Перейти до змісту

Володимир Кличко


Yurik

Рекомендовані повідомлення

Сьог. доводилось читати на одному російському форумі думку про Володимира Кличка.

...

Просто шквал критики на українського боксера. ...

Хто що думає по даному поводу.

Напиши їм на форумі наступне:

Ах так?!!

Російський співак, який переміг на "Євробаченні" Діма Білан - ібл@н!

Російські хокеїсти - передасти!

Російські футоболісти - онаністи!!!

А тут такого не пиши, це розділ "Спорт", а не "Політика" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь
А тут такого не пиши, це розділ "Спорт", а не "Політика" :dont:

Та я не про політику :D .

Мене цікавить ось цей епізод http://www.boxing.ru/forum/attachment.php?...mp;d=1216018280

Що і справді Володя переміг тільки після того як травмувався Томсон, після цього падіння, на якому видно що Кличко наступив на ногу Томсону?

З.І. 2 Yarchik: Щоб так написати на їхньому форумі мені потрібні аргументи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шустрее ногами перебирать надо на ринге. тогда не оттопчут.

если бы я в свое время выиграл заплыв потому, что соперник вместо разворота головой в бортик долбанулся - мне тоже победу не засчитывать?

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шустрее ногами перебирать надо на ринге. тогда не оттопчут.

если бы я в свое время выиграл заплыв потому, что соперник вместо разворота головой в бортик долбанулся - мне тоже победу не засчитывать?

:D

Согласен. Учитывая размер ног двометровых стокилограмовых дядек, при джебе каждые 20 сек. Я вообще удивляюсь как они друг другу ноги не одтоптали.

Но, вопрос в следуещем: было лы это случайностью, или преднамеренным действием Владимира травмировать негра?

И кому досталась бы победа, если бы не это паденее?

Пишу я все это потому-что моё феерическое настроеные от вкушения победы было развеяно острыми, злоядными заявлениями что Кличко стал хуже боксировать. Вот мне и интересно мнение тех, кто как и я болел за Кличка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

он 11 раундов отстоял.

это уже показатель.

раньше, когда они лупили соперников-макивар, они побеждали за пара раундов.

но соперники были мальчики для битья.

а когда Владимир вышел на более серьезного соперника, то быстро спекся (с непривычки) и как результат - отгреб по самое ...

но Владимир сделал вывод, давайте сделаем и мы:

выстоял 11 раундов и смог нанести сильный удар - значит боксировать стал лучше.

а намеренно целиться ногами на ноги соперника - отхватить в бубен и покинуть ринг на носилках.

на ноги там смотреть просто нельзя - пропустишь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьог. доводилось читати на одному російському форумі думку про Володимира Кличка.

Прочатав 30 останніх сторінок обговореннь на цю тему.

Ось ссилка http://www.boxing.ru/forum/showthread.php?t=9532

Просто шквал критики на українського боксера. І мовляв Кличко брудний боксер і слабкого Томсона ледь побив, і побив зарахунок брудного прийому

(наступив на ногу).

Хто що думає по даному поводу.

Ти їм Ібрагімова нагадай,ніякій вообще був.Їх жаба давить що от у боксі вони у пролёті,все є а от у боксі наші козаки морду краще б"ють.Я про футбол мовчу,оди просто про перемогу над Голандією,а коли Іспанія натянула мовчок не критикують,тиша,і так добре.Я то сварюсь з ними на їхнііх ворумах,весело :dont: .У них ,росіян,вузька спеціалізація "хохли і сало".Бокс НАШ!!! :DM..... F......!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже впринципі думаю що росіяг просто жаба давить.

З.І. Але чого все це маю говорити я. Я ж не посол. І на той формум я випадково попав і не тусуюсь я там. Мене просто цікавила думка наших хлопаків. :D

Не впринцпі ви зберіться думками обміркуйте а я росіянам напишу: Від нашого форума вашому...:dont: ))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю Володька не дооцінив Томпсона,фізично.Нігер бивший баскетболіст у боксі три рокі.Підкачати пацика буде давати копоті,але вже пізновато 36 рочків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є запис з РЕН-ТВ, mpg файл 1,6 гіга. Але там є один глючок -- немає куска з останньої хвилини першого раунду по другу хвилину другого раунду (пропав інет в той момент і відключився супутниковий канал з НТВ-пакету, бо не обовлявся ключ). В ThinkMaster'а є більш якісний і повний запис з німецького каналу. Але якщо хочете мій запис з РЕН-ТВ то в обід поставлю щоб заливався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...