Перейти до змісту

Друк фото картини


Boromir

Рекомендовані повідомлення

Чи друкують у Луцьку фотокартини точніше гравюри. розміри різні від 20*30 см до 60*90.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Факторії нема достойного матеріалу на їхньому Мімакі (хоча може мають шось новеньке), а вот на Ініціалі (просп. Волі 2) Ерсон на холсті друкує з просто вражаючою якістю. Без перебільшень. Але й ціна вражаюча - чи то 400 чи 450 грн за м2. Як подарунок такий друк - на 5+, якщо в кльовій рамочці. Телефони 770588 (загальний),774210 (друк).

P.S. зараз MOTOROLLA за Факторію заступиться)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Факторії" зараз друкувати фотокартину б точно не довірив. Пряма дорога вам до луцьких рекламістів - ті порадять і зроблять. І не "Ініціал" один. Порада - шукайте тих, в кого новіша "друкарка" (можна і через посередників, тобто тих, хто лише акумулюють замовлення і друкують на стороні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому рекомендую Ініціал - бо не раз бачив їхній друк на холсті. І замовляв сам. Про інший друк (папір, плівка, банер) - що хочете говоріть, але повірте, за такі гроші за холст там ви отримаєте чудовий виріб. Краще прийдіть і попросіть показати зразок.

Рамочку можна, наприклад, в "3 смереки" замовити, або і на самому Ініціалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот на Ініціалі (просп. Волі 2) Ерсон на холсті друкує з просто вражаючою якістю. Без перебільшень. Але й ціна вражаюча - чи то 400 чи 450 грн за м2

В "ФанФОТО" заметно дешевле на эпсоновском холсте получается :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Boromir,

фотокартини точніше гравюри (с) ????

О_О

Просвіти недалеку!!!

Чувак, ти різницю між значеннями цих слів розумієш???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оооо так і думав, що хтось знаючий присоромить.

Я мав на увазі мені не потрібно роздруковувати фотокартини так би мовити із фотографій.

Мені потрібно лише роздрукувати репродукції деяких японських гравюр таких художників (Hiroshige,Haruyo Morita). Можливо Ви, як професіонал-художник мені порадите, як це краще зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...