Перейти до змісту

Червоний прапор над майданом Незалежності


BACbOK

Рекомендовані повідомлення

Ніби ця новина ще не проскакувала на борді. Отже,

h_1303414183_3a9d299e30.jpeg

Верховна Рада України ухвалила закон про підняття 9 травня – в День перемоги – разом із державним українським прапором червоного прапора.

За відповідний закон проголосувало 260 депутатів.

Червоний прапор трактується в документі, ініціатором якого виступили комуністи, як символ перемоги радянського народу, його армії і флоту над фашистською Німеччиною у роки Великої Вітчизняної війни.

Член фракції КПУ Євген Царьков сказав, що прапор Перемоги має відповідати вигляду штурмового прапора 150 Ідрицької стрілецької дивізії, який був встановлений в Берліні над Рейхстагом.

У відповідь на ініціативу більшості депутати від опозиційних БЮТ і НУНС підняли жовто-блакитний прапор поряд з трибуною, а представники провладних фракцій розгорнули червоний прапор з іншого боку трибуни.

Представники опозиції заявили, що цим законом будуть зневажені батьки, які були убиті більшовиками, які йшли під червоними прапорами. Це рішення, кажуть вони, сприятиме розколу у суспільстві.

Член фракції НУНС В’ячеслав Коваль сказав Бі-Бі-Сі, що червоний прапор на вулицях незалежної України - це виконання російського замовлення.

’’Це прямування російською дорогою. Це робиться, або за прямою вказівкою Кремля, або нинішня українська влада копіює те, що робить Москва. Це знущання над Україною, як державою. Ніхто не ставить під сумнів перемогу у минулій війні. Але не менш жахливою сторінкою історії була комуністична влада, яка знущалася над Україною,-’’ сказав В’ячеслав Коваль.

На думку депутата, в суспільстві виникає величезна напруженість і велика частина суспільства, вважає він, не сприйме рішення щодо підняття прапору неіснуючої держави.

Депутат вважає, що червоний прапор – це атрибут колишнього СРСР, або нової імперії, яку будує Росія за допомогою української влади. Пан Коваль твердить, що такий крок парламенту не сприятиме єднанню українського народу.

З.І. Моє ІМХО, червоний прапор - це вже перебір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 121
  • Створено
  • Остання відповідь

це діло не тільки наших українських комуністів (Симоненка), а 100% участь Москви. А це вже вмішування в внутрішні справи незалежної країни (України).

Не добре виходить. І в Луцьку ті комуняки останнім часом, як підсніжники весною, повилазили зі своїх нор (на сайті "Волинських новин" їх через день пропіарюють).

Черврних прапорів на вулицях висіти не повинно. СРСР вже не має 20-ть років. Повинні висіти жовто-блакитні. Червоними можуть бути лише стяги (прапори) реальних військових підрозділів, які брали участь у війні - як пам'ять, але без фанатизму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка, що останні події (починаючи від подій в Запоріжжі): комсомольці в Луцьку, червоні прапори на вулицях міст України та ін. подібне - це все є підготовкою до якоїсь масштабної, в рамках країни, провокації. Бо дуже нав'язливо це все підноситься і на ТВ, і в друкованих ЗМІ та в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В День Перемоги підійдіть до Ветерана, гляньте йому в очі, і скажіть те, що ви пишете про червоний стяг, ящо зможете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ще квіточки, от якщо Януковичу в день народження підійти і розказати те, що в сусідніх темах про нього написано!

Я думаю що в таких випадках краще залишати свою думку при собі, все-таки Ветеран це не та людина з якою варто дискутувати щодо прапора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене червоний прапор 9 травня - це стяг, під яким ми перемогли фашизм, а тому не бачу проблем якщо його підняти поряд з державним раз в рік на річницю перемоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для мене День перемоги 24 серпня. Пафосне святкування одних людиновбивць над іншими для мене не свято, краще нашим сивочолим дідусям і бабусям зробили достойний дожиток, їх не так то багато лишилося. такщо засуньте в опу той прапор, а їм легше всерівно не стане. Лицемірство - ось що це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання двояке. Але гадаю,що раз на рік заради останніх ще живих ветеранів можна приборкати свої амбіції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для мене День перемоги 24 серпня. Пафосне святкування одних людиновбивць над іншими для мене не свято, краще нашим сивочолим дідусям і бабусям зробили достойний дожиток, їх не так то багато лишилося. такщо засуньте в опу той прапор, а їм легше всерівно не стане. Лицемірство - ось що це.

Я б глянув як би ти писав пафосну фігню якби ті "людиновбивці" не відстояли життя і свободу твоїх батьків і дідів.

З.І. Дати абсолютно не тотожні. Ти б ще за НР чи РХ написав.

vanus: не треба перекручувати слова, людиновбивці з вищи офіцерських чинів і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене червоний прапор 9 травня - це стяг, під яким ми перемогли фашизм

це факт, але більшість людей його сприймають як символ репресивної комуністичної машини, якби ця ініціатива із прапором була і справді спрямована на підтримку ветеранів та людей які пережили ті страшні часи, то я б був за 2 руками. Нажаль в нашій державі таке робиться тільки заради провокації та розколу суспільства керуючись девізом “Розділяй та володарюй”. Думаю ті дідусі та бабусі були б більш щасливі відчути турботи держави в матеріальній підтримці (достойній пенсії, пільгових ком. послугах, забезпеченні достойної старості) а не в тому що раз на рік їм червоний стяг почеплять разом з державним прапором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор темы лжот сознатеьно или как балван повтояет чужую ложь , поднимут не просто красный флаг, а штурмовой флаг стрелковой дивизии захватившей рейхстаг !

Чуывствуете разницу ааа ?

znm_1.jpg

Тут расскажут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти спочаку пройдись по ссилці в першому пості, а потім пиши про "лжот" чи "балван". Думай, що пишеш, умнік, якщо, звісно, є чим думати.

З.І. І, до речі, навчись грамотно писати спочатку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эти чистой воды манипуляция, в первом посте флаг СССР а не дивизии + название темы не отображает сути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В секс-шоп заходит дедок и обращается к продавщице:

— Доченька, я недоволен своей половой жизнью и итогами Великой отечественной.

У вас есть надувной Гитлер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Польше с 2009 года вступил в силу закон, по которому владение, продажа и хранение предметов с символикой коммунизма карается штрафом или двумя годами тюремного заключения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене червоний прапор 9 травня - це стяг, під яким ми перемогли фашизм

Вас там не стояло ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор темы лжот сознатеьно или как балван повтояет чужую ложь , поднимут не просто красный флаг, а штурмовой флаг стрелковой дивизии захватившей рейхстаг !

Чуывствуете разницу ааа ?

znm_1.jpg

Тут расскажут

Текст закону:

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про внесення змін до Закону України

„Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років”

(щодо порядку офіційного використання

копій Прапора Перемоги)

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

І. Внести до Закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2000, N 30, ст.239) такі зміни:

1) статтю 1 після частини четвертої доповнити новою частиною такого змісту:

„Прапор Перемоги є символом перемоги радянського народу та його армії і флоту над фашистською Німеччиною в роки Великої Вітчизняної війни . Зовнішній вигляд копій Прапора Перемоги має відповідати вигляду штурмового прапору 150-ої ордена Кутузова II ступеня Ідрицької стрілецької дивізії”.

У зв'язку з цим частини шосту та сьому вважати відповідно частинами сьомою та восьмою;

2) статтю 2 після абзацу третього доповнити новими абзацами такого змісту:

„використання копій Прапора Перемоги біля Вічного вогню, могил Невідомого солдата і Невідомого матроса;

суспільне використання копій Прапора Перемоги під час урочистих заходів, присвячених Дню Перемоги, які здійснюються органами державної влади, органами місцевого самоврядування, організаціями, громадськими об'єднаннями, покладання вінків до Могили Невідомого Солдата в місті Києві й іншим пам'ятникам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років у День Перемоги й інші дні, пов'язані з подіями Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років - Дні визволення та Дні оборони населених пунктів від німецько-фашистських загарбників;

офіційний підйом у День Перемоги копій Прапора Перемоги на будинках (щоглах, флагштоках) поряд з Державним прапором України;”.

У зв'язку з цим абзаци четвертий-тринадцятий вважати відповідно абзацами сьомим-шістнадцятим.

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Тепер по тексту: хто мені скаже що означає словосполучення "офіційний підйом" з т.з. права? Якщо я в себе на будинку вчіплю його біля прапора України, - це буде офіційний підйом? Чи для того, щоб підйом був офіційний, треба присутність Климчука з Романюком і ВІА ЗСУ?

Також - де взяти прапор, який відповідає "вигляду штурмового прапору 150-ої ордена Кутузова II ступеня Ідрицької стрілецької дивізії"? Як визначати відповідає чи не відповідає? А якщо не відповідає, то чи не оштрафують мене за порушення Закону України? :)

Короче - простіше незважати на цей закон, прийнятий "п'ятою колоною", ніж добитися його виконання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше би німцям данціг повернули - і можна сміливо забувати епоху

спочатку ви покажіть хороший приклад поверненням кенісбергу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше би німцям данціг повернули - і можна сміливо забувати епоху

спочатку ви покажіть хороший приклад поверненням кенісбергу :)

Ну якщо переглядати історію, то нехай повернуть моїй родині майно, яке лишилось на лівому березі Зх.Бугу, нехай повернуть моїй родині дітей, які повмирали в Голодоморах, нехай повернуть нерви та здоров'я, потріпане совецькою владою до, під час та після Війни. Нехай.... Нехай ЗАРАЗ забезпечать нормальне життя, а не тішать кожні 2-3 тижні новою "сенсацією".......Нехай...

=======================================

З укрбашу...

Євген ДУДАР

УКРАЇНЦІ МОЇ, УКРАЇНЦІ...

Боже! Боже! Боже!

Які ми демократи! Які ми гуманісти! Які ми людолюби!

Та хіба якийсь інший народ зміг би, тікаючи з палаючої тюрми, винести на своїй покатованій спині тих, хто його у цю тюрму заганяв, тих, хто його у цій тюрмі неволив, тих, хто його у цій тюрмі катував?

Лише ми, українці, здатні на таку суперфілантропію...

І ми не тільки винесли. Ми занесли усіх цих шубравців до своєї хати. Впустили їх у найкращі світлиці. Виділили їм найкращі місця. Годуємо. Поїмо. Розважаємо. Пошановуємо їх, як "героїв". Спілкуємося з ними лише на "общєпонятном" - бо ж лише одну клепку мають. Не дай, Боже, не так зрозуміють. І єдина думка у наших демократичних головах, і єдиний трепет у нашій супергуманній душі: "Аби не образити"...

Ну плюне нам по-хамськи у вічі - обтираємося.

Чей же не вдарив...

Ну вліпить нас по шиї з перепою. Почухаємося.

Чей же не вбив...

Ну придушить когось в закутку. Зітхнемо спiвчутливо.

Чей же не всіх...

Ну похуліганить у кровавих колонах.

Оплюють нашу історію, нашу Державу, нашого Президента, нас із вами-посміємося: "Хворі ж..." Не будемо ми їх розстрілювати, як вони нас.

І не дикуни ж ми, щоб "зуба за зуба". Прецінь у центрі Європи живемо. Та християнську мудрість сповідуємо: "Хтось у тебе каменем - ти в нього хлібом". Та й не чужі ж ніби...

І перебираємось у сіни. Щоб тюремщикам не заважати. Своєю мовою їх не дражнити.

Прапорами своїми їм червоні очі не муляти. Пересидимо й у сінях. Не надворі ж...

І тішимося, що на волі. Що маємо свою хату. Що ця хата має древню історію. Що жиди у цій хаті славні лицарі. Що ми достойні сини могутнього народу. І тримаємо напоготові... відра з водою. Бо із світлиці пахне соленим. П’яні тюремщики з вогнем граються.

На всі заставки репетують, що ми "бандити". Що нас "надо под суд". Що з нами їм наша хата не подобається. І погрожують: "Ми на зло усем буржуям мировой пожар раздуем..."

Будь-який інший народ показав би таким шубравцям на двері. Виставив би їх далеко-далеко.

Але ми не такі. Ми, якщо треба... покинемо й сіни.

Переберемося у сарайчик. Чи під повітку. Усе ж таки на своєму подвір'ї... Бо ми демократи.

Ми гуманісти. Ми - суперфілантропи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить так.

Ну шо, панове українці, підем на 9-те шукати "незаконні" прапори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І для чого той галас? А раніше на 9 травня не було червоних прапорів? Чи щось зміниться від того що він буде "офіційним червоним прапором"?

Як на мене коміністи нарешті почали застосовувати більш-менш професійні політ технології, щоб на наступних виборах не пролетіти мимо ВР.

Ні той памятник Сталіну, ні червоний прапор на 9 травня не варті такого галасу, який навколи них здіймають.

При буть якому відношенні до радянської влади, 9 травня це свято перемоги тієї країни над фашизмом і червоний стяг тут є найбільш доречним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...