Перейти до змісту

Знайдені тварини


vanus

Рекомендовані повідомлення

За адреналіном - бігала рижа невелика собака в ошийнику хвіст коротенький (обрубаний як в породистих собак) ще доволі маленька - схожа на кокер-спаніеля але шерсть коротка - якщо ХТОСЬ ЗАГУБИВ в даному районі собаку майте на увазі, бігала біля складів шукала їсти- місцеві собаки її відігнали! !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні бачив таксу світлої окраси, на зупинці біля променю. Собака була з ошийником. Можливо хтось загубив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні зранку бачив чорне цуценя біля офісу WOG на вул. Задворецькій. Видно що домашній, чистий, вгодований і йде до рук.

Що за порода не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора (16.10) знайдено породистого кота сіро-голубого окрасу по вулиці Клима Савури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Мабуть в п"ятницю (09.11.2012) зранку в районі "Шкода", "Тойота", "Червоне сонце" по дорозі ходив пес. Порода схоже на Німецьку вівчарку, кобель, без ошийника. Привернув увагу тим, що на цьому п"ятачку, ходив від оної обочини до другої не виходячи на клумбу чи тротуар, явно шукаючи машину. Пес напевно був в шоці, бо шугався навіть голубів, до людей не підходив, на транспорт уваги не звертав - видно що "домашній" і незнає що таке дорога. Декілька разів мало не збили. Потім влігся на дорозі біля бровки. Ввечері після роботи більше не бачив.

Але сьогодні, в понеділок (12.11.2012) знову побачив його біля 22 школи. Пес ходив обнюхуючи дітей. Склалось враження, що всетаки шукає своїх. Якщо побачу завтра сфотографую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Знайдено собаку породи американський кокер-спаніель, дівчинка, окрас - бежевий. Просимо відгукнутись господарів або бажаючих взяти її в сім’ю. Тел.0661735920.

post-6595-0-26584200-1354296057_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропав кіт в районі Стрілецької (напроти бару Корида). Пішов гуляти і вже три дні немає. Міг піти в сторону ЖД вокзалу. Був у чорному нашийнику, на носі подряпина. Може хтось бачив - повідомте за номером 050 56 140 86

post-1397-0-55024100-1354298155_thumb.jp

post-1397-0-43147800-1354298200_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Пропала собака в районі Гірка Полонка - Городище1, породи німецька вівчарка вік 1,2 роки на ній був червоний шкіряний ошейник, відкликається на імя Магда,

Дуже прошу повернути за винагороду...

тел 050 378 68 75; 067 444 92 33

post-11164-0-99692100-1367399106_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Пропала біла кицька, породи турецька ангора, зникла в ніч з 03.11 на 04.11, гуляла в районі хлібзаводу в теремно, так як живу в приватному будинку, то кішка виходила часто гуляти, але далі як 100-200 метрів від хати не йшла.В вересні їй було два роки. Виходила на вулицю постійно, то і місце і господарів знала,постійно верталась, а тут тиждень вже нема. Відкликається на Тіна, дуже прошу повернути за винагороду, діти дуже звикли до неї. На ній був чорний гумовий ошийник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Akim, здається бачила Вашу 10.11.2013 кицю біля спорткомплексу "Колос", сиділа під воротами хати напротив..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні буду шукати, дуже прошу якщо хтось побачить заберіть і дайте знати, надзвичайно дорога кицька для сімї, всі сумуємо!!! 050 375 60 02 - Сергій

Район теремно відізвіться будь ласка, допоможіть з пошуком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хвилин 30 назад був помічений білий кіт, але не мій, хвіст не пухнастий, ошийник червоний - поблизу Наш Край на відродження, можливо хтось шукає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так для інформації: за два тижні до пропажі моєї кицьки, у сусіда спочатку пропав його кіт, великий пухнастий, двоколірний, білий з рудим, на наступний день зникла його собака - породи болонка, білого кольору!!!! До того, перед новим 2013 роком пропала моя західно-сибірська лайка!!!!що за напасть, нема вже сили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так для інформації: за два тижні до пропажі моєї кицьки, у сусіда спочатку пропав його кіт, великий пухнастий, двоколірний, білий з рудим, на наступний день зникла його собака - породи болонка, білого кольору!!!! До того, перед новим 2013 роком пропала моя західно-сибірська лайка!!!!що за напасть, нема вже сили...

смотреть надо за животными

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sashulya,

типу за тваринами ніхто не доглядав і не слідкував, так просто вони б не зникли, моя ангора була приучена, і виходила чисто в туалет на вулицю, сусідський кіт вже 4 роки від роду мав, і жив біля хати, за болонкою слідкували за кожним кроком, далі забору без нагляду не відпускали!кішка регулярно годувалася, зроблені прививки, була стерилізована, так що не потрібно підливати масла в вогонь, з тварин ніхто не знущався, були фактично членами сімї! тут проблема взагалі не в цьому, 4 домашні улюбленці це вже засильно, щоб казати про відсутність нагляду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Знайшовся кобель ротвейлера, дорослий. Видно, загубився вже трошки давніше, бо встиг схуднути... Але собака однозначно була в когось вдома, розуміє команди.

Побчали його в районі вулиці Шопена.

Хто шукає собакена - дзвоніть мені (099) 22З 86 два7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні близко 12 години "прибився" песик. Німецька вівчарка, з купірованим хвостом. Трошки шкутильгав. Він прив"язався за нашою собакою в районі "майдана" і так прошов всю дорогу до нас на Степана Бандери. Ми його покормили і він пішов далі. Забрати до себе не змогли, бо вдома вже є "маленька" собачка. Видно, що домашня, бо навіть їжу брала з рук спокійно. Можливо якраз її хтось шукає. Останнє місце перебування - Степана Бандери, відразу за ВНУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На Гулака-Артемовского сьогодні ввечері була знайдена молоденька гладкошерста трьохколірна киця (5-6 міс., фактично кошеня). Власники або ті, хто може їх знати, прохання відгукнутися 050-20-162-20.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! На Винниченка третій день бачу хаскі, очі різні,темного кольору з характерними світлими обідками навколо очей, вушок. З ошийником. Можливо хтось шукає такий скарб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Було знайдено пікінеса в районі 24-ої школи. Там він поки і "окопався" (в учительській зробив імпровізовану "буду").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...