Перейти до змісту

Что посмотреть?


Arden

Рекомендовані повідомлення

Вчора переглянув Safe House Код доступа «Кейптаун»

Хароше Кіно, дядя Дензел Маладец, нарешті не було шкода часу на перегляд фільми).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Защитник

... ну тут Стетхем завалив поки максимальну к-ть народу, уг (сугубо імхо).

Не знаю як на рахунок максимальної кількості заваленого народу(засинав моментами), але те що фільма УГ це факт. Навіть не знаю любителям якого жанру він може сподобатись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що американець тут робив під час війни ? Як це в фільмі висвітили ?

В голову тільки "човникові" рейди бомбардувальників приходять в голову , але на Полтаву вони літали значно південніше .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Профессионал (Killer Elite)

1315951248_onlinekinoline.su.jpg

Год выхода: 2011

Страна: Австралия, США

Режиссер: Гэри МакКендри

Жанр фильма: триллер, боевик

Продолжительность: 116 мин.

В главных ролях: Роберт Де Ниро, Джейсон Стэтхэм, Клайв Оуэн, Грант Боулер, Бен Мендельсон, Майкл Дорман, Доминик Пурселл, Адевале Акиннуойе-Агбадже, Фирасс Дирани, Ивонн Страховски.

Сюжет: Бывшему бойцу британских силовых структур приходится забыть о тихой размеренной жизни отставника, когда его лучший друг оказывается в опасности.

467166.gif

["video"] http://www.youtube.com/watch?v=2xEB_4V6-n0 ["/video"]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще новинки на любітєля ^_^

Крутой чувак

img_5irjgi5nvb8ex2uy6h_84172.jpg

Название: Крутой чувак

Оригинальное название: Bad Ass

Год выпуска: 2012

Жанр: Боевик

Выпущено: США, Amber Lamps, Silver Nitrate Films

Режиссер: Крэйг Мосс

В ролях: Дэнни Трехо, Чарльз С. Даттон, Рон Перлман, Джойфул Дрэйк, Патрик Фабиан, Джон Даффи, Винтер Эйв Золи, Дэнни Вудберн, Дэвид Арнольд

О фильме: Фрэнк Вега станет звездой местного масштаба после интернет-ролика, где избивает шпану. Но вскоре Веге отомстит главарь банды и убъет его лучшего друга. «Крутой чувак» решает разобраться с этим с помощью бейсбольной биты, но обнаруживает, что в гибели его друга также замешана местная полиция.

Пираты! Банда неудачников

img_6t8s6k1jphj3aglt_84179.jpg

Название: Пираты! Банда неудачников

Оригинальное название: The Pirates! Band of Misfits

Год выпуска: 2012

Жанр: Мультфильм, приключения, комедия, детский, семейный

Выпущено: США, Великобритания, Aardman Animations, Sony Pictures Animation

Режиссер: Питер Лорд, Джефф Ньюитт

В ролях: Хью Грант, Брендан Глисон, Джереми Пивен, Брайан Блессид, Ленни Генри, Сальма Хайек, Коннор Бирн, Мартин Фриман, Эшли Дженсен, Питер Лорд

О фильме: Экранизация первой книги из серии романов писателя Гидеона Дефо, рассказывающих о банде незадачливых пиратов. В первой части пираты прибывают в Лондон, где знакомятся с молодым Чарльзом Дарвином и говорящим шимпанзе по имени Мистер Бобо, а также столкнутся с врагами, которые хотят их уничтожить. Капитан Пиратов вместе со своей верной командой головорезов бороздит морские просторы и ищет богатые торговые корабли. Они считают себя грозой морей и постоянно соперничают со своими соперниками по пиратству. А еще он хочет победить на фестивале "Пират года" и получить главную премию. Главной соперницей на получение этой премии выступает отчаянная пиратка Лиз "Сабля". Ради победы в конкурсе Капитан Пиратов отправляется в опасное путешествие в туманный Лондон, где команде пиратов придется сразиться с королевой Англии Викторией, ненавидящей пиратов. Чтобы одержать победу, пираты объединяют свои усилия с молодым ученым Чарльзом Дарвином и его говорящей и забавной мартышкой Мистером Бобо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM sorry!

Тим не менш, думаю багато хто дивиться по останніх постах, якщо зацікавить подивиться )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Romantique, було давним-давно.

Давайте зробимо правило, якщо фільм постили більш ніж пів року тому то можна його знову запостити ато якось недобре виходить, фільм був у темі близько пів року тому і що ж всьо забули? Не треба забувати, що з другої сторони монітору сидять люди у яких своїх справ вистачає а не сидіти і дивитись що нового вийшло...

тиждень не був профукав одну сторінку а переглянути її забув і всьо не глянув якусь бомбу...

ніхарашо однако

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"аб чём фильм" ?

Продовження пригод Фродо після Мордора на Україні.

Не Фродо а Фёдр Михалыч :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай ну прям вже бомба (я про пост 1210)... Пошук рулить. Ніхто нікому не забороняє постити баяни, так само - доводити що це баян :)

А то зараз почнеться: Зелений шершень, Мєханік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і ? тобі що з того? як на мене тикати пальцьом і казати що вот було вже ще у 2011 році теж якось неправільно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11110816140767874_f0_0.jpg

Название: Апполон 13

Оригинальное название: Apollo 13

Год выхода: 1995

Жанр: драма, исторический

Режиссер: Рон Ховард

В ролях: Том Хэнкс, Билл Пэкстон, Кевин Бейкон, Гэри Синиз, Эд Харрис, Кэтлин Куинлен (, Мэри Кейт Шеллхардт, Эмили Энн Ллойд, Мико Хьюз

О фильме:

Фильм о неудачной лунной миссии «Аполлон-13» — одном из самых драматических моментов освоения космоса. В 1970 «Аполлон-13» должен был стать третьим космическим кораблём, который доставил бы астронавтов на Луну. Однако уже на подлёте к цели на корабле произошла серьёзная авария, которая не только поставила крест на высадке, но и создала угрозу жизни экипажа.

Цікаві факти

В епізодичній ролі у фільмі знявся сам командир Аполлона-13 Джеймс Артур Ловелл. У фіналі фільма він, в образі одного із офіцерів на палубі УДК «Іводзіма», тисне руку Тому Хенксу, що грав його самого.

Сцени на кораблі, в котрих була необхідна невагомість, знімались в умовах справжньої невагомості на літаку-лабораторії по параболічній траєкторії (підйом — спускп — вирівнювання і т. д.). В салоні літака для зйомок були обладнані дві тісні кабіни — точні копії внутрішніх приміщень корабля Аполлон.

2217.gif

http://rutor.org/sea.../0/Аполлон%2013

http://ru.wikipedia....wiki/Аполлон-13

особисто я скачав звідси http://toloka.hurtom...pic.php?t=29526

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аполло 13 -- класний фільм , як на мене . Переглядав декілька разів з задоволенням . Перед переглядом подивіться хоч би в Вікіпедії будову корабля и схему польоту , буде простіше дивитися .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і ? тобі що з того? як на мене тикати пальцьом і казати що вот було вже ще у 2011 році теж якось неправільно...

А засерати тему продубльованими сабжами правильно... спочатку те що пропонуєш ти зараз, потім без ліц. озвучки, далі екранки і тема піде на г__но.

В тебе вже була гарна ідея... "Тихі теревені любителів кіно"... і де ця тема зараз? Поапай її так як апається ця тема, тоді розказуй як підтримувати ті теми, які і без твоїх ідей почувають себе задовільно. Це по-перше.

По друге - порахуй скільки місяців пройшло між 20 грудня 2011 і 28 травня 2012. Якщо там буде повних 6 місяців то можеш вважати що свої заперечення я знімаю.

І по-третє - якщо комусь не вистачає часу проскролити тему на тиждень назад, то звідки він (час) з"явиться на вибір та перегляд самого фільму?

Згідно твоєї логіки ця тема повинна вирости мінімум на третину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше: яка моя тема "Тихі теревені любителів кіно"? :_07:тобто видалив її

По друге: я на око прикинув, для мене ключовим був 2011 рік

По третє: спробуй зрозуміти, приходиш ти з роботи скажемо о 18.00 поїв полежав... тут вже 19.30 зайшов на борду туда-сюда вже 21.30 ага треба ж якесь кіно глянути, правда ж? лізеш сюди читаєш останній пост, ага скачав(шв. нету не берем до уваги) 22.10 вот фільм починається... лажа йопт, а ще може якщо якась емоційна людина буде то ще й когосЬ нехорошим словом згадає 00.00 пора спати фільм ніякий може завтра... *кінець циклу*

Згідно моєї логіки якщо тема виросте на третину то сервери борди не впадуть же?

так по темі...

Глянув Разделитель - блін непогано, особиста оцінка 8 із 10.

А кінцівка, точніше... ммм... декорації... це клас :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше: яка моя тема "Тихі теревені любителів кіно"? тобто видалив її

Тут ти сам відповів чого вона була варта. Як і будь-яка інша тема в якій нема певного "стрижня" і свіжого цікавого контенту.

По друге: я на око прикинув, для мене ключовим був 2011 рік

Я зараз на око прикину і мені здасться що вже можна перепостити "Защітніка". Ти сам пропонуєш якусь грань, а потім сам кажеш - да яка нафіг грань, можна ж і на око? В кожного ж з нас своє око, не схоже на інші. ;)

По третє: спробуй зрозуміти, приходиш ти з роботи скажемо о 18.00 поїв полежав... тут вже 19.30 зайшов на борду туда-сюда вже 21.30 ага треба ж якесь кіно глянути, правда ж? лізеш сюди читаєш останній пост, ага скачав(шв. нету не берем до уваги) 22.10 вот фільм починається... лажа йопт, а ще може якщо якась емоційна людина буде то ще й когосЬ нехорошим словом згадає 00.00 пора спати фільм ніякий може завтра... *кінець циклу*

А ти впевнений що останнім постом не буде перепост якоїсь лажі? ІМХО, імовірність натрапити на шлак в обох випадках однакова.

Згідно моєї логіки якщо тема виросте на третину то сервери борди не впадуть же?

Нє, це буде просто *fuck my brain*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ecfc8a63a24c7af221ab8008921b5e18.jpg

Название: Клерки

Оригинальное название: Clerks

Год выхода: 1994

Жанр: комедия

Режиссер: Кевин Смит / Kevin Smith

В ролях: Брайан О`Халлоран, Джефф Андерсон, Мэрилин Гиглиотти, Лиза Спунауэр, Джейсон Мьюз, Кевин Смит, Скотт Мосье, Уолтер Флэнеган

О фильме:

Когда утром зазвонил телефон, сонный Данте Хикс кубарем вывалился из стенного шкафа. Начинался новый день... Работая со своим лучшим другом Рэндалом в соседних магазинчиках, они обслуживают клиентов, среди которых иногда попадаются весьма странные личности! Но друзья не привыкли церемониться ни с кем! Вот только бы Данте разобраться с подругами: одна изменила ему уже восемь с половиной раз, у другой он был 37-м. А покупатели - придурок за придурком!

543.gif


3719d3a73c0afc5.jpg

Название: Клерки 2

Оригинальное название: Clerks 2

Год выхода: 2006

Жанр: Комедия

Режиссер: Кевин Смит

В ролях: Брайан О`Халлоран, Джефф Андерсон, Розарио Доусон, Джейсон Мьюз, Кевин Смит, Тревор Ферман, Дженнифер Швалбах Смит, Джейсон Ли

О фильме:

Один из фильмов "империи" Джея и Боба - фильмы "Джей и молчаливый Боб", "Тусовщики из супермаркета", "Догма".

Прошло 10 лет с незабываемых событий в магазинчике у Рэндалла Грейвса и Данте Хикса. Лень-матушка не покидала их все эти годы. И вдруг однажды порочное гнездо зашевелилось! Вот тут-то чуваки увидели, что это, блин, покруче, чем их споры о музыке и сексе!

Наши старые знакомые клерки переживают тяжелые времена - их магазин сгорел. Что делать? Есть решение! Можно подрабатывать в семейном ресторанчике «Муби» и выражать свое недовольство клиентами иначе: например плевать в сэндвичи... Вместе с клерками переезжают также Джей и Молчаливый Боб, ведь магазин сгорел, а «травку» продавать где-то надо...

83793.gif

http://rutor.org/sea.../1/000/0/Clerks

Щойно подивився першу частину, взагалі-то я передивився його в друге, але перше враження було геть не те, певно так має бути...

Фільми складаються із діалогів так шо любітелям екшену не прийдеться по смаку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Веселі» канікули / Get the Gringo (2012) DVDRip | Укр. дубляж

kinopoisk.ru-Get-the-Gringo-1841646.jpg

Інформація про фільм

Назва: «Весёлые» каникулы / «Веселі» канікули

Оригінальна назва: Get the Gringo

Рік прокату: 2012

Жанр: бойовик, комедія

Режисер: Адріан Грюнберг

Актори: Мел Гібсон, Кевін Ернандез, Долорес Ередія, Хесус Очоа, Петер Стормаре, Дін Норріс, Боб Гантон, Скотт Коен, Патрік Бошо, Стефані Ніколь Лемелін

«Plan your getaway»

Сюжет:

Стрічка розповість про пійманого мексиканською владою злочинця, укладеного в повну наркотиків і насильства в'язницю.

imdb_tt1567609.gif f492171.gif

Виготовлено: США, Airborne Productions - Icon Productions

Тривалість: 01:32:03

Файл

Якість: DVDRip

Відео: XviD, PAL 25.00, 720x304, 1874 кбіт/с

Звук: Український (Дубльований), AC3, 6ch (L, C, R, Ls, Rs +LFE), 384 кбіт/с |Ліцензія|

PS. Зараз буду дивитись...

PPS. Легкий короткий фільм одного актора. І так - переклад чудовий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1002271122496389_f0_0.jpg

Великий / Big (1988)

Жанр: комедія, сімейний, драма, фентезі, романтичний

Країна: США

Кіностудія / кінокомпанія: Gracie Films

Режисер: Пеннi Маршалл

Актори: Том Хенкс, Елiзабет Перкiнс, Роберт Лоджа, Джон Херд, Джаред Раштон, Дейвiд Москоу, Мерседес Рул

Сюжет:

12-рiчний хлопчик мрiє якнайшвидше стати дорослим, i одного ранку його бажання здiйснюeться: вiн прокидається i бачить, що став 30-рiчним чоловiком (Хенкс). Однак свiт дорослих виявляється не таким простим, як здавалось хлопчинi... Фантастична комедiя, яка експлуатує тему, що стала популярною пiсля успiху "Назад у майбутнє", - рiзноманiтнi неймовiрнi пригоди дiтей та пiдлiткiв, якi подорожують у часi, змiнюють свiй вiк або зустрiчаються з матерiалiзацiєю своiх фантазiй. "Великий" теж мав великий успiх в прокатi, ставши одним з головних хiтiв 1988 р. Гумор у стрiчцi в порiвняннi із сучасними комедiями може видатися майже iнтелектуальним, i Хенкс чудово зiграв головну роль, за що отримав свою першу номiнацiю на "Оскар".

4688.gif

http://rutor.org/sea...ой%20Big%201988

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я канєшно ізвіняюсь, колись про це вже тут говорили, але вже реально підзаї..ло: якого х...я сюди постити фільми 1988 р.?

Та ніхто ні разу не сумнівається, що він вартий перегляду, отримав стопіцот оскарів і т.д. але краще їх постити в якусь окрему тему, аля "Перелік фільмів "увідєть і умєрєть""

Передивлюємось перший пост:

Предлагаю в этом топике выкладывать названия фильмов (новинок), которые доступны для скачивания в хорошем качестве и дубляже. Ссылка на фильм - по желанию.

Кагбе всьо просто і доступно, але не бл...дь тре закидати тему всіми фільмами підряд...

Раніше дійсно сюди заходив промоніторити нові фільми в гарній якості, була корисна тема, не то шо зараз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну є тут люди які мають особисту думку щодо умов топстарту, обов"язкової наявності рецензій, перепощування баянів. Головне "атмєтітсо в тємє".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новинкі новинкі да зараз одне гавно випускають, орієнтоване на домогосподинь, а я запропонував фільм із типу класика, яку і через 100500 років подивитись буде в кайф.

Та і взагалі я сюди все що краще бачив пощу сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі топстарт цієї теми треба десь в підпис додати, може дійде... добре що анекдоти в "Демотиватори" не постиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ха-ха як смішно, чувак ти зробиш карєру 234088282.jpg.

Цікаво, що власне скаже топік стартер, ато ви тлумачите його слова як хочете...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...