Перейти до змісту

Как украсть Linux?


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Стаття про відкрите ПО та ліцензування (правда в РФ, але суть зрозуміла)

http://www.osp.ru/cio/2008/06/4987902/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AltLInux пропонує послуги по купівлі.

Оплачується диск, розумію, що книжки та ще може щось.

Зате є документи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот не нашел в данной статье что же делать тем кто все же использует свободное ПО в нас или в России и переживает за легетивность принятых лицензий данного ПО. Допустим законами государства никак не допускается возможность заключения договоров GNU, BSD, MPL и т.д. но если я все же скачал данное ПО, кто же подаст на меня в суд за это?

то что есть такая лицензия которая не стыкуется с какими то там законами это проблема самого государства и людей которые принимают для него законы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така організація - UALinux, вона є офіційним партнером фірми Canonical, яка випускає Ubuntu.

В них ви можете купити для організації недорого дистрибутив Ubuntu та різні Open-Source паки з усіма чеками, договорами та наклейками ліцензії (такі як у Вінді клеяться на системники) і провести через бухгалтерію. В такому випадку, думаю, ніяка перевірка вас не повинна лякати. Думаю, якщо поговорити ще з якимсь толковим юристом на цю тему, то, можливо, ще щось порадив би в межах нашого законодавства.

З.І. Там же, на сайті, є все розписано як і що робити, які документи надавати у разі перевірки ПО на легальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...