Перейти до змісту

Володимир Кличко


Yurik

Рекомендовані повідомлення

Володимир Кличко захистив свої два титули у бою з Реєм Остіном перемігши у другому раунді нокаутом.

Перший раунд боксери придивлялися один до одного, а вже на початку другого чотири точних удари лівою рукою Кличка-молодшого відправили Остіна на підлогу, звідки він підвівся коли вже рефері порахував до 10.

Прекрасна перемога Володі з якою я його вітаю і бажаю наступних перемог

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо хтось не встиг подивитися бій, то я встиг записати, викладати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось не встиг подивитися бій, то я встиг записати, викладати?

звісно викладай!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, буду благодарен за ТВ-рип, а то девушка как раз переключила канал, увидев, что бокс начинается :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мда, тока я пиво открыл, начал чистить рыбу а тут оппа и усё. Эх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаємо Кличка молодшого з перемогою.

Дуже цікаво зара почитати шо говорив Остін до бою :P

Через годинку шукайте KlitschkoVsOstin_byThinkmaster.mpg на ФТП/Відео/Спорт/Бокс

нічого собі ! 900 метрів...

як так ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MPEG2 однако :D

Відзначились Руслана з гімном України до початку боя ну і Володя в другому раунді ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володимир Кличко захистив свої два титули у бою з Реєм Остіном перемігши у другому раунді нокаутом.

Перший раунд боксери придивлялися один до одного, а вже на початку другого чотири точних удари лівою рукою Кличка-молодшого відправили Остіна на підлогу, звідки він підвівся коли вже рефері порахував до 10.

Прекрасна перемога Володі з якою я його вітаю і бажаю наступних перемог

Точних ударів лівою я побачив тільки два: Після першого остін "поплив", а після другого опинився в нокауті :D Два інших удари Остіна толком не зачепили. Напевно якби Володя ще й правою добавив, то Остіна виносили б з рингу. Володимир і справді зараз в чудовій формі. Цікаво що продемонструє Віталій у поєдинку проти Маскаєва...

З.І. Гімн у виконанні Руслани мені не сподобався IMHO

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СПЛЮ І БАЧУ як брати Кличко (по черзі) розмазують по рингу "Кінг-Конга" Валуева :(

На це цікаво було б подивитись, чекаю цей бій з нетерпінням :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаємо Кличка молодшого з перемогою.

Дуже цікаво зара почитати шо говорив Остін до бою :D

А мені більш цікаво що він сказав ПІСЛЯ бою :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бах. І усё. Другий раунд не встиг початись, як дуже модно закінчився. А точніше його хвилина і 27 секунд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте ссылку на этот файлик KlitschkoVsOstin_byThinkmaster, а то что-то я не могу его найти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рей Остін так грозив шо накаже Володю, мол до нього в Кличка младшого були слабенькі суперники. От монстер показав який він кремезний :D:D:D але я сміявся після бою. Бідний нігер..... :D Да Володя в хорошій формі було видно навіть по такому короткому бої шо він добре підготовився. Чекаєм Валуєв vs Віталя :) це буде шось, одне добре шо Валуєв мало рухається він як гора якато :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаєм Валуєв vs Віталя :smile3: це буде шось, одне добре шо Валуєв мало рухається він як гора якато :)

Ти хотів мабуть сказати Валуєв vs Вова

Віталя з Маскаєвим має зійтися, якщо все піде по плану...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валуеву еще нада защитить свой титул уже потом он выйдет на ринг с Вовкой.....)))

Валуеву защитить свой титул как нефиг что, как два пальца об асфальт, такой шкаф. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Чем больше шкаф -- тем громче падает" (с) народна мудрість, перевірена досвідом :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...