Перейти до змісту

? Подарунок для батьків на полотняне весілля


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Отже

У моїх любих батьків 7го березня маленьке свято - 35 років як вони одружилися.

Полотняне весілля.

Окрім веселих шашликів, котрі ми їм влаштуємо з друзями, хочеться подарувати ще щось і від себе!

Але от часу у мене підготуватися до цієї події не було - я, мавпа, була за кордоном, плюс замолоти з іноземними гостями, днем народження, а потім ще й приколами з виїздом з України... :lopata: )

Часу маю до п'ятниці.

Що ж такого їм символічного можна було б подарувати?

Є варіанти купити два лляних рушники. На них можна було б вишити щось - але часу катастрофічно немає.

Можливо хтось щось дарував чи має в голові якісь чудові геніальні ідеї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна взяти якусь їхню фотографію, весільу , або просто дуже гарну- збільшити, дати хорошу рамку.От хто цим займається точно не знаю, але такі послуги є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки банально, але проканає. Я думала принт з весільних фото зробити на чомусь!

Але от біда - всі їх весільні фотки в селі. А я туди ніяк не потраплю до вихідних :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коралі для матері - так. А для батька?

Можливо, постільний набір або вишиванки.

Дорого. Тут треба ще враховувати відсутність спонсора:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подарунок не за 3 рубля, але ІМХО цікавий і в тему.

Можна зробити "Скатертину їхнього життя". Вже маю таку практику - для батьків подружки, по тому ж приводу.

Суть її така: на синтетижній тканині друкуємо фактуту лляної тканини, оздоблюєм орнаментом, а по центру (розмір поверхні стола) розміщуємо фото з життя батьків (самими-самими). Крім того можна добавити елементи декору, які є теж якимось символами.

В результаті отримуємо скатертину, яку з цікавістю будуть розглядати гості, а батьки згадуватимуть приємні моменти.

Робота дизайнкера (чиє ім"я не називаєм в голос))) - 1 день

Виготовлення (сама знваєш де) - 1 день.

От приклад (будем надіятись, що подружка мене не прикакулькає)):

post-3913-0-74053400-1298964564_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось подібне хотів запопонувати. Тут суть не в ціні подарунку - а в тому, що це ТАКА подія! І що про неї знають і пам'ятають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи, шо для ентага нада і кока

То ти до мене? Нагадати аськО?))

Тре: скановані хвото + особисті побажання.

Ціна від 250 грн, залежно від розміру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не мала ніколи з ними справи, але колись натрапила і захомячила ідею подарунка для батьків - http://podin.at.ua/index/stoimost/0-6. Фото на полотні, оброблене під живопис.

Правда, я так і не розібралась з їх цінами, але сама ідея красивої картини мені дуже подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не мала ніколи з ними справи, але колись натрапила і захомячила ідею подарунка для батьків - http://podin.at.ua/index/stoimost/0-6. Фото на полотні, оброблене під живопис.

Правда, я так і не розібралась з їх цінами, але сама ідея красивої картини мені дуже подобається.

Тема давно заїзджена - такЕ роблять на кожному кроці.

Днями була в ЦУМі, там величеньку вітрину не пожаліли на рекламу такого добра.

"КАКАртина" ця буде коштувати приблицно 500 грн, якщо розмір не міліметровий і рамка не пластмасова.

На мою думку, краще замовити в художника портретиста (ті зараз на сухому пайку сидять), який перемалює з фото за 1500 +/-,а не соромитись з підробою.

))) Саме цікаво, що сама й роблю таку "красу". А, що зробиш - народ трєбуєт - дьошева і сердіта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn я звісно дуже вибачаюсь за офф топ)) :rolleyes: але дуже не хотів нову тему створювати.

ТРеба також подарунок але другу студенту в нього якраз 7го і ДН так само як в мене то хочеться щось таке оригінальне подарити...щоб це все не роздувати..може хтось порадить пару місць де можна щось купити таке веселе,смішне)ну карочє як говориться "пацанячый паДарок))" :friday::rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn я звісно дуже вибачаюсь за офф топ)) :rolleyes: але дуже не хотів нову тему створювати.

ТРеба також подарунок але другу студенту в нього якраз 7го і ДН так само як в мене то хочеться щось таке оригінальне подарити...щоб це все не роздувати..може хтось порадить пару місць де можна щось купити таке веселе,смішне)ну карочє як говориться "пацанячый паДарок))" :friday::rolleyes:

ІМХО, купи йому флягу :)) Я серйозно. Або ніж багатофункціональний (з відкривашками і викрутками і т.п.) - це якщо щось серйозне.

А якщо якесь ха-ха...то є такий магазинчик з приколами всякими. вулиці не знаю назви:) ,а знаходиться він в одному з 5поверхових будинків на вуличці, перпендикулярній вул. Грушевського

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn я звісно дуже вибачаюсь за офф топ)) :rolleyes: але дуже не хотів нову тему створювати.

ТРеба також подарунок але другу студенту в нього якраз 7го і ДН так само як в мене то хочеться щось таке оригінальне подарити...щоб це все не роздувати..може хтось порадить пару місць де можна щось купити таке веселе,смішне)ну карочє як говориться "пацанячый паДарок))" :friday::rolleyes:

ІМХО, купи йому флягу :)) Я серйозно. Або ніж багатофункціональний (з відкривашками і викрутками і т.п.) - це якщо щось серйозне.

А якщо якесь ха-ха...то є такий магазинчик з приколами всякими. вулиці не знаю назви:) ,а знаходиться він в одному з 5поверхових будинків на вуличці, перпендикулярній вул. Грушевського

дякую..завтра пошукаю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

x_5494f803.jpg

Ось і скатертина-подарунок для моїх батьків.

МОТОРОЛКА!!!! ппієц який тобі ріспект! ДЯКУЮЮЮЮЮ!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn я звісно дуже вибачаюсь за офф топ)) ...

ТРеба також подарунок але другу студенту в нього якраз 7го і ДН

тоже вибачаюсь за офтоп. Подари йому "джентльменський набір": купи пару носок, пачку жуйки, пачку запобіжників резинового типу, пачку цигарок, запальничку, набір одноразових станків для гоління :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...