Перейти до змісту

Board-здибанка


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

середа-п"ятниця наступного тижня.

слідкуйте за темою, якось вирішимо.

А на цьому тижні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Вопрос

Что это так бабахнуло, слышно было на весь Луцк????

Ответ

Board-здибанка
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как на счёт спорт-площадки 9-й школы? Всё равно ж бухать идёте :D

Ладно шутка, подкину вам пару идей, 3-й кухоль, Бениссимо сауна, хоть и далековато от центра но там можно спокойно посидеть, есть ещё замечательная снежинка возле парка со своим летником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У "3-й кухоль" ми вже ходили. Сиділи там ледь не на шиї один в одного. Нам такою бандою там вкрай тісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літнік, людський - ідея сама по собі не погана. Бо від приміщення тошнить.

Добре було б взагалі на природі. Можна було б і шашличка нашвидкоруч. (А чого? вогонь - 40 хвилин, шашлик (курячий) ще 30, ну 40 хвилин) Навіть не півтори години. А поки все готується - пивааааас! Ну і під шашличок - як говориться, сам Бог велел. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що на рахунок квартала?Чи Буфет быля Свого часу. Кажуть чебуреки там ням-ням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літнік, людський - ідея сама по собі не погана. Бо від приміщення тошнить.

Добре було б взагалі на природі. Можна було б і шашличка нашвидкоруч. (А чого? вогонь - 40 хвилин, шашлик (курячий) ще 30, ну 40 хвилин) Навіть не півтори години. А поки все готується - пивааааас! Ну і під шашличок - як говориться, сам Бог велел. :)

Без ножа режешь,садист☺

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де НАШІ Олеся і Оля? Чого мовчать, не кажуть коли їм буде зручно?

Олесю!Олю! вертайтесь в board-банду, без вас ніяк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що на рахунок квартала?Чи Буфет быля Свого часу. Кажуть чебуреки там ням-ням

в Буфеті можна зсунути максимум 2 столи - 8 чол.

в Кварталі готувати не вміють

Літнік, людський - ідея сама по собі не погана. Бо від приміщення тошнить.

а як на рахунок "Гарнізона"?

(я там не була, але фотографії на сайті файні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бардак.

Я взнавав колись - ціни сумашедші.. . Обслуговування (кажуть) нікаке.

Був на Медії (в сервісному) Що на Карбишева. Поруч із Адреналіном. Так там ще є Живень :) Будиночок (оренда) 200 грн, впевнений, що в ті 200 грн щось має входити. Не записав телефон, але десь же має бути в довідниках! То я зазирнув тако одним оком що там є.

тако: Дрова там є. Біля будиночку мангал. Шампури теж ніби є. І пиво там їхнє (Живень, доречі доволі смачне).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І пиво там їхнє (Живень, доречі доволі смачне)

а якщо ще Оксаниного з собою взяти :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тако:

Знайшов телефон тут. Там дали мобільний безпосередньо в заклад. (066-387-03-39, кому цікаво).

Оренда малого будиночка ~15 чоловік = 200 грн. В цю суму не входить нічого. І (!) обов'язкове замовлення на 200 грн по кухні. Шампури дадуть. Дрова - 3грн/кг, дорого. Хоча можна і свої. Якщо захочемо уху - дадуть казанок.

Якщо 10 чоловік, то 20 грн з людини оренда. + 20 кухня. Вже 40 грн, з яких на 20, щось можна з'їсти. Тобто, якщо гарно попити пива - то в 100 грн з людини.

Десь такі ж ціни і в гарнізоні. Там, вроді, оренда дорожча і замовлено/забито постійно.

Ще думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де НАШІ Олеся і Оля? Чого мовчать, не кажуть коли їм буде зручно?

Олесю!Олю! вертайтесь в board-банду, без вас ніяк!

Я тут. І я з вами. Мені підходить все, окрім наступної п'ятниці. Якщо погода буде гарною то хотілося б посидіти десь на вулиці. Підтримую ідею з "Гарнізоном" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здам ще одне місце - Подвір*я в районі Київського майдану. Колись бував. Було гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гостинний двір
була там три рази в житті, два з закінчились харчовим отруєнням (не пряніком :0001: )

ще запам'яталось хрєнове обслуговування (офіціантів не докличешся, особливо нагорі)і холодна картопля-фрі(3 роки назад було

Був там N-раз в своєму житті. В цьому році лише біля десяти раз. ;)

Дійсно їхньою постійною фішкою було - "хрєнове обслуговування (офіціантів не докличешся)" . В цьому році здається ситуація реально змінилась. Офіціантки прибігають самі, і доволі швидко. Так само швидко виконувались замовлення. Хоча це можна списати на невеликі компанії та замовлення простих блюд (пельмені, дируни, вареники, чай, пиво і т.п.). Щодо харчових отруєнь - може повезло, але там не стикався з таким. А може і "не те" щось замовляв. ;)

post-6972-0-10300100-1312388175_thumb.jp

p.s. Мінус - виявляється що не все що є в меню можна замовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здибанці, ви помітили, як народ переживає, щоб нам добре було??? :D

Всі щось НАМ радять - ніхто ДО НАС не приходить. :0001:

Непорядок!!! Приходьте всі на здибанку :g15: !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфо на рахунок "Гарнізону":

- Попередньо дзвонимо-замовляємо-приходимо-беремо усе їсти/пити в них - за бліндаж (бесідку) нічого не платимо (можна хоч з бокалом пива сидіти цілий вечір).

- Ця сама історія, але в п"ятницю-суботу-неділю, мусимо набрати з розрахунку 60 грн./люд.

- Або на усіх "здибанців" :D замовляємо на 700 грн. з їхнього асортименту, тоді можна приносити з собою любе-рябе.

Вродь так...0666273223 на всяк випадок.

Зекономити можемо, якщо знайдемо іменника з паспортом (20%) :) Хоча картку на знижку мабуть 10% принесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже щось типу "Подвір'я" є біля ПРофспілкового готелю.Видно з дороги. Не знаю про асортимент і ціни. Але хочеться на природі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але хочеться на природі.

Треба почекати поки Івасик перегляне темку :D Він минулого разу натякав нам на свої альтанки! :D :D :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але хочеться на природі.

Треба почекати поки Івасик перегляне темку :D Він минулого разу натякав нам на свої альтанки! :D :D :D

а ти йому випадково ссилочку на темку кинь в приват......бистріше побачить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на природі

Треба почекати поки Івасик перегляне темку
ссилочку на темку кинь в приват
Ой, якось так випадково... :D :D :D - є.

Ну і єжелі - нє, то я за Живень. Але будиночок нам, скоріше, також не підійде - маленький він. Там є здоровенний столик під накриттям і чарівна барменша Рая, до якої я маю телефончик :D .

Ах да - чебуреки там також смачні (як і в Буфеті).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...