Перейти до змісту

В квартирі Луценка провели обшук


kudrom

Що це?  

30 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

http://pravda.com.ua/news/2007/3/20/55985.htm

Слідчі хочуть документи на комп’ютер сина Луценка, зброю і гроші

20.03.2007 11:01___ www.ПРАВДА.com.ua

Слідчі Генпрокуратури визначили перелік речей, які вони збираються вилучити у Юрія Луценка.

Про це журналістам розповів депутат Давид Жванія.

За його словами, зараз ці речі розкладені на кухонному столі і слідчі виконують їхній опис.

Серед предметів, які мають вилучити, депутатське посвідчення Юрія Луценка минулих скликань, квиток члена ВЛКСМ, водійські права, дві пачки купюр по 50 гривень, долари і нагородна зброя "Форт".

"Ніяких комп’ютерних блоків, меблів чи ізраїльського паспорту, які прийшли шукати слідчі, серед цих речей, звісно немає", - зіронізував депутат.

Жванія також припустив, що слідчі самі не знають, чого домагаються.

На запитання, як себе почуває Юрій Луценко, Жванія відповів, що "не дуже добре - він нервує і намагається захищати свої конституційні права".

Щодо членів родини Луценка, то слідчі попросили їх поки що не залишати приміщення.

Також вони попросили надати документи на комп’ютер, який знайшли в кімнаті сина Луценка.

"Вони хочуть, щоб син Луценка та дружина показали документи, що цей комп’ютер придбаний в магазині і за нього заплачено готівкою", - зазначив Жванія.

P.S. А в вас є документи на ваші комп’ютери? Пошукайте, може знадобляться..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. А в вас є документи на ваші комп’ютери? Пошукайте, може знадобляться..

Ги, компутера старого вже нема теж. Його прокуратурщики конфіскували :smile3:

Но небуло б щастя, да нещастя помогло. Зато тепер є ще кращий) Так що хоть чимось міліція допомагає простому народу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добило, як вчора один з регіоналів заявив про Луценка і порушену проти нього кримінальну справу:

- Он - не депутат, он - не министр. Он - никто!

Це якщо не депутат і не міністр - то вже й ніхто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Он - не депутат, он - не министр. Он - никто!

просто этот дебил не сдержался и открытым текстом сказал то, что они о всех о нас давно думают...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж треба бути такими долбо... необачними людьми, другий раз ставати на ті ж граблі... Майдан їх нічому не навчив.

Після цього рейтинг Луценка зросте в два рази

http://www.oglyadach.com/news/2007/3/20/139440.htm - знайшов прикольний опис того, що відбувалося :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я впевнений що цей цирк організував сам Луценко для підняття свого рейтингу.

Тому що Янукович і Ко не настільки тупі, щоб просто так робити йому піар.

Скоріше всього проходить підготовка до дострокових виборів. На яких Луценко перетягне голоси БЮТа, а потім, за прикладом Мороза, домовиться з регіоналами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Peter

Ага, і подзвонив в Міністерство Освіти, щоб контрльну організували для ВУЗів на день його виступу!

А Помаранчеву Революцію організував Янукович, щоб всі розчарувалися і він прийшов до влади!

Геніально!

Почитай краще публікацію в "Дзеркалі Тижня", там досить непоганий аналіз події зроблений

Влада БОЇТЬСЯ. Боїться, що повториться 2004 р. Тому придушують будь-які спроби незгоди і протесту. Для влади вигідна АПАТІЯ і зневіра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згідний що для влади вигідна АПАТІЯ. Саме через це нерозумно було підливати бензину у вогонь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я - нет! :(

Я готов только к революциям. Иначе правильного выбора не будет. Селяви на Вкраине таково... пардон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я - нет! :lopata:

Я готов только к революциям. Иначе правильного выбора не будет. Селяви на Вкраине таково... пардон...

І з обовязковим розстрілом членів кабміну (або просто посадити всіх на палю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я впевнений що цей цирк організував сам Луценко для підняття свого рейтингу.

Тому що Янукович і Ко не настільки тупі, щоб просто так робити йому піар.

Скоріше всього проходить підготовка до дострокових виборів. На яких Луценко перетягне голоси БЮТа, а потім, за прикладом Мороза, домовиться з регіоналами.

Аналогічно мислю.

Блін, все це довбаний піар, який ми з вами всі дружно хаваєм. Політика в першу чергу зараз спрямована на те, щоб ми не думали як "класно" ми живем і що треба зробити, щоб жити краще. Нє, ми будем переживати за ще одного великомученика, влаштовувати майдан, бити морди москалям, Януковичу і т. д. і т.п. А в той же ш час ці чуваки будуть спільними силами нас обкрадати. І діти їх собі отримають нормальні баблоси на рахунок в Швейцарії, і вчитися будуть в Англії, а не а інтернаті. А ми як були з нічим, так з голою сракою і залишимся.

Яка наф демократія, які правовики, весь совок до сих пір сидить при владі, а ми демократію будуємо.

Ті що справді були патріотами і чесними людьми, тих давно з"їли і не поперхнулися. Знаю багатьох дуже розумних, чесних, інтелигентних людей, які в "перестройку" були рухівцями, рахуй їхніми руками наша незалежність і робилась. Потім вони пійшли в політику - до сих пір плюються, і згадувати не хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так не голосуй за Луценка, які проблеми?

Суть не в цьому. Головна думка: якщо влада не служить народу, він має право їй про це сказати, і якщо треба, її змінити.

І те, що є людина, яка каже, що організовує такий народний протест - це правильно. Тобто ти можеш вийди з вимогою вигнати "совок" з влади. А зараз просто сидиш і нічого не робиш...

Як на мене, хай краще піариться, ніж буде тихе і гниле болото...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як з якої сторони подивитися.

Читав Лао Дзи, коротше та влада є правильною, яка не заважає народу розвиватись і якомога рідше втручається в природній перебіг розвитку. Нами ж намагаються маніпулювати, а саме використовуючи нашу ментальнісь, мол дядю побили, пожаліємо дядю. Зараз ми сильно нагадуєм американців, які до сих пір вірять в святість війни з Іраком. А сили і час треба витрачати не на майдани, а на розбудову економіки. Пам"ятаю під час "помаранчевої" зі сходу навіть товари не завозили. Боялись шо ніхто не оплатить. Кому таке треба. І так вже народ підняли, в результаті ще більша інфляція, корупція і т.д. Посадили когось - фіг там. І той самий Луценко нікого й не посадив. Не думаю що на них доказів не було, вони там взагалі оборзєли, в нормальній країні давно б сиділи. Але кормушка то спільна, і тусовка спільна.

В загальному все це просто шоу, тіпа Дом2, тільки круче.

Для себе вирішив одне:

1 Мирним шляхом нічого не вирішити;

2 Збройне повстання я починати не буду;

3 Залишається чекати шо всі вони помруть від старості :D і прийде нове покоління, більш розумне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому це ти думаєш, що нове покоління буде більш розумним? Вони ж будуть орієнтуватися на існуючі традиції. Тобто це буде видозмінене старе покоління, на цей раз не з "совковим" менталітетом, а суто обивательським.... І просто чекаючи, ми змирюємося з існуючим станом, тобто визнаємо його таким, який нам підходить...

Ясно, що ніяких збройних повстань робити не варто. А те, що мирним шляхом можна вирішити вже довів 2004 р., ми отримали того Президента, якого вибрали. Інша справа, що люди які прийшли, не відповідали за свої слова.

Читав Лао Дзи, коротше та влада є правильною, яка не заважає народу розвиватись і якомога рідше втручається в природній перебіг розвитку.

Так от в тому то і справа, що в даному випадку влада якраз активно втручається в перебіг подій. І поки ти будеш мирно працювати, тобі введуть нові податки, бо раз працюєш, значить гроші є, вигадають цілу купу різних дозволів, які стимулюють розвиток ринку... хабарів. Тобто зараз ми кажемо, ладно, ви там собі робіть, це нас не сильно стосується, а коли вже притискають особисто тебе, це вже інша справа.

Влада має бути слугою народу, а точніше, певною групою найманих працівників. Тобто народ повинен мати право в будь-який момент звільнити цих працівників, якщо вони не відповідають його потребам. Це в ідеалі, звичайно. Але до цього треба прагнути, бо інакше ми в їхніх очах лишатимемся безголовим бидлом....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суд скасував постанову про порушення кримінальної справи відносно Луценка, і в порушенні кримінальної справи - відмовив.

Прокуратура готує апеляцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...