Перейти до змісту

Барский показав ВСЕ )


nazik2010

Рекомендовані повідомлення

Макс Барских

barskiy.jpg

Український екс-«фабрикант» Макс Барських, за сумісництвом бойфренд Світлани Лободи, вирішив поділитися з усіма зовнішнім виглядом свого чоловічого достоїнства, для чого фотографії з ним розмістив в інтернеті. Ці одкровення зроблені невідомо для чого, можливо співак намагається всім щось довести. Тим більше, що напередодні він заявляв, що поруч зі Світланою не може бути пересічного людини.

Ось і повідомив усім з гордістю Максим, що у нього не 15 сантиметрів, а цілих 23 сантиметри чоловічої гідності. А під однією з відвертих фоток Барського Лобода вже залишила своє повідомлення: «Привіт твоєму перчику від моєї кицьки!». Та життя Барського та Лоюоди б'є ключем, адже відомо, що Макс віддає перевагу і чоловіків і жінок. Та й Світлана-дівчина вільної моралі.

Він хворий...Це моє ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці одкровення зроблені невідомо для чого...

На мою думку ця тема також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку ця тема також.

ну як,розділ підходящий мені здається))))) :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч тему правильно назвали б... барский...барских...попуталі. бє

Ничего не напишу,

Никого не нарисую,

И "to be, or not to be", -

Тоже не произнесу я.

И, захлебываясь грустью,

Весь в тоске, все опостыло,

Щас возьму, пойду, напьюсь я

И набью кому-то рыло.

Борис Барский.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорiш за все

Ексгiбiцiонiст забрався на сосну.

Дiвчаток недозрiлих наших хоче вiн

Злякать з сосни зненацька видом *уя.

Чого робити там фашисту, не пойму я

(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Криза добралась до шоу-бізнесу. Як Бузину ніхто не читає, так і Барського ніхто не слухає... Вени на руках різав? До слави Лободи пристроювався? А зібраних стадіонів так і нема. Лишається останній притулок - просити фінансової допомоги в геїв... Неспроста ж він своїм чоловічим достоїнством пропіарив Дольче з Габаною? Щось таки на том скосив, може на запис альбому вистачить, може на новий перформенс проінвестує.

Зате як решту співаків підставив! Що ж тепер прийдеться вже демонструвати решті невостребуваних чоловіків співаків? Ну припустимо Ель Кравчук з Пономарьовим може розмірами спробують потягатись. Ну квест-пістолси наколки там зроблять якісь чудернацькі... Борис Апрель покаже відсутність предмету... А що робити старенькому ПОПЛАВСЬКОМУ???? ГА!?!?! Барський про це подумав???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені чомусь здавалось, що чоловіча гідність - це не розмір шняги але якщо біль ніц нема ... то лАбуда йому у подруги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую serega, за те що сховав в спойлер.

а то не хотілось заходити читати нові комменти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...