Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Треба хотфікс видно поставити, як раз позавчора випустили.

Це ще що таке? І з чим його їдять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, попроуй це: https://support.worl...perskom-pricele

zigorko, недавно був випущений хотфікс якій мав би допомогти у вирішенні проблем з графікою у грі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво, чому деяки танкісти не ходять на офсайт? Постойно "а шо, а де"... )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може девкого на роботі фаервол фільтрує деякі сайти? - Для особливо цікавих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво, чому деяки танкісти не ходять на офсайт? Постойно "а шо, а де"... )))

Там брудно , я тільки новини читаю і все .

А форум там просто ппц .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може девкого на роботі фаервол фільтрує деякі сайти? - Для особливо цікавих.

Ну пряма інет тільки на роботі. Наскільки знаю то танчики з проксьой тож не пашуть ))

Там брудно , я тільки новини читаю і все .

А форум там просто ппц .

А я за форум ніц не казав )

А ось новини з сайту стараюсь читати щодня, завжди знаю що, де і коли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, попроуй це: https://support.worl...perskom-pricele

zigorko, недавно був випущений хотфікс якій мав би допомогти у вирішенні проблем з графікою у грі.

Не має прав доступу для зміни бута.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво, чому деяки танкісти не ходять на офсайт? Постойно "а шо, а де"... )))

Ну раз такий начитаний,то поясни нубам.Мені простіше на Борді запитати,ніж лопатити форум,на пару з архівом новин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивуюсь ліні! На борду зайшов, запитав і не факт що дадуть відповідь, а на сайт зайшов прочитав і зробив що потрібно. Це що стосується акцій, технічних робіт і т.д. А про танки з головою вистачає першого повідомлення на оф.форумі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут лінь?.Для мене це просто гра,а не св"ятий обов"язок відмітитися кожен день на полі бою.Я граю 2-3 дні в тиждень по 1-2 год..І вмене немає ні часу,ні бажання слідкувати за всім і читати про всі новини на ОФФ сайті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут лінь?

Ах, ну звичайно, це інші повинні для тебе рити архів і наводити посилання на скачування хотфікса або хоча б на саму новину, так?

Краще ніж там написано ніхто тобі тут не пояснить. Чи тобі отсєбятіни начитатись хочеться.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут лінь?.Для мене це просто гра,а не св"ятий обов"язок відмітитися кожен день на полі бою.Я граю 2-3 дні в тиждень по 1-2 год..І вмене немає ні часу,ні бажання слідкувати за всім і читати про всі новини на ОФФ сайті.

Повір мені, я граю не більше, але читання головної в день не займає більше 2-3 хв. Ну від сили 10 і це якщо є відео аля повтори неділі чи варгаймінгу )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи тобі отсєбятіни начитатись хочеться.?

З задоволенням почитаю!!!

Зю.Я думав мене гра затягнула...Ан-ні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут лінь?

Ах, ну звичайно, це інші повинні для тебе рити архів і наводити посилання на скачування хотфікса або хоча б на саму новину, так?

Краще ніж там написано ніхто тобі тут не пояснить. Чи тобі отсєбятіни начитатись хочеться.?

Якщо читати тільки офф. сайт і форум - то навіщо ця тема?

Я думаю якраз для так званої "отсєбятіни".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

• Присуждается игроку, обнаружившему наибольшее количество (не менее 9) вражеских танков и САУ.

• Выдаётся только победившей команде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно, хтось з суперників "спалив" більше ваших танків.

Коли б хтось -тоді він і був би розвідником.

(не менее 9)

А, я запамятував: думав 7 достатньо. Давно світляком на працював - не мій стиль гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо читати тільки офф. сайт і форум - то навіщо ця тема? Я думаю якраз для так званої "отсєбятіни".

Не варто плутати довільний виклад якогось формулювання з балаканиною про танчікі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо читати тільки офф. сайт і форум - то навіщо ця тема? Я думаю якраз для так званої "отсєбятіни".

Не варто плутати довільний виклад якогось формулювання з балаканиною про танчікі.

А можна конкретніше або на прикладі? А то :0157: про що йдеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретніше --- ми тут просто флудимо , задаємо питання , консультуємося , міряємося піпіськами :_04: и т.п. , тобто йде здорова довільна бесіда , кожен пише , що хоче и що вважає за потрібне . Причому , без всіляких там образ і т.п. , як на оффорумі танків . Тобто , як писав Вадім , це просто балаканина і це нормально , тим більше можна писати українською .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та якщо вже брати аж так от щоб правильно - то на нашій борді тоді тре просто триндіти про новини, та ще про щось пов'язане з Луцьком, бо на всі інші теми є спеціальні форуми (чи то ігри, чи то автомобілі або компютери). Мені саме ця тема подобається набагато більше ніж спецфорум... Там важко щось знайти, а отримати якусь відповідь без флуду НЕМОЖЛИВО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там важко щось знайти, а отримати якусь відповідь без флуду НЕМОЖЛИВО!
+100500
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...