Перейти до змісту

Супермісяць


Рекомендовані повідомлення

19 березня Місяць наблизиться до Землі на 28 тис. км. Відстань від супутника до поверхні планети буде 356 тис. км, замість звичних 384 тис. км. Це може спричинити землетруси, цунамі, вулканічну активність, вважають американські вчені.

— Таке астрономічне явище називають супермісяцем, — каже столичний астролог Олена Григорук, 39 років. — Подібне спостерігали 1955, 1974, 1992 і 2005 років. І постійно траплялися якісь природні катаклізми. 1974-го циклон Трейсі спустошив місто Дарвін в Австралії. У січні 2005-го за два тижні до супермісяця в Індонезії від цунамі загинули сотні тисяч людей. На події в Японії теж вплинув Місяць. 11 березня він почав швидше наближатися до Землі.

— Місяць у періоди найбільшого тяжіння до Землі піднімає воду в морях і океанах. Створює припливи і відливи. Ці коливання впливають на тектонічні плити Землі, каже астролог завідувачка Ужгородської сейсмологічної станції Світлана Плішко, 49 років, погоджується, що положення Місяця може cтати спусковим механізмом у тій сейсмоактивній зоні, де під землею накопичилася енергія і назріває її викид.

— Подібне наближення трапляється раз на кілька десятиліть. Цього дня Земля відчує максимально можливий вплив місячно-сонячного припливу. Бурі та урагани накриють Європу. Стихійних лих варто чекати у східній частині Азії, — каже Володимир Сурдін з Астрономічного інституту ім. Штернберга в Москві.

джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вы никогда не увидите какого-либо эффекта от перигея Луны. Результат лежит где-то между оценками "Это не вызывает никакого эффекта" и "Оно столь слабенькое, что вы не видите никакого эффекта"
"Подумайте вот о чем. Если бы была связь, и столь очевидная (между лунными перигеями и катастрофическими явлениями на Земле), то геологи и сейсмологи выдавали бы соответствующие предупреждения в каждый перигей и в каждое полнолуние. Люди, посвятившие свои жизни изучению того, как Земля трясется и почему, кричали бы во всю глотку, если бы на землетрясения влияло что-то настолько легко объяснимое и очевидное, как положение Луны. Но они этого не делают - потому что связи нет".

Для ознакомления ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо вдень сонця не було видно, то через таку хмарність місяць фіг побачиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

День пройшов у нас на Волині ніби нормально, на рахунок ночі теж не сумніваюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій малий звечора ледь заснув.. заснув, правда, аж о пів на першу ночі..

а так, всі себе нормально почували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю чи то я такий лінийвий завжди, чи то так місяць вплинув, але ці дні ну взагалі нічо робити не хочу :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю чи то я такий лінийвий завжди, чи то так місяць вплинув, але ці дні ну взагалі нічо робити не хочу :smile3:

В мене така ж фігня але постійно, думаю місяць тут нідочого :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що всі цілі?

ну, як сказати... наприклад, згорів сусід по дачі та супермаркет "Салют" на 40-му.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink:

жаль зум паршивий в мене, та і через 2 вікна фотав, на вулицю холойдно йти :rolleyes:

post-3982-0-74130400-1300657954_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз дуже яскравий і великий місяць, реально

Визуально не больше, чем обычно ;)

А вот реально большим и жёлтым он был в 20:20-20:25, когда только поднимался над горизонтом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...