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81 ти не в курсі коли гілку нім. ПТ розділять?А то в мене вже 80000 досвіду на Ягдпантері лежать,пиляться.І на Фердинанді мало що лишилося до ЯгдТигра.Які там ПТ мають бути?

Ось дерево розвитку Німеччини.

germany_tree_full(ru).jpg

А взагалі тут можна знайти всі повні дерева розвитку http://worldoftanks.ru/media/?tag=12

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яг Пантерку продавати можна? Тримати тільки Хфедора?

Набий зайві 100к на ягдпантері і продавай , якщо не колекціонуєш .

О.К. А чого?

З Федора відкриєш Ягдтигра , а після патча з німецькими ПТ Федір перейде в другу гілку і з нього можна буде відкрити Штуг-Е-100 , другу топову ПТ .

Можна відразу набити зайві 180-200к , щоб з запасом . Бери подвійний досвід кожен день і десь до патчу так і буде

Штуг-Е-100 буде монстром , товстий лоб і 170 мм дуло , як мені сказали . Параметрів дула не знаю =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штуг Е100,чи Ягдпанзер Е100?

Вони ще самі не знають , це був тільки ескіз , навіть не креслення .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хмм... в другому тесті з змінах значиться "Из случайных боев убраны карты «Комарин» и «Топь»."

Комарин ще розумію, а от «Топь» чого забрали ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, я думаю ніякий, в рандомі зустрічав то нічого грізного)

Jl6owa,

топь моя одна з улюблених карт :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хмм... в другому тесті з змінах значиться "Из случайных боев убраны карты «Комарин» и «Топь»."

Комарин ще розумію, а от «Топь» чого забрали ?

Вони будуть в нових режимах , ніби .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...