Перейти до змісту

Телефонний довідник міста Луцька


MrVes

Рекомендовані повідомлення

Люди добрі! В кого завалявся добротний телефонний довідничок м. Луцьк хочаб за 2004, а же краще за 2005 р. дайте качнути, або ж намильте.

З.І. Якщо в когось є по іньшим містам скиньте теж. Сам же маю по Львлву.

:naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки скажеш свій мейл так і одразу кину, бо ваш фтп шось не паше в мене, а мейла в інфі твоїй я не знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вроді 2004, може в крайньому случаї 2003. а що? маєте уже хтось 2005??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

legolas_soi Мило моє [email protected] але довідник за 2003 в мене вєрняк є.... (навіть 2 різних). Я от чув, що добрі люди підбрили "09" за 2005 рік.... Да і фотакомовський по рукам гуляє )))) (але мені не тре...)

З.І. Як прізвище того філософа з Теплотезніки???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Есть типа 2005-й но не уверен на 100%, файлик 11 мег

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я передивився. у мене 2003. 2торік кинь куда-то. якщо не сильно лімітує інет то можеш в крайньому випадку на мейл. а так можна на фтп, чи на лм кудась..

прізвище його Скалига М.М. а філософом я його назвав бо він іногда реальні речі каже над якими справді можна подумати трошки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

legolas_soi Н езнаю на скільки ти добре знаєш "пана" Скалигу М. М., але ось тобі деякі факти для роздумів:

1. Цей шлёцик не дає студентам палити (курити) в туалеті! (Викладачам теж, але переважна більшість його не поважають і посилають на .... хутір метеликів ловити). Дана ситуація продовжується не один рік - як для філософа то у нього був час зрозуміти, що патякати, аби патякати не вихід з положення ...

2. Він задавав студентам лабораторні по "Косинці" чи то по "Солітеру"....

3. Він у своєму, скажемо так не юнацькому, віці не одружений!

Я описав три пункти які на мою думку характеризують його (і зворотнє - до нього) відношення/ставлення/здібності ....

Ніхто з нас не ідеальний, але він м`яко кажучи не тягне на Філософа .... лише на не признаного і до якого ми ще (або ж він) не доросли ....

Щодо реальних речей які він каже, то навіть я інколи читаю газети з анігдотами і навіть (!!!) можу деякі запам’ятати....

(Папуги теж розмовляють...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене поняття філософа не таке як у тебе.

можна бути останнім дятлом, і мати купу недоліків але кидати розумні фрази (іноді).

і Взагалі слово "філософ" не є позитивним у мому його розумінні. після вивчення філософії в університеті у мене склалась не дуже хороша думка про цей предмет.

а щодо Скалиги, то я знаю перший пункт твоїх описів, але мене потішили 2 і 3. може розкажеш ще кілька? і взагалі Mr.Ves ти там навчаєшся чи уже закінчив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 року потому...

Скинул на incoming значетс коро будет на серваке.

Останній довідник був за 2006. Але кажуть, гуляє десь по Луцьку і свіжіший, ніхто не в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плс, хто має новий довідник - скіньте на мейл [email protected]

<b>legolas_soi</b> Н езнаю на скільки ти добре знаєш "пана" Скалигу М. М., але ось тобі деякі факти для роздумів:

1. Цей шлёцик не дає студентам палити (курити) в туалеті! (Викладачам теж, але переважна більшість його не поважають і посилають на .... хутір метеликів ловити). Дана ситуація продовжується не один рік - як для філософа то у нього був час зрозуміти, що патякати, аби патякати не вихід з положення ...

2. Він задавав студентам лабораторні по "Косинці" чи то по "Солітеру"....

3. Він у своєму, скажемо так не юнацькому, віці не одружений!

Я описав три пункти які на мою думку характеризують його (і зворотнє - до нього) відношення/ставлення/здібності ....

Ніхто з нас не ідеальний, але він м`яко кажучи не тягне на Філософа .... лише на не признаного і до якого ми ще (або ж він) не доросли ....

Щодо реальних речей які він каже, то навіть я інколи читаю газети з анігдотами і навіть (!!!) можу деякі запам’ятати....

(Папуги теж розмовляють...)

ПРЕТ ОДНОДУМЦЮ!!! НЕДУМАВ ЩО НА БОАРДІ ПОБАЧЮ ПРІЗВИЩЕ СКЛИГА))) Ти ше незнаєш шо він витворяє в гуртожитку))) і як він хоче щоб дівчата ййому задавали сесію))) сорі за офтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби довідник був на шару, то його би мали всі, а так це лише купка вибраних має, слухи гуляють що є....сам не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби довідник був на шару, то його би мали всі, а так це лише купка вибраних має, слухи гуляють що є....сам не бачив

Мушу не погодитися. Такі речі якщо з'являються у когось, то, зазвичай, дуже швидко розходяться, бо тебе свій круг "вибраних",а в членів твого круга є хтось, хто не попав у твій і так в геометричній прогресії.

Скоріше за все просто нема нової бази. За 2006 десь валялась, але це вже раритет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ось, будь-ласка, користуйтесь. Незнаю...наскільки нова база, судіть самі :0011:

http://www.megaupload.com/?d=QCJB1ULP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це база 2006 року стара. Нової бази немає мабуть нівкого зважаючи на те що в кінці 2009 на початку 2010 року проводились зміни з номерацією телефонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це база 2006 року стара. Нової бази немає мабуть нівкого зважаючи на те що в кінці 2009 на початку 2010 року проводились зміни з номерацією телефонів.

Цілком можливо, я нею не користуюсь, через це достеменно мені невідомо наскільки стара ця база....., можливо комусь пригодиться :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...