Перейти до змісту

Гонка в Дубно


demonwite

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Я в десятці... що не може не радувати. Бо ледь викручував свою тушку на ті горби.. )))))))

Класна була гонка.., все, що їй передувало і все те, як закінчився той чудовий день.

Респект і уважуха... Веному, Діфото за можливість доїхати, Юрі Тимцу, Саші Волошину, Вовчику.... за допомогу і воду на трасі, Юрі Джеку.. за могар..))) Ні і звичайно Дімі і оргкомітету, які збудували трасу, організували, провели цю гонку, знайшли спонсорів.. і за рибну юшку окреме ДЯКУЮ. )))

Також дякую всім тим, хто підтримав "Дубнівські гірки", а реально зібралось майже 40 учасників.

Травмованим бажаю швидкого одужання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую усім за гарно проведений час. В першу чергу оргам, за трасу та юшку.

Добре, що виїхав на перше оглядове коло. Після нього зрозумів, що на спусках потрібно бути обережнішим. Але невдача на гонці спіткала не там, де передбачав. Вилка заклинила вже після першого кола і я, надіючись на неї на всіх парах летів з першого спуску перед заїздом в ліс. На розколбасі кинуло в колію, з якої вилетів прямо в хащі, які виявились досить підступними. Вже обіймаючи товстелезний корінь зрубаного дерева зрозумів - добре що воно було зрубаним, так би прийшлося ще витягувати з нього свої зуби.

Два кола на трасі додали сміливості на швидкісному спуску з підступною грязючкою і на третьому вже летів майже без гальм, місцями ловлячи ногами педалі (що додало ще більшого бажання пересістистити на контакти).

Довгі підйоми вбивали наповал. На кожному підйомі старався приглушити внутрішній голос, який постійно торочив: - зійди, відпочинь, лежачи на травичці, покури. Еле щоразу проїзджав місце старту з переконанням, що потрібно йти до кінця, інакше змісту в старті не було ніякого. Головне - участь. Після третього кола їхати стало навіть місцями приємно, хоча можна було законно закінчити.

Дякую усім за допомогу та підтримку на трасі. Це придавало сил. Жаль, що по приїзду в Луцьк змушений був ще йти на роботу.

А Командор гад :D. На старті обіцяв їхати :0003: , отримувати задоволення, я навіть сигарети в дорогу взяв, а він, як на старті :0123:, так я його на фініші і побачив.

А результат? Не останній, ось саме головне. Навіть не це. Головне - не зійшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Команда "Соса Сола" :0123:

IMG_9375.JPG

Що ж з самоъ траси фоток то німа майже. Вроді ж були люди з фотоапаратами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене диск (фото, відео) з Дубно. Сама ще не бачила, віддали сьогодні в ПЛ організатори Дубнівської гонки.

Кому треба, звертайтеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене диск (фото, відео) з Дубно. Сама ще не бачила, віддали сьогодні в ПЛ організатори Дубнівської гонки.

Кому треба, звертайтеся.

треба. на флешку влізе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організаторам :smile-zachot: за відео.

Ursa, треба і на наших гонках започаткувати. Прикольно подивитися, згадати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Змаганка - есть видео. Блюз - есть видео. ЛКУ - есть видео. СноваХС - есть видео... Не начинать, а продолжать надо, только вот некому этим заниматься. Нет интереса, видать.

P.S.

Ursa
-> ursa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Змаганка - есть видео. Блюз - есть видео. ЛКУ - есть видео. СноваХС - есть видео... Не начинать, а продолжать надо, только вот некому этим заниматься. Нет интереса, видать.

P.S.

Ursa
-> ursa

Так, є відео, немає часу ним займатись, практично. Після роботи практично вивалююсь в осад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...