Перейти до змісту

Хто настроїть гітару за пиво?


Ooops

Рекомендовані повідомлення

Потрібно людину яка настроїть а може і покаже як настроїти гітару за пиво!!!

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

=) Млін, то ж в неті можна нарити і відео, і що завгодно. Програмка хороша є — APTuner (треба мікрофон). Але якщо хочеться, щоб хтось вживу пояснив, то без проблем. Можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та пробував я тими програмами, щось не виходить, треба вживу хочаб на 1й раз! Ти з якого району ? Я проживаю навпроти риб бази

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як хоч - принось ввечері - я тобі настрою.

Програмка хороша є — APTuner (треба мікрофон).

я також нею настроюю. прога - зачьот.

Я проживаю навпроти риб бази

не навязуюсь, але... щоб уникнути прикола тарабанити гітару через все місто задля настроювання...

я біля Салюта на 40-му

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю мікфрафона від навушників! Притулив його біля гітари, та настроював так:

Дёргаем самую толстую струну и подстраиваем её так, чтобы Note была E2, Cents 00.0 или близко к этому.

Остальные струны:

A2 Cents 00.0

D3 Cents 00.0

G3 Cents 00.0

B3 Cents 00.0

E4 Cents 00.0

по порядку (следующая A2 и дальше до E4 - самая тонкая струна).

Все вірно ?

У мене сама товста вийшла Eb2 так має бути ?

:smile-zachot:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, має бути саме Е2, Eb2 - це на півтона нижче.) А так все вірно. Ну вот занеси до чувака, або можна ввечері здибатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене інша версія проги, немаючи її під рукою, я не зорієнтуюсь (на роботі я зараз, а встановити щойноскачану прогу - немає прав адміна).

я настроюю не так (та принцип той же):

1 струна, найтонша - E (найближче Е з того діапазона, "мі") /ну Е2 наверн/

2 Н (В) - "сі"

3 G - "соль"

4 R - "ре"

5 A - "ля"

6 E - "мі" /ну Е4 наверн/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю мікфрафона від навушників!

також таким настроюю :)

Дёргаем самую толстую струну и подстраиваем её так, чтобы

я думаю, до вечора він сам все настроїть :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для настройки гітари треба крім відео ще мати СЛУХ.

Пиши до Di, він тобі за пиво настроїть і пан флейту.

НЕСОГЛАСЕН!!!! :blink:кум, а ти пробував так настроювати? мабуть ні, якщо так говориш.

я немаючи музичного слуху, з допомогою проги практично ідеально настроюю гітару.

при тому що моя гітара доволі капризна - вона погано тримає по ладах - настроївши одні струни, просуваючись далі, настроюю ішні, попередні збиваються.

Звичайними методом "на слух" в мене брательнік нормально покохається з пів-години поки щось вийде... а з прогою - 5 хв. - і все хокей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

scorp, ти все переплутав.) Найтонша - E4, а найтовстіша - E2. Бо як він дотягне нижню мі до верхньої, то боляче получить по пальцям.

кум, а слух у всіх є, не тільки в Ді. Та й з тюнером він не особливо треба.

А текстом буде важко пояснити, що значить унісон, правда? От тому і радимо тюнер поки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці ви супер!! Настроїв дійсно сам!! Ааааа все вже лабаю свій перший лімбізкіт!! УРА!! ДЯКУЮ!!!! Мої емоції не мають меж!! дякую!!!!!!!!

APTuner рулить!! :friday: :friday: :friday: :friday: :friday: :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не имея слуха нет смысла играть на гитаре, разве что сотворяешь какофонию в стиле блэк-метал :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

scorp, ти все переплутав.) Найтонша - E4, а найтовстіша - E2. Бо як він дотягне нижню мі до верхньої, то боляче получить по пальцям.

не все :) , а тільки цифрове позначення тонкої і товстої "Мі".

а щодо "боляче по пальцях" - десь чув, що сила натягу струни в гітарі близько 70 кг...

Ooops, вітаємо :))

ursa, тут мова не йде про те, що беруться грати абсолютно глухі люди, :blush:

граючи на гітарі і слух по трохи розвивається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перестаньте умнічати і відбивати в людей бажання грати на гітарі. Як правильно підмічено у попередньому пості, слуху немає тільки у глухих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Раджу прикупити тюнера. Орієнтовно 120-150 гривень. І ніяких проблем. + до того він компактний досить.

post-3660-0-56186900-1302202148_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не имея слуха нет смысла играть на гитаре, разве что сотворяешь какофонию в стиле блэк-метал :D

Чем занимаются современные "артисты"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За такі гроші можна гітару купити. Навіщо він, якщо є комп і мікрофон?

Гітару? За 150 гривень???....Б*я...я буржуй напевно))) Як на мене нормальна акустична гітара менше як 200 баксів не повинна коштувати...а то й дорожче.

П.С. А якщо от вже хапаєш гітару і летиш десь до вогню/друзів/шашликів/пива...А гітара не настроєна?..Компа сунути з собою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін купіть собі кліпсу кітайську для настройки гітари, коштує фігню, зато пиво просто литиметься за настройку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та підстроїти можна по слуху. А якщо не чуєш, як підстроїти, то й потреби нема.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та Я дуже класна настроюю через APTuner який ти дав!! Все супер! Просто хотів дізнатися що за штучка китайська :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви вкурсі що головне підігнати під свій голос першу струну, а далі можна настроїтїти і без слуху?! Я взагалі не гуру в цьму питанні, але можу показати дієвий принцип дії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...