Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Ги... КВ-3 навіть в такому бою

Перемога !

Бій: : Малинівка 23 квітня 2012 р. 12:36:15

Танк: : КВ-3

Отримано досвіду: 1 588 (x2 за першу перемогу за день)

Отримано кредитів: 18 874

Досягнення в бою:: Медаль Бійота

виживши пішов в -4000 :0017:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, з 122мм, потрібно стріляти акуратніше, це все приходить з часом. Привик на попередніх танках стріляти на “была нє была”, а тут потрібно вже набагато виваженіше стріляти, снаряд як не як 1030 коштує. 3-5 вдалих пострілів за бій цілком хватає для того щоб бути в +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В бою, про який я вище написав, з 10 пострілів влучило 8. Як-не-як, але КВ-3 -- не той танк, на якому можна довго стояти на одному місці і вицілювати ворога і його слабкі місця, особливо коли проти тебе ИС-3 і Тигр-2.

Ну і плюс малий ремкомплект за 3000, вогнегасник за 3000, ремонт танка, якого ранили всюди, куди могли (лишилось менше 100 НР, ну і медаль Бійота просто так не дають). Добре, що аптечку ще не юзав, хоча мехвода вже трохи тошнило.

снаряд як не як 1030 коштує

Ну з шайтанки теж не дешево стріляти, але я не пам'ятаю, коли востаннє на КВ приїжджав в мінус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора без малого 40 к опита взяв (заради дешевенького ІСа) з гарматою на 107мм. На тесті грав зі 122 і смисла в ній не побачив, пробиває не набагато краще, а ось "мальцов" зловить так і того важче. Да 107 скажімо т-34 не ваншотить, але снаряди не дорогі та і пробиває не погано. Можливо в 7.3 все ж 122 буде краща, танк все таки на левел вище піднімуть... Не знаю, зараз 107-ки з головою вистачає :)

Ну з шайтанки теж не дешево стріляти, але я не пам'ятаю, коли востаннє на КВ приїжджав в мінус.

Я так гадаю що такого і не було ніразу ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У 7.3 кв-3 дадуть 122 мм гармату ИС , так що на постріл в хвилину буде більше .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Охохо.. три дні і ІС-4 вкачаний..

ІС-3 без према фактично завжди в плюсі, хіба що арта званшотить.

А на рахунок КВ-3, то до гармати треба звикнути, основне правило - постріл завжди повинен наносити максимальні пошкодження, тобто недобитки по 100 хп то не наша війна, хіба що в крайньому випадку.

Взагалі для КВ-3 ідеально- середні роти (доки він ще на 6-му рівні), якщо командир толковий то до 40 тисяч срібла за бій можна вивозити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Третій деньна 10 зливів,зо 2 перемоги.Тягнути бій не виходить.Завжди закидає в низ списка.Вже не пам"ятаю, коли був в першій 5-ці.Пуха дамажна,але коса якась,і не пробивів куча.Тай сліпий Фєдя.Часто луплять з кущів,а звідки не бачу.

Ще враження не змінилось ;) ?

Бо я сьогодні і собі прикупив топ-ствол, але закидало в нормальні бої. Поки звик, в 3х боях злився, але потім пішло "дєржитє мєня сємєро", мінімум 2 жирних фраги за бій, і фармить некисло... Хоча помічено було що при зливі снаряд рикошетить стикаючись під прямим кутом з бортом КВ-5 і не пробиває лоб (також під 90 градусів) у Льови. В таких боях просто шифруюсь і намагаюсь не витрачати набої, хіба у 100% момент. В таких випадках переживати і кусати лікті є зайвим. Загалом гармата суперова і враження тільки позитивні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM Виганяю не часто .Якщо йде гра-граю.Якщо "зливи" раз за разом,назад в ангар.Боїв 5-7 і досить.Купив Черчіля.Тепер я танкіст-пулємьотчік!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, а я вчора новою гарматою за вечір відфармив її вартість. Без према. Шо значить пруха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа Прохоровка 24 квітня 2012 р. 18:53:15

КВ-5 Получено опыта: 1 383 Получено кредитов: + 77 632

Достижения в бою: Знак класcности: «Мастер», «Стальная cтена»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я все ніяк не можу себе заставити,не лізти вперед.Всі ТТ пруть,і я разом з ними.Нахапає плюх мій Федот і в ангар. (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рашити також треба з головою, дивись проти кого преш.

Заради приколу:

Поражение

Бой: Фьорды 24 квітня 2012 р. 19:33:10

Танк: Ferdinand

Получено опыта: 83

Получено кредитов: 7 148

Постріл - 1

Фраг - 1 (пантера)

Вижив, повне ХП, тупо не шукали мене, а базу захопили. Крім мене ще вижив Т-34-85.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два бої підряд в команді з придурками. В одному Т1 НТ взяв у взвод МС-1, в другому СУ-100 приперся з ЛТрактором. Ну не придурки, так команду послаблювати?.. :(

Скажу чесно -- в другому бою сам того ЛТРактора і прибив першим ділом... дістали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема нічого страшнішого , ніж МС-1 з трубою і сіткою в кущах . Поки не вріжешся -- не побачиш :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема нічого страшнішого , ніж МС-1 з трубою і сіткою в кущах . Поки не вріжешся -- не побачиш :_07:

На все воля рендома :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, не знаю як на середніх рівнях, а коли ИС-7 бере у взвод 1 лвл, то це підсилює нашу команду, адже якось треба відбалансити той перший рівень ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от будь-ласка.Як грати тим Федотом???? Ис7-три рази не пробив.Тігр Р ,з п"яти попадань пробив 2 рази зняв 400 ХР.Приїхав Першинг-закрутив.Починаю ненавидіти цей сарай...(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за непруха пішла? тільки сяду за иса і в мінус... валать всі кому не лінь... рекошетів 1 з 20 попадань... Хоча вкачаний до топа...Пуха це одне страхіття...Попадає раз з 4(

А от пз4 одне задоволення, вкачаний з тим "олівцем" легко з бою в 10 кусках чистими вихожу...

Поки грав на ісі вийшов в мінус 20 тищ тільки сів за пз + 150 тищ...ну що це таке?

В мене одного постоянно лагі в грі? Завісає повністю, викидує...Раніше такого не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не лагі, в мене інша біда. Час від часу картинка сиплеться -- зникають текстури землі, лишаються танки і будинки на чорному фоні і все підвисає, а кулер на відеокарті скидає оберти, ніби переходить в незавантажений режим. Допомагає Ctrl+Alt+Esc, а потім знову переключитись на гру. Інколи це відбувається просто в будь-який момент, але найчастіше -- коли переходжу в снайперський режим. Бісить. Часто мене встигають грохнути, поки повернусь в гру.

а ВБР -- ще та свиня. Інколи Через всю Малинівку з шайтанки раз за разом попадаєш, а іноді майже впритик не можна попасти, навіть в нерухому ціль і дочекавшись повного зведення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив на КВ-3 пухавку 100 мм -- так це ж зовсім інша справа! Швидка, точна, снаряди дешеві, як борщ. А 122 мм -- це недо-шайтанка з дуже дорогими снарядами. Може проти танків 8 рівня вона і варта чогось, але в більшості випадків, мені здається, 100 мм доцільніша: пострілів на хвилину вдвічі більше, точність більша, демедж за хвилину більший, ніж в 122мм, снаряди суттєво дешевші. Дуже часто ж буває, що ворогу потрібно збити якихось 100НР, а 122 мм банально не встигає до того часу зарядитись і тебе зливають раніше, ніж встигаєш вистрілити...

Лишилось прокачати двигун потужніший, і КВ-3 мені почне подобатись, а там вже і ІС скоро... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от будь-ласка.Як грати тим Федотом????

Якщо пуха топ, то вона стоїть на Е-75, Тапку, Маусі і сток Е-100. Дуже крута пушка.

Потивись відео з зонами пробиття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за непруха пішла? тільки сяду за иса і в мінус... валать всі кому не лінь...

Мучусь так само, ІС - ще той корч, якщо не в топі. Йому ще й пуху погіршили в останньому патчі.

Купив КВ-3, думаю піти по альтернативній гілці з 0.7.3, гірший танк для мене тільки Т-26 був.

P.S. Від мінусів мене спасає взвод і фугаси :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от будь-ласка.Як грати тим Федотом???? Ис7-три рази не пробив.Тігр Р ,з п"яти попадань пробив 2 рази зняв 400 ХР.Приїхав Першинг-закрутив.Починаю ненавидіти цей сарай...(((

спокійніше... іс-7 - не зовсім твій "клієнт" - його валити хіба з-під підтримки, коли він кимось іншим займається, і то або в зони пробиття (якщо лобом стоїть), або в борт, корму, там ш"ється добре. Тигр Порш - то взагалі окрема тема, там лоб по "чітєрству" покручє Фєдіного буде. НБД взагалі нереально пробити, яким би прихильним до тебе рандом не був. Тому навіть не намагайся переводити набої. З приводу закручування. Не знаю кому як, але мені часто допомагає рух по такій схемі:

post-6376-0-48575900-1335340096_thumb.jp

Ну і пояснення. Якщо Фєдя стоїть на місці і розвертається, Пєрш їде по колу і траекторія для закручування в нього коротша, якщо Фєдя рухається задом в тому ж напрямку в якому передом рухається Пєрш, йому (Пєршу) доводиться рухатись вже не по колу, а по еліпсу, таким чином траекторія його руху збільшується і він на збільшення кута між твоїм бортом і його снарядом витрачає більше часу. Тобто цей кут збільшується повільніше, що Фєді на руку. Як показала практика (хоча тут я можу помилятись, тоді нехай мене поправлять), швидкість розвороту на місці та розворору з рухом задом приблизно однакова. Тобто ти на халяву маєш бонус у вигляді збільшення траекторії руху супротивника. Крім того, в цей час ти є рухомою мішенню для арти а не стоячою, а це також маленький, але бонус.

З стіною думаю все зрозуміло - притулився спочатку кормою а тоді зменшуєш кут між площиною Фєдіного борта і напрямком руху снаряду. З часом цей кут стає настільки малим, що снаряди або рикошетять або не пробивають борт. Звичайно, тактика не стопудова, але якщо тебе закручує нуб або відносно повільний танк, то в тебе більше шансів на виживання. В ідеалі треба тренувальний бій СТ+ Фєдя, бо теорія без практики мертва.

І не напрягайся по поводу рандома, йому це по барабану, а в тебе нервові клітини не відновляться. Просто have a fun :)

А от пз4 одне задоволення, вкачаний з тим "олівцем" легко з бою в 10 кусках чистими вихожу...

Ооо, Пз-4 спочатку дуже не подобався, але то було коли екіпаж був не вкачаний і не було всякіх досилів-вентиляторів, тоді був радий що вкачав ВК3601 і здихався. Та коли вирішив качати гілку в сторону Мауса і знову купив його але вже пообвішував і вивчив екіпаж він почав приносити задоволення. Шкодував коли продавав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...