Перейти до змісту

№015 || NAЧЕРТ@тельная геометрия


ursa

Рекомендовані повідомлення

Ось мій перший квест і закінчився. Шкода, звісно, що не в призових місцях (довго шукали біля географічного факультету і на мосту, з якого чувак летів на машині :)), але позитивних емоцій просто маса! Щиро вдячний команді і організаторам і з нетерпінням чекаю наступного квесту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Емоції переповнюють.

Накаталися, насміялися, нарозгадувалися.

Завдання цікаві. Команда -супер! Friend, дякую за команду.

Тішуся грамотою. 2-ге місце. :g15: Навіть і не мріяла.

Організаторам дякую за можливість спонтанної участі у квесті і за такий політ фантазії у завданнях :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, квест вийшов на славу. Питання дуже цікаві. Правда, з чорноюморною грою "на вилет" я так і не зрозумів логіки.

Vika, кажуть тебе не взяли свистки, бо ти повільно їздиш... Не знаю, я ледве за тобою встигав :):ok:

Fr1end, так як назвемо команду? ;) Чи лишим як є?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

где трое, там и четверо...

Шикарный квест с логичными заданиями, хорошей погодой и активной командой.

Ну ОЧЕНЬ понравилось , что все задания выдали сразу ( можно было ехать на очевидные, а остальные- приходили в голову потом!)

География напрягла множеством вариантов, остальное было на УРА!

Слегка смутило большое количество чертей в заданиях ( ах ну да, пятница 13)

Спасибо оргам за вдохновение, а участникам за катание!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урса, Тарік, відсипте того шо ви курите як пишете завдання. :blush:

Думати не хотілось ні разу, правда спроби були, чесно. Хтось перед квестом казав, що він короткий :0002: , а вийшло як і минулого разу, до ранку. Надалі хлопці, не "на*обуйте православних" :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба, квест реально не довгий. Якраз норма.

Ще одне: якщо вже примусили фоткатись біля кожного КП, то треба було хоча б окинути оком ті фотки. Бо на них витрачали час, який ни який. Розумію, що це зроблено для того, аби люди не розділялись, але контроль повинен бути. Інакше наступного разу всі просто забють на це :)

А ось і наша команда (правда без фотографа мене :) )

ссылка на фото

ps. впредь приаттачивайте фото. с уважением, Модератор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобався дуже формат квеста, проїхати більше прийшлось аніж на минулому квесті, запамятались собаки які супроводжували нас від Глобуса до ЗАГСу, і те що треба було фоткатись біля кожного кп, дуже класна ідея, хоч фото на пам'ять залишатся :D.

Дякую організаторам і учасникам за гарно проведений час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я только сейчас вдуплил зачем нужно было фоткаться на каждом задании :) Блин, наркоз конкретно мозг затормаживает :) Квест класс. Очень понравилось что все задания сразу. С хлебзаводом мы явно лоханулись, хотя мимо него проезжали и даже почуяли запах свежего хлеба:) Оркам огромное спасибо за квест, и отдельное спасибо за отсутствия кубиков-рубиков ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за квест! Все чудово!

Декілька фото з підтвердженнями взяття усіх точок тут!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо всем за участие и кучу позитива
smile.gif

2Vika

А как сопротивлялась, как отнекивалась... ;)

2Atarax

Если бы это писалось по накурке - гы, я бы и сам испугался загадок :D

А так, представь, это в трезвостёкольном виде такое получается...

2D@ve

Первые пару команд проверяли. Дальше команды плотно финишировали, я просто не успевал. Сорри, состояние было такое, что сомневался в способности дотянуть до финиша последней команды. Повезло :)

Но вы могли у "Там-Тама" Tarikk-у предъявить фотоаппарат ;)

"На вылет"... При чём там игра? Чего все за неё цеплялись? ;) Задание проверялось на абсолютно не-квестере, правильный путь - самолёт - был определён в течении 10 секунд. Кроме того, тут явная отсылка на времена давно минувшие, не? Впрочем, как и ещё почти в половине заданий ;) А чёрноюморность - это чёрным по чёрному должно было быть на месте smile.gif

Познания в географии - это хорошо, но иногда знание песенки о ВВ2 оказывается полезнее smile.gif

Но путать пушку с танком тоже не надо. Я понимаю, калибр не тот заявлен, но ведь до Берлина лететь далеко, вот и пришлось пользоваться более мощными снарядами :D

Очень порадовал греческий поиск - никто, кроме "Свистков", не нашёл сам, наверное в контрастно написанный код верить не хочется smile.gif

Травяной прикол со свежей краской - это, конечно, жесть. Ну кто ж знал, что им в пятницу приспичит наводить красоту? :sq_ye:

По штрафам - за многие наводки можно было штрафовать, но способность строить логические цепочки по намёкам очень приветствовалась. И если есть недовольство по поводу "лишних" пяти минут - то практически у каждой команды они есть, поэтому позиционный расклад не поменяется ;)

P.S. А буква Ё таки существует :D

P.P.S. Результаты дам чуть позже, сильно не бейте smile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякуємо всім учасникам за гру :) на рахунок фото - викладаємо, не соромимось ;) перевіримо :D

пора створювати фотогалерею велоквесту. Самим буде цікаво згадати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Atarax

Если бы это писалось по накурке - гы, я бы и сам испугался загадок :D

А так, представь, это в трезвостёкольном виде такое получается...

я зрозумів як з вами боротись. на наступний квест приїду укурений :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квест був дуже цікавим, завдання були суперові. Велике дякую організаторам ну і, звичайно, учасникам нашої команди. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

організатори не перестають нас радувати новинками. всім дуже дякую.

зі. для мене поганих квестів взагалі не буває. жду кожного як свята...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот вам - post-419-0-37142100-1305649163_thumb.jpg - воплощение геометричной начертательности ;)

И если бы точки проезжались в оптимальном порядке - пробег был бы минимальным :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...