Перейти до змісту

Методичка дешево і сердито?


Harvester

Рекомендовані повідомлення

Збираюсь видати брошурку (методичка). Хотілося для початку пару сигнальних екземплярів.

Чи можливий такий варіант:

Електронний варіант (Ворд) -> Брошурка А5 (~60 сторінок)

Тираж ~10 шт

Бюджет — до 100 грн

:unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я только что разговаривал на эту тему с людьми, которые непосредственно занимаются такими делами, поэтому ответ таков:

Цена зависит от множества факторов: насколько готов материал к печати, нужна ли работа редактора, тип обложки, тип дизайна, цветность и так далее.

Если материал уже полностью готов, то есть нужно просто запустить на ризограф,то в среднем, цена одного экземпляра будет колебаться от 12 до 15 грн.

Итого:15х10=150 грн. (это минималка)

Может по городу где то и дешевле будет,не знаю, информация только от одного издательства, про другие не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги)))

Ном. тел. в студію тої хвірми де на різографі 10 нкземплярів друкують!!

я только что разговаривал на эту тему с людьми, которые непосредственно занимаются такими делами, поэтому ответ таков:

Цена зависит от множества факторов: насколько готов материал к печати, нужна ли работа редактора, тип обложки, тип дизайна, цветность и так далее.

Если материал уже полностью готов, то есть нужно просто запустить на ризограф,то в среднем, цена одного экземпляра будет колебаться от 12 до 15 грн.

Итого:15х10=150 грн. (это минималка)

Может по городу где то и дешевле будет,не знаю, информация только от одного издательства, про другие не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ном. тел. в студію тої хвірми де на різографі 10 нкземплярів друкують!!

написав "на ризограф", я никак не имел ввиду то, что 10 экземпляров будут именно на нём печататься, ибо тогда методичка выйдет золотой ( только запуск первой странички - 7 грн) :g05:

расценки идут по лазерному принтеру... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда.... Гетто

На городі бузина, а в Києві дядько)))

Генератор случайных чисел - 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На городі бузина, а в Києві дядько)))

:blink:

в смысле? я что то не так сказал ? ))

или тебя действительно интересует печать сверх малых тиражей на ризографе ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что то не так сказал :_06:

На городі бузина, а в Києві дядько)))

:blink:

в смысле? я что то не так сказал ? ))

или тебя действительно интересует печать сверх малых тиражей на ризографе ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кагбе где ризограф а где лазерник. Кагбе на ризографе цена напрямую завистит от тиража, покуда стоимость мастер-пленки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Цена зависит от множества факторов: ...

Тому і намагаюсь вияснити деталі. У нас всі друкують в одній конторі — туди потрібно занести роздруковані листи в такому форматі, як вони будуть в методичці. Вони їх копіюють, сшивають. Тираж — десь 50 шт, собівартість (ціна) — 6—7 грн/шт. Проблем би не було, якби матеріал був повністю готовий. Але матеріалу ще далеко до готовності (в моєму баченні :rolleyes: ), а методичку треба вже (всі формальні процедури пройдені) також для різного роду формальних процедур :(

Практично вона була б потрібна осінню, за цей час я міг би її доробити.

Так от, впихати макулатуру студентам мені не хочеться (щоб відбити гроші), тому вирішив пошукати бюджетний варіант рішенния проблеми :unsure:

Можна зробити самому:

60 сторінок на А5 з двох сторін — 15 листів А4.

15 листів на 10 шт = 150 листів (~20 грн).

Використання картріджа принтера — ще десь 20 грн.

Ну ще скріпити, зігнути, обрізати. Правда, навряд чи гарно получиться, і яке видавництво вказувати :unsure:

Так що у мене мета — економія грошей (100 грн не 400 грн) і паперу (бразильські ліси ціліші будуть :) )

Думав, що існують технолоігії, що дозволяють це робити дешево і сердить :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна зробити самому:

60 сторінок на А5 з двох сторін — 15 листів А4.

15 листів на 10 шт = 150 листів (~20 грн).

Використання картріджа принтера — ще десь 20 грн.

Ну ще скріпити, зігнути, обрізати. Правда, навряд чи гарно получиться, і яке видавництво вказувати :unsure:

З видавництвом - тЄжко...

Вийде гарно, аби бажання.

Треба було чоловіковій мамі 2шт на атестацію по якійсь художній темі (з фотами картин).

Робили (друкували) їй в себе вдома. На обкладинки поштучно куплений кольоровий папір.

Вона скріпила собі меблевим степлером - шик і блЄск)))

Я колись різала в друкарні цінники, роздруковані вдома.

Ціну не пам'ятаю - дешево (бо тоді зробила висновок, що вдома більше нарізати не буду) і там це 10хв роботи.

А вам разочок "чІкнути" - то взагалі хвилинка часу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в свій час друкував сам (є макрос для ворда який все перетворює в брошуру), різав навпіл А4 в друкарні, безплатно (заніс потім шоколадку). Папір і друк мені обійшовся нахаляву, бо робив все на роботі. так що в шоколадку вклався :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант 1

Натякнути студентам, що можна зробити корисну справу... Серед них обов"язково знайдуться тямущі!

Варіант 2

Не морочити собі голову паперовим варіантом, а дати один роздрукований варіант старості (активісту). Вони собі покопіюють.

Варіант 3

Видати студентам електронний варіант.

Варіант 4

Хороші лазерки (НР, Кенон) в драйвері мають опцію "Друк брошури". Роздрукувати один варіант. Нічого не розрізаючи, зробити ще 9 копій на ксероксі. Зшити усі 10 екземплярів більшим степлером. Для красоти в поліграфічній фірмі можна обрізати краї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант 4

Хороші лазерки (НР, Кенон) в драйвері мають опцію "Друк брошури". Роздрукувати один варіант. Нічого не розрізаючи, зробити ще 9 копій на ксероксі. Зшити усі 10 екземплярів більшим степлером. Для красоти в поліграфічній фірмі можна обрізати краї.

Те, про що писала я.

А чого не друкнути 10ть екземплярів, а робити копії??? Так краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно не краще - післе ксерокса будуть чорні лінії де не потрібно і якість відповідно нижча. Я взагалі дивуюсь чому коли мова йде про такі надмалів тиражі ще друкарні залучати.Роздрукувати малу 5-10 сторінок методичку для тесту щоб даремно не псувати папір і побачити як його правильно вставляти, а потім ..все робиться стандартними методами без всяких крутих драйверів, скриптів ітд ітп..Ось Adobe Pdf має таку ф-цію - роздрукує спершу передню потім задню сторону. І нічого не сплутає..та й ворд має в параметрах сторінки Брошуру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант 1

Натякнути студентам, що можна зробити корисну справу... Серед них обов"язково знайдуться тямущі!

Варіант 2

Не морочити собі голову паперовим варіантом, а дати один роздрукований варіант старості (активісту). Вони собі покопіюють.

Варіант 3

Видати студентам електронний варіант.

Варіант 4

Хороші лазерки (НР, Кенон) в драйвері мають опцію "Друк брошури". Роздрукувати один варіант. Нічого не розрізаючи, зробити ще 9 копій на ксероксі. Зшити усі 10 екземплярів більшим степлером. Для красоти в поліграфічній фірмі можна обрізати краї.

Студенти будуть в вересні, а зараз потрібно для звітності. Крім того, електронний варіант є в Інтернеті, так що всі, кому не лінь, можуть користуватись (в тому числі роздруковувати) :unsure: Крім того, не хочеться мені брати на голову додатковий "геморой" з дистрибуцією :unsure:

Копіювати можна і на ксероксі (якість, думаю, буде задовільна). Правда, з двох сторін, певно прийдеться поморочитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Скачуєш програму http://www.newtech.ru/~orlov/verstka.htm

Зверстуєш для А4 (вийде 15 листів).

Роздруковуєш.

Сам так робив багато методичок. Дешево і сердито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Скачуєш програму http://www.newtech.ru/~orlov/verstka.htm

Зверстуєш для А4 (вийде 15 листів).

...

Дякую.

Але ця програма з малюнками не дуже дружить :unsure:

Та й те саме зараз більшість принтерів дозволяють зробити.

P.S. Проблема наднизького тиражу наразі відпала. Буду робити в звичайному порядку :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...