Перейти до змісту

Глюк чи чіт ?


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

Не можу зрозуміти що за фігня в мене творится (( тільки що зайшов на наш сервак і бачу що рухаюсь крепко швидко, создав одиночну карту з ботами ,то час біжить в декілька раз швидше і боти ганяють як скаженні та й я з ними ((( Що то таке і що робити ?

ЗІ Сам ніяких чітів не ставив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож у тя комп сильно мощный как для КС :blink:.

Есть еще такой наказание за тимкиллерство, размытость при игре.

Прям как в андеграунд играешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

комп то якраз новий зібрав але не в тому діло ))))

головне що перед тим на серваку (лівому) нормально грав,мож що з того сервака залізло ? (((

і ще пінг дико пригає (( може бути причина якась у касперському 6 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Была такая програмуля...SpeedHack.

В каунтере действует так как ты сказал.

та я в курсі що з читів щось таке є,бо бачив в дії,весь прикол в тому що я ї не ставив, просто міняв компа,все переливав з старого вінта на новий,потім законектився на якийсь новий сервак,пограв там трохи,вийшов,через деякий час зайшов на луцький сервак і бачу що рухаюсь ривками і швидко,ну думаю що трабли з пінгом (доречі пінг став пригати не тільки на луцькому серваку а й на остальних) вирішив створити одиночну карту з ботами,так час біжить в декілька разів швидше і боти бігають як скажені,за 20 секунд закінчуєтся раунд ((( я ще думаю може десь в конфізі є настройка яка відповідає за загальну швидкість гри,от тільки б знати яка і яке вичайне значення цієї настройки,просто переставити контру не вихід,бо якщо така проблема виникла один раз то може виникнути й потім ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всетаки переставив контру (( правда ситуація не змінилась,змінилась тільки тоді коли поставив патч 29 версії,якщо треба то заллю на фтп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть коли контру переставив всерівно пінг -1 та 0 проскакує ))) так що я походу вже вмер і з того світу граю )) добре що тут компи є ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...