Перейти до змісту

МТС - не можливо подзвонити


Рекомендовані повідомлення

Жінка 5 разів до мене набирала - не дозвонилася :angry2:

Потім я її перенабрав - все нормально.

Ніяких смсок "вам дзвонили" не приходило, ніяких пропущених.

Щось зачастив МТС лажати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

Але дивно.Набираю 111 - ніякого результату.Набираю *150#,все нормально. Про таки проблеми з мережею МТС міг би меседжи абонентам відправляти.Ладно я,поїхав в Лище по справам і з 10 разу ледь додзонився до клієнта.А якби в Києві,чи ще далі І дзвінок потрібно зробити терміновий ... :angry2::angry: :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефонувати до оператора немає сенсу. Все що він зможе сказати - "давайте ми оформим заявку, в майбутньому ця проблема буде вирішена". Оце уся їхня відповідь. З 3-х заявок, що я їм залишив, ні від одної не було користі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефонувати до оператора немає сенсу. Все що він зможе сказати - "давайте ми оформим заявку, в майбутньому ця проблема буде вирішена". Оце уся їхня відповідь. З 3-х заявок, що я їм залишив, ні від одної не було користі.

Бо це срана шарашкіна кантора! 3,14дар@cи кончені! Ненавиджу це гамно і вже думаю перейти на іншого оператора. :mdr::mdr::mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pmk, ну переходи - кто ж тебя держит-то? :smile3:

лично я с UMC/MTC еще с 1998 года (да-да, Nokia 440, $2/минута и NMT450, уже потом GSM, и номер еще от львовской области с бесплатным прямым) и могу сказать только одно - да, временами хреново, а в основном стабильно. но у других операторов еще хуже. инфа 100%

причина простая - все хотят быстрого бабла, а сотовая сеть - это как железная дорога, профита можно десятилетиями ждать. UMC еще как-то держит марку, жаль только что яйцеголовым продались. причем, с современным скоростным развитием сотовых сетей, профита практически нет, так как львиная доля прибылей вкладывается в развитие. imho.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також МТС глючить (Ківерці), але не навсіх номерах. І це невперше!

Користуюсь ВСІМА операторами, і можу сміливо стверджувати, що МТС найГірший.

Інтернет нестабільний, звязок часто перериває, а їхній "МТС клік", який автоматично вкл. після перезавантаження телефона, реально достав!

(якби не робота - просто викинув би сімку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто вже починає виводити но я на МТС буду пока триматись, оскільки всі мої друзі пока на ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також МТС глючить (Ківерці), але не навсіх номерах. І це невперше!

Користуюсь ВСІМА операторами, і можу сміливо стверджувати, що МТС найГірший.

Інтернет нестабільний, звязок часто перериває, а їхній "МТС клік", який автоматично вкл. після перезавантаження телефона, реально достав!

(якби не робота - просто викинув би сімку)

зайди в телефоны в пункт меню - там маэ бути послуга МТС клик - активацыя = выдключити - щось типу такого - теж дыстав, але мене хватило лише на годину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також МТС глючить (Ківерці), але не навсіх номерах. І це невперше!

Користуюсь ВСІМА операторами, і можу сміливо стверджувати, що МТС найГірший.

Інтернет нестабільний, звязок часто перериває, а їхній "МТС клік", який автоматично вкл. після перезавантаження телефона, реально достав!

(якби не робота - просто викинув би сімку)

зайди в телефоны в пункт меню - там маэ бути послуга МТС клик - активацыя = выдключити - щось типу такого - теж дыстав, але мене хватило лише на годину

Я це знаю, після перезавантаження телефона, знову включается.

Звоню на 111 - говорить "доступу до номера який ви набрали, немає", отак от.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дивує вибірковість. Якщо проводять роботи на обладнанні чи пошкодженна одни з вишок, то чому виникає така вибірковість в обслуговуванні певних номерів? Я зі свого телефон спокійно подзвонив на 111 з ПЕРШОГО разу, почув відповідь автовідповідача про те, що вони піклують про якість надання послуг, проводять роботи з метою її підвищення.. бла-бла-бла... у зв'язку з цим можливі тимчасові перебої...

Чому зі свого номеру я спокійно додзвонився, а з п'яти інших каже, що доступу до номеру немає?

Я знаю про класи обслуговування абонентів і т.п., але мій поточний номер аж ніяк до "блатих" не відноситься. Ні по абонентському стажу, ні по потраченим коштам, ні по тривалост розмов....

Взагалі яким чином відбувається поділ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У них напевно проблеми з головним сервером, на програмному рівні.

Тому підтвердження, те, що у деяких людей - вічний "Супер МТС" (непотрібно поповнювати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично я с UMC/MTC еще с 1998 года (да-да, Nokia 440, $2/минута и NMT450, уже потом GSM, и номер еще от львовской области с бесплатным прямым) и могу сказать только одно - да, временами хреново, а в основном стабильно. но у других операторов еще хуже. инфа 100%

Не згідний щодо Київстар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ви тут пишіть що хочете а я 100% кажу що Київстар набагато якісніший зв"язок! В мене два оператора і є з чим порівняти. Так що Шкодер візьми київстар,попробуй і побачиш що мтс" миє ноги".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МТС це кацапи, --- все через жопу --от тобі і якість.

Київстар --- це надійно але цуцуть дороще.

Лайф форева!!!!!

ЦЕ не Агітація за лайф!!!!! просто перевірено часом,і коштами.

А загалі то ви самі обераєте наякого оператора тратити кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мтс номери привязані до певного комутатора, тому деякі номери працювали а інші навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 років на КС, лагі ЛИШЕ на Новий Рік, ну це традиційно для усіх операторів.

А так, за весь час - Не было ни одного разрыва!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 років на КС, лагі ЛИШЕ на Новий Рік, ну це традиційно для усіх операторів.

А так, за весь час - Не было ни одного разрыва!

Зато в кацапів дебільних (мтс) херня не кінчається! Знов не можу нікуди подзвонити. Щоб їх Кийвстар купив н*х.... :angry::angry::angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сраний МТС!!! не можна нікому дозвонитися! коли ці лаги вже пройдуть?

чи це в мене одного така лажа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сраний МТС!!! не можна нікому дозвонитися! коли ці лаги вже пройдуть?

чи це в мене одного така лажа?

не тільки в тебе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...