Перейти до змісту

ЛуАЗ, старший брат HUMMERа


Plum

Рекомендовані повідомлення

а Ред Зон молодци ...

у них набор наверное для тачек которые выше 100 км/ч не розганяються ;)

лооооол

поспорим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і якщо вже дійшло діло до наклейок-то в Луцьку залишилось 3 машини з наклейками Red Zone(одна з яких їздить-дві стоять у гаражі,готуються)

Можеш повідомити для народу які саме три машини входять до клубу Red Zone ??? ;)

Якщо не помиляюся то є Опель, Део і Нісан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера АВЕО ганял ...

позавчера видел Тойоту

а Ред Зон молодци ...

у них набор наверное для тачек которые выше 100 км/ч не розганяються ;)

лооооол

поспорим?

что тут спорить ;)

будут в аэропорту заезды в этом году ?

я заявлюсь ....

и глянем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і якщо вже дійшло діло до наклейок-то в Луцьку залишилось 3 машини з наклейками Red Zone(одна з яких їздить-дві стоять у гаражі,готуються)

Можеш повідомити для народу які саме три машини входять до клубу Red Zone ??? :(

Якщо не помиляюся то є Опель, Део і Нісан

при чьому тут це-до клубу входить не одна машина..і не в наклейках щастя як на мене...головне діяльність клубу і те які змагання він буде проводити...

вчера АВЕО ганял ...

позавчера видел Тойоту

а Ред Зон молодци ...

у них набор наверное для тачек которые выше 100 км/ч не розганяються :P

лооооол

поспорим?

что тут спорить :P

будут в аэропорту заезды в этом году ?

я заявлюсь ....

и глянем :)

звичайно будуть!

приїжай-будем раді тебе бачити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я их "делаю" на трехтонном автобусе.... и еще кучу чайников-самоваров с наклейками РЕД ЗОН на моднявых тачках. Это ж не значит, что я свой дизель форсировал :smile3:

Я взагалі ідейно проти того щоб на всякі колимаги наклеєвати наклейки ред-зон. Хоча хто хоче їх наклеює, але це репутація клубу, і коли людина бачить якусь машину з наклейкою ред-зон, і легко може її легко взути на світлофорі, думка про клуб залишається не найкраща. Хоча це моє ІМХО.

маленьке заперечення з мого боку....

на світлофорі любий дурень може бути рейсером.... А потім масло кожен день доливати треба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каожен день треба лити тільки Горючку :smile3:

я наприклад не часто масло лью в машину ... як правило 2 рази в рік ..

це з умовою того шо я в тиждень десь по 1000 км накручую ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маленьке заперечення з мого боку....

на світлофорі любий дурень може бути рейсером.... А потім масло кожен день доливати треба...

я не понял. это юмор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ххахаха прикол пацаны! о чём вы тут "Парите"? о рейсерах.... Встречаю возле своего дома "W Golf2" с мотором неизвестно кубатуры... и наклейка "РЕД зон" и тд и тп., Спарко и всё подобное... думаю дай поболтаю с парнем, останавливаюсь и завожу беседу... короче всё то же что и всегда... те же моторы та же настройка подвески... только "наклейки". Говорю возмите меня в свой клуб.. у меня "Мерен" с 3.2 литровым бензиновым мотором... погоняем... И только развод плечами в ответ. ЕЩЁ раз говорю что "рейсерских" машин у нас 1-2 на весь город... НЕ ВЕРЬТЕ ТОМУ ЧТО БЛЕСТИТ!!! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю що колись на волинянку ставили і з жигуля мотори і дизеля... зараз це є складно, тому що заборонили менти, бо було з такими "переробленими" ЛУАЗами кілька серйозних аварій <_<

А з г**на цукерку - це навряд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ххахаха прикол пацаны! о чём вы тут "Парите"? о рейсерах.... Встречаю возле своего дома "W Golf2" с мотором неизвестно кубатуры... и наклейка "РЕД зон" и тд и тп., Спарко и всё подобное... думаю дай поболтаю с парнем, останавливаюсь и завожу беседу... короче всё то же что и всегда... те же моторы та же настройка подвески... только "наклейки". Говорю возмите меня в свой клуб.. у меня "Мерен" с 3.2 литровым бензиновым мотором... погоняем...

і що ж це за гольф такий???а ну но роскажи детальніше???і де ти бачив гольфа з наклейкою Red Zone???такий у Луцьку один...і дасть фору не одному мерсу 3.2літра...но времено не їздить...стоїть..так шо давай не будем-я то знаю на які машини клею ці наклейки і макет цієї наклейки є тільки у мене...так що..пардон...

а до клубу вступать без проблем-хочеш щаявку на вступ-елементарно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каожен день треба лити тільки Горючку <_<

я наприклад не часто масло лью в машину ... як правило 2 рази в рік ..

це з умовою того шо я в тиждень десь по 1000 км накручую ..

ну взагалі то масло треба міняти кожних 10 000 км.... Тобто, зі своїм кілометражем, ти маєш його міняти кожних 3,5 місяці....

маленьке заперечення з мого боку....

на світлофорі любий дурень може бути рейсером.... А потім масло кожен день доливати треба...

я не понял. это юмор?

мається на увазі, що для того щоб "стартанути" на світлофорі, багато розуму не треба....

можна тулити педальку і усьо..... а от стартанути і втримати її... і шоб мотор не задимів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ххахаха прикол пацаны! о чём вы тут "Парите"? о рейсерах.... Встречаю возле своего дома "W Golf2" с мотором неизвестно кубатуры... и наклейка "РЕД зон" и тд и тп., Спарко и всё подобное... думаю дай поболтаю с парнем, останавливаюсь и завожу беседу... короче всё то же что и всегда... те же моторы та же настройка подвески... только "наклейки". Говорю возмите меня в свой клуб.. у меня "Мерен" с 3.2 литровым бензиновым мотором... погоняем...

і що ж це за гольф такий???а ну но роскажи детальніше???і де ти бачив гольфа з наклейкою Red Zone???такий у Луцьку один...і дасть фору не одному мерсу 3.2літра...но времено не їздить...стоїть..так шо давай не будем-я то знаю на які машини клею ці наклейки і макет цієї наклейки є тільки у мене...так що..пардон...

а до клубу вступать без проблем-хочеш щаявку на вступ-елементарно....

Бачів на вул.Кравчука, сірого кольору. Гольф2 якщо точно то 3-х дверний. Да толку мені з вами соватись... якби були змагання по маневруванню, та по безпеці руху я б залюбки з вами позмагався, а "чавити" педальку навіть водій 50ти річного"зіппера" в спромозі, треба тільки де що піднастроїти, де що підкрутити та десь молоточком підстукнути ... і "болід" готовий до вжитку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ххахаха прикол пацаны! о чём вы тут "Парите"? о рейсерах.... Встречаю возле своего дома "W Golf2" с мотором неизвестно кубатуры... и наклейка "РЕД зон" и тд и тп., Спарко и всё подобное... думаю дай поболтаю с парнем, останавливаюсь и завожу беседу... короче всё то же что и всегда... те же моторы та же настройка подвески... только "наклейки". Говорю возмите меня в свой клуб.. у меня "Мерен" с 3.2 литровым бензиновым мотором... погоняем...

і що ж це за гольф такий???а ну но роскажи детальніше???і де ти бачив гольфа з наклейкою Red Zone???такий у Луцьку один...і дасть фору не одному мерсу 3.2літра...но времено не їздить...стоїть..так шо давай не будем-я то знаю на які машини клею ці наклейки і макет цієї наклейки є тільки у мене...так що..пардон...

а до клубу вступать без проблем-хочеш щаявку на вступ-елементарно....

Бачів на вул.Кравчука, сірого кольору. Гольф2 якщо точно то 3-х дверний. Да толку мені з вами соватись... якби були змагання по маневруванню, та по безпеці руху я б залюбки з вами позмагався, а "чавити" педальку навіть водій 50ти річного"зіппера" в спромозі, треба тільки де що піднастроїти, де що підкрутити та десь молоточком підстукнути ... і "болід" готовий до вжитку :)

такі змаганння тоже будуть...

а якщо ти думаєш що навіть зіпер може витсупати на змаганннях по дрег-рейингу!то буду радий тебе бачити у нас на відкритті сезону...і докажеш свої слова...тому, що я знаю що на справді це не так...тому як раніше сам брав участь і ганяв...у Луцьку їздити "правильно" на квотері вміють одиниці....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...