Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Завтра будемо грати на Ru2 з 18 до 21 по МСК. Слідкуйте за новинами)

А по місцевому о котрій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6-8 лвл.

Нас сьогодні навіть не впізнають, ще й матюкають. Ох уж цей другий кластер, не люблю його)

Ще до 20:00 (Київ) будемо кататися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходь завтра вже на третій сервер, останній день.

Початок у 17:00 (Київ). Граємо як завжди, до 20:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні на другому кластері гасав-гасав, нажаль жодного журналіста не побачив.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 зливів підряд на Фєді варті однієї такої перемоги:

Победа!

Бой: Химмельсдорф 5 травня 2012 р. 22:30:21

Танк: Ferdinand

Получено опыта: 3 819 (x3 за первую победу в день)

Получено кредитов: 42 269

Достижения в бою: Знак класcности: «Мастер», Медаль Бёльтера, «Снайпер», «Воин»

post-6376-0-19853000-1336246803_thumb.jp

Тільки КВ-4 до колекції не вистачило :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі 3 сервера перегружені тому маю час відписати мої враження від оновлення.

Почну мабуть з самого простого КВ-1 (який я продав щоб звільнити місце і добавити грошенят), у декілька разів гірша версія Кв-2. З плюсів мабуть скажу що кидає переважно до д2, хетзер,бізон) Але бубонить не достатньо бабла)

КВ-2 це вже не КВ-1 і навіть не той самий старий КВ) Став швидший, башня більша, і стало більше рикошетів) Але як і раніше катаюсь з Зис-6) Не звикну я до шайтанки)

Т-150, чомусь всі його дуже ганять мол - з паперу, пушка-не в зуб ногою і т.д. Броня дійсно не дуже в порівнянні з КВ-2, але стокова пушка(в моєму варіанті 122 мм, коротка така на вагляд) пробиває всі танки! Не було ще танку якого вона б не пробила в лоб) Да, дамагу приносить відносно не багато(біля 100) але всеж лёву пробиває, вк45..(тарпок)також пробив, нвіть ис4 пробивав поки отримав здачі)

КВ-3, за моїми спостереженнями йому не зробили абсолютно нічого! Просто взяли і вбухнули ще 500 хелси... Ну може ще башню трохи підсили, але як був неповоротким так і залишився...Точність попадання мабуть найгірша з того що доводилось зустрічати.

бонус

4abe86f898fdt.jpg

5b880dfd9705t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ-3, за моїми спостереженнями йому не зробили абсолютно нічого! Просто взяли і вбухнули ще 500 хелси... Ну може ще башню трохи підсили, але як був неповоротким так і залишився...Точність попадання мабуть найгірша з того що доводилось зустрічати.

Хехе

Дали новий швидший двіжок, дали нову кращу пушку, дали біше хелсів, наростили броні і це все "не зробили абсолютно нічого" ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ-3, за моїми спостереженнями йому не зробили абсолютно нічого! Просто взяли і вбухнули ще 500 хелси... Ну може ще башню трохи підсили, але як був неповоротким так і залишився...Точність попадання мабуть найгірша з того що доводилось зустрічати.

Хехе

Дали новий швидший двіжок, дали нову кращу пушку, дали біше хелсів, наростили броні і це все "не зробили абсолютно нічого" ?)

движок опробуваний не був але судя по гравцям на кв-3 він особого форсажу не дає) Та "нова" пушка та сама ща й була тільки тепер її треба докупляти окремо виваливши 140 тисяч вроді) Хотя вона в мене на ньому і стояла. Хелсів дійсно дали але броні для того ніфіга не наростили. Все що укріпили це башню і все. Остальне пробивається як і до обнови. Я називаю такі зміни " "не зробили абсолютно нічого" "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у них на форумі, пишуть спочатку що 3 10 по мск проводяться внепланові технічні роботи, потім написали що з 11 по мск ведуться тіж роботи і наче за годину повинно все працювати ))) А потім мене і з форуму викинуло ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, мене викинуло лише 5 хвилин назад. Досвід встиг понабивати і КВ-13 вже купив. Ще акційні Буратос і Т-20 на черзі.

Перезавантажать серваки і все виправиться на деякий час. А мені пора на шашлик збиратись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аще писали що прибиральниця баба Зіна видьорнула провода в серверній і сказала ой ))))

О, пустило назад. Тутачкі інфо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще ще б серверів добавили...

на черзі тигра акційна) 3 куска опита залишилось)

продавати т-150? як скажете?

Вчора так мазало на исі грати на 2 серваку) Майже все перемего з опитом в райноні тисячі і 30 тисяч срібла) Навіть якимсь дивом чпокнув е100)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дополнено. Технические работы продлены до 14:00 (МСК).

краще ще б серверів добавили...

Тобі полегшає якщо замість 3-ох серверів ребутнуть 4? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каліки вони. Обіцяли що як наростять кластерів онлайн буде стабільний, а насправді мильна бульбашка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайшов на першщий сервак. Блін облом вийшов, ранком о 4 зняв потрійний досвід на деяких машинах, а зараз дивлюсь на решті пятикратний :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...