Перейти до змісту

Знайдені тварини


vanus

Рекомендовані повідомлення

Походу пошуків моєї собаки.

Знайдений метис вівчарки, молоденький, чорна спина, боки, трішки з рижо-сірим, чорний нашийник, ви дзвонити я чекати. знайдено на Дубнівській біля водоканаду.

Походу знайдено вівчарку, пропала 1,5 місяці назад знаходиться у нових хазяїв.

Далі знайдено ще одного метиса вівчарки, старшого, до рук не далась гавкала і ричала. Знайдено на зупинці зліва перед зупинкою Зміїнець, перед поворотом на бійню.

Всі песики з нашийником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь

Перший раз бачу таку добросовісну людину :_25: , яка займається такою справою :0138: !

респект :0034:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу заміти що, займатись цим він почав тільки після того як його самого спіткала біда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді давайте запостим тему "Бродячі тварини з ошийниками/породисті/доглянуті" і будем вкладати хто, що і де бачив, бажано з фото. Тоді й побачим активність тієї теми та зиск з неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Район вул. Воїнів інтернаціоналістів (Меркурій-Аверс) заблукала киця. Спостерігала її ще позавчора, небезпечно перебігала дорогу. Вчора чоловік підібрав під під'їздом.

Біленька, пухнаста з салатовими очима. Молоденька, очевидно першу весну загуляла і згубилась.

По тому як поводиться в квартирі, видно, що домашня. Спати звикла тільки на подушці, як її не зганяй. Любить лащитися об ноги.

Покупала, блох не видно, чистенька. З квартири не тікає.

Відгукніться! Певно хтось її шукає.

Мій тел. 050 73 нуль 2259

post-2742-0-19466100-1301466860_thumb.jppost-2742-0-50649100-1301466880_thumb.jppost-2742-0-53249700-1301466901_thumb.jp

Будуть кращі фото - викладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агов, люди! Придивіться, може в сусідів така була!

Киця дуже і дуже ласкава! Діти уже звикли до неї і тішаться - чим далі тим важче буде розлучатися :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ось вона в кращій якості :)

post-2742-0-37354100-1301473360_thumb.jp

Только что было объявление по "Аверсу" о пушистой белой кошке, которая пропала по улице Бенделиани тел 720103

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, sashulya, відразу набрала, уже порозмовляли.

Показала цю сторінку господарям, на жаль, не вона. Та й та пропала 10 днів тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, sashulya, відразу набрала, уже порозмовляли.

Показала цю сторінку господарям, на жаль, не вона. Та й та пропала 10 днів тому.

А , может, и к счастью))) Раз уж она Вам так приглянуласьrolleyes.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

До нас потрапила нова знахідка. На трасі Луцьк-Володимир, до кафе прибився сеттер, кажуть російський, з весни.

Пес поки живе в нас, по поведінці видно, що навчений, виконує команди, пірнає у воду, слухняний і дуже потребує людської уваги. Схоже, що знає, що таке полювання.

Тільки не відомо звідки він, чи Луцьк, чи Володимир, чи ін.

Могли б залишити собі, та і бажаючі знайдуться, але такому псу треба зберігати форму і брати на полювання. Можливо хто чув про згубу, ідеальним було би знайти господарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это не английский сеттер, скорей всего метис спаниеля, красивый пес)) Наверное кто-то ищет. А английский сеттер выглядит так

ans.jpg

Но это не важно. Собака явно домашняя, скорейшего возвращения домой емуrolleyes.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не писала, що англійський, мені сказали що російський :_37:

Поки пошуки не дають результатів. Думаю у власника є автомобіль, бо пес чітко знає місце в авто. Полюбляє гратися м'ячем і палицею. Брали його з собою на рибалку, то порибалити не вдалось, оскільки він стрибав у воду і приносив в зубах поплавок :D

Має дуже добрі очі, лягає мені в ноги, а чоловіку любить класти голову на коліно і скаулить за ним.

Паралельно шукаємо мисливця, котрий став би для нього гарним господарем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені сказали що російський :_37:
Таких не бываетg05.gif
Поки пошуки не дають результатів.
)))))))) Чувствую, вслед за кошкой, свое место в Вашем доме обретет и этот друг, везет Вамg05.gif. Но все-таки, желаю найти ему хозяина)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паралельно шукаємо мисливця, котрий став би для нього гарним господарем.
Не советую. Собака не чистокровная, может и не проявить тех качеств, которые нужны для охоты (что скорей всего и будет). Вот тогда ей придется не сладко(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Около Аверса-ЗАГСа бродит пес, по описанию стафф, как этот , мальчик. Просьба откликнутся хозяев, пес в плохом состоянии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Знайдено собаку 25-го лютого в районі ресторану “Ланцелот”, не чистокровна такса, хлопчик, окрас рудий, блакитні очі.

Телефон для довідок 095-663-18-6три.

post-7823-0-77102900-1330434151_thumb.jp

post-7823-0-50469000-1330434202_thumb.jp

post-7823-0-27925600-1330434392_thumb.jp

post-7823-0-77102900-1330434151_thumb.jp

post-7823-0-50469000-1330434202_thumb.jp

post-7823-0-27925600-1330434392_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...

Около 2 недель назад подобрали на дороге сбитую сибирскую лайку.2 дня пролежал на солнце...Задняя часть неподвижна,глаза не открывал,не ел,не поднимал голову,просто дышал.4 дня возили в вет.клинику,пробовали откачать.Доктора сказали что собака очень старая и скорее всего просто ушла от хозяев сдыхать.на 5-й день пришлось усыпить :( ,т.к.лучше ей не становилось...Если найдутся хозяева и им это надо,то покажу где похоронили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...