Перейти до змісту

чи варто купляти товар на 5ok.com.ua?


Рекомендовані повідомлення

Виникла потреба купити морозильну камеру.В інтернет магазині 5ok.com.ua знайшов потрібну модель за найнижчою ціною в Луцьку.Однак є сумніви щодо якості товару.Можливо хтось купував товар через них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому Ви думаєте, що на заводі хтось вибирає спеціально для 5ок товар найгіршої якості? Як на мене, то товар одного виробника і одної моделі, який з одного конвеєра зійшов, весь приблизно одинаковий. Що в розетці, що в 5ок, що в фокстроті.... А ціна залежить від того, за скільки він магазину дістався + те, скільки магазин не посоромився на Вас заробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По відзивах людей з інших міст даний магазин продає техніку Фокстрота і Фоксмарта після ремонту в сервісних центрах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляли у них. Все гаразд. Техніка працює, документи, гарантія, доставка...все як треба. Ціна справді була найнижча. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5ОК - це той самий ФОКСТРОТ тільки продаж відбувається через інтернет. Купував там кілька дріб'язків, ціни нижчі ніж в магазинах (навіть у тому самому ФОКСТРОТі), але обслуговуання клієнтів бажає кращого. Не знаю як в інших містах, але в Луцьку відношення одного працівника з 5ОК (напевно на нього зареєстроване ПП) мене просто обурило - хамське, зневажливе ставлення до клієнтів, незважаючи на моє звернення до нього на ВИ, він все мені ТИкав, та показував свою маловихованість. Думав там купувати ще, але якось після такого "спілкування" пропадає бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де знаходиться в Луцьку їх склад?

За Фокстротом на Рівненській, ось тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де знаходиться в Луцьку їх склад?

За Фокстротом на Рівненській, ось тут.

Дякую за інформацію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував три плазмових телевізора в 5ОК, правда у Львові (в Луцьку ще не було)

всі були нові, працюють вже третій рік без нарікань (це що-до якості товару)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купувала в Луцьку газову плитку. По телефону говорили зі мною ввічливо, ніякого хамства. Доставили товар вчасно \хвилина в хвилину як і домовлялись\, гарантійку виписали - все ок :smile3: Ціна була значно нижча Розетки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував там пральну машину, мікрохвильовку, пилосмок, рідіатори і та ще щось. В плані ціни і якості нарікань немає.

На рахунок хамовитого чувака, як я зрозумів з опису це таки підприємець на якого оформлена точка. Він був моїм однокурсником в університеті. Вихованості та толерантності йому бракувало завжди. Хоча я певне ще тоді звик і не звертаю уваги. Принамні потреби у тому, щоб він мене називав на Ви немає. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Купував там деяку техніку, працює без нарікань, ціни супер, привезли вчасно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Купив пральну машинку з сушкою. В Маріупольському відділенні, бо в Луцьку не було, а різні регіональні відділення в них, виявляється, практично не співпрацюють і переслати товар з одного регіонального складу на інший вони не можуть. Коли шукав пралку, то цікавої мені моделі в наявності не було, але на наступний день самі подзвонили і сказали, що за два дні буде. 10 травня перекинув гроші, 14 травня забрав пралку на "Новій пошті". Ціна пралки майже на 700 грн менша, ніж ціна такої ж моделі в інших інтернет-магазинах. Все чудово, всі задоволені :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Якось у них купляв, Веб-камеру та флеш носій мікро Сд, чесно кажучи поки найшов їх офіс не раз думав, що є ще такі місця в Луцьку які не стидно назвати Жоп**, попавши в офіс, потрапив судячи зі всього на того ж самого хама, товар в принципі дійшов нормально гарантія та усе було як належно, але з картою пам'яті мене наламали, мала бути мікро а вийшла СД, хоча на питання на він же відповів що так мікро, підставу вже помітив на роботі, але бажання назад їхати до них і повертати весь товар і чекати ще не було, карточку продав на офісі, чесно кажучи після такого ставлення до клієнтів та їх найменування товару, а його обмаль нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував на початку червня пралку. В луцькому відділенні не було тої моделі, що ми хотіли, то нам перекинули з тернопільського. Товаром, сервісом і ціною задоволені. Правда загальне враження підпортило одне чувирло, яке в хамовитій формі повідомило про те, що він не знає часу доставки товару в день доставки товару але все одно це скоріше виняток ніж правило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

замовлення зробив 17.07, до цього часу ще везуть, хоча обіцяли 1-3 дні

перший і останній раз там купую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відділення 5ок в Луцьку походу закрилося, навіть телефони на сайті поміняли. Щось не поділили із фокстротом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де знаходиться в Луцьку їх склад?

За Фокстротом на Рівненській, ось тут.

Дякую за інформацію!

а хіба вони в Глобус не переїхали нещодавно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я товар забирав над фокстротом по Рівненській 4-й п оверх.

Вже в Глобусі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені казали Єршова, 11, значить в Глобусі

ще б номер тел. туди взнати, а то той що дали 776-562 вже другий день мовчить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...