Перейти до змісту

Василь Шкляр. Інтерв'ю про "Залишенця"


Dream

Рекомендовані повідомлення

Таки точно в росіянах тече третина, а то й половина української крові.

Але чому вони так цю половину ненавидять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але чому вони так цю половину ненавидять?

Певно причина майже та ж, що і в "любові" палестинців з жидами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палестинцы(арабы)-всю жизнь были рабами,а теперь ещё и булькотят чёто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки точно в росіянах тече третина, а то й половина української крові.

Але чому вони так цю половину ненавидять?

Я думаю росіяни ненавидять нас не більше, ніж ми їх... Принаймні ті, хто має імунітет

до пропаганди. Кремлю вигідно поглинути Україну, от звідти ростуть вуха і про братерскість,

і про ціни на газ, але чи багато там росіян? Мабуть таки не набагато більше, ніж українців у ВР і на

Банковій, чи на вечорах кошерного "баяніста" Табачника.

Голівуд мабуть не так радісно сприйме різню жидів-комісарів, камісарів-москалів, поляків, як сприйняв різню англійців в "Хороброму серці"

Мабуть тому, що більшість їхніх прдюсерів і власників масмедіа мають коріння споріднене з країною, яка визнає "світову"

трагедію тільки свого народу.

Якщо фільм не зняти в Україні, на українські гроші і з нашими акторами, то не бачити нам фільма близького до роману.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо фільм не зняти в Україні, на українські гроші і з нашими акторами, то не бачити нам фільма близького до роману.

Оце - так!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

У Голлівуді не знайшлося режисера для «Чорного ворона» Шкляра

Українські історичні фільми ще не скоро зніматимуть у Голлівуді, вважає письменник Василь Шкляр. Про це він сказав, коментуючи питання щодо екранізації його роману «Чорний ворон».

«Наші люди в Голлівуді є, я говорив з ними. Мені пояснили, що потрібно мати переклад англійською. Це вже є. Далі пишеться синопсис – це 50 тисяч доларів. Потім пишеться сценарій – це мільйон доларів. Далі мільйон доларів вкладаєш у промоцію, я так зрозумів, що це по-їхньому хабар. Словом, вкладаєш 2 мільйони з гаком, а потім вони розглядають комерційну перспективу. Якщо вони бачать комерційний зиск, то далі ти не даєш ні копійки, але якщо ні – гроші ніхто не поверне. Я їм сказав, що це рулетка», – розповів він.

За словами автора, у Голлівуді планували звернутися до Мела Гібсона. Така ідея спала на думку, коли знімати фільм за романом Шкляра відмовився Єжи Гофман. Письменник розповів історію переговорів з Гофманом, натякнувши на втручання третьої сторони.

«Марек Вавжкевич – голова польських письменників, передав з рук в руки Гофману роман, – пояснив Шкляр. – Той сказав, що читає українською, але повільно, тож за місяць прочитає. Потім на Шевченківські свята приїхав Марек Вавжкевич і при величезній аудиторії сказав: «Панове, я вас вітаю. Гофман прочитав роман, йому сподобалося». Ющенко подзвонив до Гофмана, а той йому заявив: «Буде кіно, але ви досі не заплатили за чотири серії документального фільму. А це кіно буде дуже дороге, бо там чотири пори року, батальні сцени і потрібно залучити зірок. Тому беріть гарного українського режисера, а я буду художнім керівником». А вже пізніше на фестивалі «Молодість» Гофман слово в слово повторив слова Фельдмана (Президента Українського єврейського комітету) «це шлях в нікуди, цей фільм націоналістичний». Ви розумієте? Вони вміють впливати. Молодці! Нам потрібно вчитися у них!».

При цьому Шкляра здивувала позиція української еліти.

«Єдине, що мені було прикро, що наші поважні діячі розмовляли з цим метром, коли ліпив про ксенофобію і націоналізм. Я їм сказав, що я ще й расист, це для мене більший комплімент. І ніхто Гофману не заперечив: «Чоловіче добрий, ти себе весь вік позиціонуєш як антирадянщик, а приїхав нам навішувати ярлики. Та в нас і Підмогильний, і Хвильовий, і Сосюра вже побували націоналістами. А ти приїхав і розповідаєш нам хто тут фашист», – признався він.

Щодо проблем зі створення фільму, які існують сьогодні, письменник зазначив коротко:

«У мене проблема з режисером. Приходили хлопці молоді, показували мені свої короткометражки і всі говорили про майбутній фільм із якимось сумнівом. А треба, щоб був режисер-загорілець. Щоб сказав мені: «Якщо ти не даси мені зняти цей фільм, я тебе вб’ю, бо це буде фільм мого життя». А немає таких».

друг читача

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да. Шкода, якщо фільму не буде. Я на тім не розуміюся, але чи не зміг би, наприклад, той самий Іллєнко попрацювати (ТойХтоПройшовКрізьВогонь)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Гофман слово в слово повторив слова Фельдмана (Президента Українського єврейського комітету) «це шлях в нікуди, цей фільм націоналістичний»", еге ж, звісно що бути націоналістом можна лише єврею, українець націоналіст це фашист і нацист. Цікаво, Фельдман знає що в Ізраїлі три найвпливовіші партії є націоналістичними... вони теж в "нікуди" рухаються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...