Jump to content

Мобільний коктейль – свіжа суміш переваг від Укртелекому!


Recommended Posts

Posted

З 11 квітня 2011 року Укртелеком презентує нову лінійку тарифних планів «ОГО!Мобільний»! Підключайтесь та відкрийте для себе нові можливості швидкісного мобільного Інтернету!

Відтепер нові пропозиції «ОГО!Мобільний» доступні як контрактним, так і неконтрактним абонентам компанії. Серед тарифних планів «ОГО!Мобільний» є пропозиції як для новачків, які тільки починають відкривати для себе мобільний Інтернет, так і для активних користувачів. Обсяги пропонованого трафіку - до 25 Гбайт.Деталі на сайті

Posted

Коли вже Укртелеком повернеться обличчям до своїх споживачів і побудує нормальну мережу?

От скажіть, шановний DenisVl, скільки базових станцій в цьому році Укртелеком поставив у Волинській області? і де, якщо такі є?

Posted

З 11 квітня 2011 року Укртелеком презентує нову лінійку тарифних планів «ОГО!Мобільний»! Підключайтесь та відкрийте для себе нові можливості швидкісного мобільного Інтернету!

я пока вижу только одно преимущество - для дешевых пакетов убрали ограничение по скорости (256/128), зато порезали ограничение по объему - 2 гига в месяц вместо пяти, но теоретически на более низкой скорости (на самом деле можно качать и дальше, просто скорость еще падает). ну и порезали анлимы нафиг :dont:

Posted

скільки базових станцій в цьому році Укртелеком поставив у Волинській області? і де, якщо такі є?

Як мінімум, одну. Якщо ще не поставили, то вже скоро. Київський майдан, 6. Кілька тижнів тому там працювала монтажна бригада

малось на увазі за межами Луцька...

Posted

Коли вже Укртелеком повернеться обличчям до своїх споживачів і побудує нормальну мережу?

От скажіть, шановний DenisVl, скільки базових станцій в цьому році Укртелеком поставив у Волинській області? і де, якщо такі є?

Вже почав повертатись - з березня місяця з'явилась покриття в м.Нововолинську. Найближчим часом з'явиться мережа UMTS і в м.Ковель.

  • 2 weeks later...
Posted

Коли вже Укртелеком повернеться обличчям до своїх споживачів і побудує нормальну мережу?

От скажіть, шановний DenisVl, скільки базових станцій в цьому році Укртелеком поставив у Волинській області? і де, якщо такі є?

13 штук...

Posted

А Ви нічого не плутаєте? 13 в цьому році, чи взагалі їх така кількість в Луцьку? Якщо ще по одній базовій станції з"явиться в Ковелі і Нововолинську, абонентам Луцька від того зовсім не стане краще.

  • 1 month later...
Posted

А Ви нічого не плутаєте? 13 в цьому році, чи взагалі їх така кількість в Луцьку? Якщо ще по одній базовій станції з"явиться в Ковелі і Нововолинську, абонентам Луцька від того зовсім не стане краще.

В кінці травня запущено дві нові базові станції в районі тубдиспансера та в районі Ківерцівського мосту. Тим самим покращилось покриття для абонентів міста Луцька на Львівському масиві та на Вишкові.

Posted

А як на рахунок 33 кв, район тигресу, заксу?

В цьому районі планується покращення покриття в 3-му кварталі 2011 р.

  • 2 weeks later...
Posted

А як на рахунок 33 кв, район тигресу, заксу?

В цьому районі планується покращення покриття в 3-му кварталі 2011 р.

да,нормальне там було покриття,ще в минулому році користувався - було "гут", тому з МТС "перейшов" на ОГО...а в "центрі-вокзал",нарікань немає...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...