Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Для Федора маскування ? Думаю , краще ремонт першим перком , той монстр і так світиться на всю карту після пострілу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевів всіх,крім командира,на ремонт.Командиру взяв "6 відчуття".

Мля,лишилося 18000 до топ-пухи.Мало не плачу з тими не пробиваннями.Хто їздив на Федоті топовому? Велика відмінність між стоком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чорт, як появився прем танк (Т34), слоти в ангарі якось швидко закінчились )))), а ще також Фьодор остався не куплений :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага,фармить не погано Т-34.Вже можу дозволити собі і на мишці покататись і тд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що хоч орієнтовно чути про терміни виходу 0.7.3? Цікаво, чи втстигну КВ заелітити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та дура нічого крім легких танків не пробиває а їх і зіс нормально смачити і перезарядка в 2 рази швидша... ось для прикладу стандартний бій, нічого особливого

От тільки коли тебе закидає до Ісів 4-7, твій Зіс-6 вони можуть тобі кой куда запхать. На скрінах жодного покоцаного хайлевела не побачив, а цих шо побачив шайтанка з 1-2 пострілів гасить. А попадаєш ти до хайлевелів частенько.

Для Федора маскування ?

для частини екіпажу саме маскування і взяв, прям як Кіріл Арєшкін заповідав, командир в мене з 6 почуттям, радист з радіоперехватом - що ще потрібно для кустодрочєрства. Не на кожній карті Фєдьою в раш підеш. Тільки відчуваю що масксітку з собою дарма таскаю, напевно на вєнтіль заміню коли топ-гармату куплю.

Найбільше подобається рашити двома Фєдями.

До речі, zigorko, ти кажеш непробиттів багато... ти не забув що гармата поки в тебе з 7 левела, а ти напевно нею на 9й зазіхаєш. Їм я не по каткам (або в корму) і не намагаюсь стріляти.

На днях прикол був, згадалося: заїхав я в тил до ворога на ПЗ 3/4, а там КВ-5 стоїть афкашний. Я базу не захоплюю щоб по мене не прийшли, а починаю вишукувать больові точки монстрика. Командирська башенка пробилась 1 раз з 10 з мінімальної відстані, перпендикулярно до поверхні. Плюнув, під"їхав до корми. Спочатку також не пробивалась, під"їхав на пів-метра ближче, націлився перпендикулярно... з 3х пострілів 2 пробиття, боявся що боєкомплект закінчиться. Ледь встиг добити, за секунду був трупом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та дура нічого крім легких танків не пробиває а їх і зіс нормально смачити і перезарядка в 2 рази швидша... ось для прикладу стандартний бій, нічого особливого

От тільки коли тебе закидає до Ісів 4-7, твій Зіс-6 вони можуть тобі кой куда запхать. На скрінах жодного покоцаного хайлевела не побачив, а цих шо побачив шайтанка з 1-2 пострілів гасить. А попадаєш ти до хайлевелів частенько.

тоді в свою чергу добавлю скільки урону МОЖНА нанести "хайлевелам" за одинаковий період часу на обох орудіях... поки перезарядиш дуру можна разів шість пальнути з ЗІСА) І вона набагато точніша, а зі навиком снайпер - запалює танки з одного-двух пострілів)

Взяв Иса, тк це зовсім інший рівень, ис-4 рикошетить, не пробиває) Хоть і сток але маневрений) Пушка правда ніфіга не пробиває здалеку і не точна ппц але т44 в лобову по люку около 70% хелса зняв...

перший бій на ньому і

9f9462a7ff71t.jpg

через один

f3f703791c82t.jpg

якщо є КВ, КВ-3, ИС то скільки ще ячєйок буде? так не хочеться продавати КВ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді в свою чергу добавлю скільки урону МОЖНА нанести "хайлевелам" за одинаковий період часу на обох орудіях... поки перезарядиш дуру можна разів шість пальнути з ЗІСА) І вона набагато точніша, а зі навиком снайпер - запалює танки з одного-двух пострілів)

Ти рахуєш по ДПМ? Перестань... Підставлять тобі лоба, хоча б 8 рівня, і що будеш робити? Поки вицілюватимеш зони, тебе порвуть. А на шайтані в ролі підтримки - висунувся, шмальнув, сховався. Ще й з повним ХП можна з бою вийти.

Катаючись на Фєді (лоб 200 мм) коли бачу КВ звертаю увагу чи з шайтаном чи з ЗІСом. Шайтана боюся, ЗІСа - нє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли стане лобом ні одне ні друге не поможе)

А на шайтані в ролі підтримки - висунувся, шмальнув, сховався

наскільки мені відомо час прицілювання около 4 секунд, та і розброс на дистанцію великий...

надалі спорити не збираюсь) кожному своє до вподоби)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обидві пушки круті, просто шайтан - це фан :)

А ЗИС-6 легкість у використанні.

Vadimm, дарма не боїшся ЗИС-6, в лоб федю пробити реально :) Ну якщо скілований КВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шайтанкою потрібно навчитись пуляти. В неї низька швидкість польоту снаряда, потрібно вгадати випередження, якщо стріляєш по рухомій цілі, але краще -- по статичних валити і відразу ховатись для перезарядки. Найстрашніші для КВ з шайтанкою середні танки, як легко його закружують і розбивають в пух і прах.

насправді, при толковому наводчику розброс не такий і великий. Я з досить великої відстані пробивав під вагоном в Прохоровці і попадав в Т-34 (прикріплений файл, коли лишиться десь 9:15 на годинничку справа зверху), правда одного пострілу щоб його зняти виявилось мало...

20120410_2123_ussr-KV_prohorovka.wotreplay

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Рівно тиждень тримаємось на глобалці :)

З поперемінним успіхом. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

shot014.jpg

подивіться, як я лажанувся в самому кінці... побоявся не влучити і не встиг буквально на пів секунди... а один постріл міг все вирішити :(

результат -- 8 пострілів, 8 влучень, 5 фрагів і останній недобитий СУ-152 мене завалив, а потім і тупу арту, ака весь цей час просто втикала :(

20120411_0014_ussr-KV_murovanka.wotreplay

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пише сервер зайнятий...

воно і повинно вмикатись як звичайний запуск гри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серваки лягли, а мені лишилось менше тисячі досвіду до дослідження КВ-3, хотів за сьогодні вивчити... :(

бабла, правда, однаково пів лимона не вистачає ще на нього, але хоч дослідити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...