Перейти до змісту

Фірма Enter


mariolast

Рекомендовані повідомлення

Шукаю місцезнаходження фірми Enter що останнім часом знаходилась по вулиці Винниченка біля Універсалбанку.

Наразі там лишився тільки напис на дверях, вірніше вивіска і ссилка на вебсайт www.lutsk-enter.com, який не працює.

Маю туди вернути гарантійний товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні вона знаходяться по вул.Л.Українки навпроти "Книжкового пасажу"за магазином "Алло"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби то все так просто було. Банер фірми, про яку ти кажеш, в шапці моргає зверху. Я там був і там то і взнав, що виявляється таких ентерів є два. На винниченка то мене і направили з лесіукраїнки. У цих фірм назва одна а власники різні. Оту другу то і не можу знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моему они на Леси Украинки находятся, напротив Комп Всесвит в арке.

Переїхали звідти на Винниченка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній раз були в приміщенні навпроти "Браво", там де на другому поверсі більярд, вхід з лівої сторони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене десь був їхній службовий мобільний, але флаєр в куртці зимовій яку дружина заникала так глибоко шо впадло ритися. Повернеться дружина до міста - дам номер (десь середа). А поки можеш пошукати в "Аднакласніках" Лєну Карпюк 1984 р.н., місто Луцьк. Вона там працює, спробуй з нею зв*язатись.

Стоп. В тебе на гарантії має бути номер сервісного. Сервісний в Рівному - 0(362)623135

Або неси в офіційний сервісний торгової марки - якщо печатка підприємця є на гарантійному - то всьо має бути гут. Звірять сєрійнік з базою і всьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Панно" -> лесі українки арка -> винниченко -> обрив звязку :)

думаю що ппц конторі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Думка у Вас правильна. Те, що фірмі ппц - це факт. Зобов'язань по гарантії там дуже багато. І це ще було задовго до закриття. У нас їх гарантія ще з давніх давен 2009 десь так року ціла полка. Давно зрозуміли - простіше самим відремонтувати за власний кошт. Оскільки, якщо віддати - то товар мало того, що не поремонтують, а й не віддадуть. От така непроста ситуація.

Крім того особа, яка там директор (одна з дівчат, які були в торговому залі) винна гроші половині Луцька (і не тільки) за нерозрахований товар. А це вже геть ні в які рамки.

Тому були б дуже вдячні за будь-яку інформацію про місцезнаходження цієї безсовісної особи... Навіть за винагороду...

Вибачте, що не зовсім в тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пісец...я здав їм по гарантії вінта 2 місяці тому,завтракали,а зараз і трубку не беруть?блін і де їх шукати?.....паніка.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, швидше за все.

було 2 ентера - один із пані Glamyr4ik на чолі - Рівненський. (Той пограбований, що за магазином "Алло" по вул. Лесі Українки, не доходячи до Спрайта. )

І був наш Луцький - Ентер. Той, що біля більярдної - навпроти "Браво". Є ще якийсь - який в арці десь там по тій же Лесі Українки.

Завжди казав - не варто мати справу із фірмами одноденками. Навіть якщо там і дешевше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, то не той Ентер що з Рівного. То другий. Женя, той що в арці колись був - потім переїхав до "Браво".

Story, пиши заяву в 102, на печатці прізвище підприємця Максай - по базі думаю швиденько проб*ють.

Інший варіант - якщо вінти дійшли до сервісного - пробити сервісний офіційний або їхній (їхній по-моєму в Рівному).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух нифига себе :blink:

По моему, года два назад брал пару клавиатур и мышек в Ентере, что на Винниченка, там рядом ещё было кафе Буратино, до сих пор работают (клавы и мыши) но никогда не думал, что та фирма занимается кидаловом... :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пиши заяву в 102, на печатці прізвище підприємця Максай - по базі думаю швиденько проб*ють.

Найбільша база в інеті.

Можливо цей Маскай?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пиши заяву в 102, на печатці прізвище підприємця Максай - по базі думаю швиденько проб*ють.

Найбільша база в інеті.

Можливо цей Маскай?

Цей Максай, це її чоловік. Колишній. Він типу колишній директор ПП "Ентер-Плюс". Але кантора одна і та ж була. І бізнес той самий - взяти товар в постачальника, продати, виручку в карман, бабло на розваги і на все остальне. А борг постачальнику не обов'язково ж віддавати. Все-одно ж більшість постачальників постачають товар в напівофіційному порядку. І реально вибити гроші потім за неоплачений товар не так просто. Кинули вони багатьох - інформація достовірна на 100%. Шукали їх люди не тільки з Луцька, а й з Львова і Києва, і не тільки постачальники, а і банки, і просто люди.

Може й наговорив я тут багато лишнього, так би мовити конфіденційна інформація, і не дуже морально, але чесно з такими з людьми я зрозумів треба жорстко. Плюс може когось вчасно попереджу про можливі наслідки співпраці з цими особами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивись - на гарантійному листі повинна стояти їхня печать

на печаті шукаєш код ЄДРПОУ

з цим кодом ідеш в відділ державної реєстрації. там по цьому підприємству береш витяг.

і о чудо! в тебе є адреса місцязнаходження, хто керівник та взагалі повна інфа про дане підприємство!

витяг коштує в районі 57 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивись - на гарантійному листі повинна стояти їхня печать

на печаті шукаєш код ЄДРПОУ

з цим кодом ідеш в відділ державної реєстрації. там по цьому підприємству береш витяг.

і о чудо! в тебе є адреса місцязнаходження, хто керівник та взагалі повна інфа про дане підприємство!

витяг коштує в районі 57 грн.

Якби ж то все було так просто.... Керівника і повну назву знаємо і всю як ви кажете повну інформацію. Але же ц просто офіційна інформація. На жаль цей витяг не надасть інформації про фізичне місцезнаходження людини... і 57 грн на вітер.

Підприємтсва як такого вже не існує, хоча не спорю сам ФОП зареєстрований є, і 100% він ще здійснює по документам діяльність. Так швидко не вдалося б закрити підприємця. Але це нічого не дасть. Треба власне людина - фізична особа підприємець, яка скрилась в невідомому напрямку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если не желаете официально (милиция) - можна попробовать через детективное агенство, или бабка-гадалка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если не желаете официально (милиция) - можна попробовать через детективное агенство, или бабка-гадалка :)

Як на мене - що толку з детективного агенства - ну знайдуть, а далі? Бити морду? Вимагати компенсації? Його вже навєрняка знайшли більш спритні люди (якщо він винен і банкам і постачальникам), але сумніваюсь що він щось комусь повернув чи поверне. А 102 - знайдуть, закриють, а там - або відкупиться або ні. А якщо будеш щось вимагати чи битимеш морду - ще сам під суд можеш попасти.

P.S. Дуже шкодую що радив деяким бордівчанам цю контору. Сам в них тарився. Не думав що так воно обернеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...