Перейти до змісту

Семена редких экзотичных растений почтой в Украине


Amaranth

Рекомендовані повідомлення

Возникла потребность в заказе семян очень редких растений.

В особенности орхидей, лилейников, сукулентов и различных плодовых.

Кто знает какие адреса?

Вот сама знаю очень интересный и не дорогой сайт, но у них очень

маленькие расфасовки.

exoticseeds.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, sativa - це посівний, безпантовий вид рослинки. Нам би із колумбійських чи чуйсько-долинних запасів ;) Чи ямайкських.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zheny@

Сатіва чи Індіка не означає посівна вона чи ні, це ознака, що характеризує певні властивості (нюанси) впливу на психіку. А вот чуйська - як раз таки дічь (хоча б в тому сенсі що дикоростуча). Тобто в 70-80х роках (коли наші батьки її пробували під час служби в армії десь в Такжикістані) вона була не дічь, але порівняно низький вміст ТГК роблять її такою. І коли ви бачите десь в кіно растамана з касяком розміром з кубінську сигару - то це ацтой (або олдскул, кому як зручніше). Зараз не обов*язково везти дурь з Голландії щоб з чайної ложки убило 15 чоловік (я канєшно перебільшую), люба-ряба Carpathian Mountain Light))) може скласти конкуренцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так по старінкє :) Просто Cannabis Sativa - Коноплі посівні. Наша Клепачівська нічим не гірша. 6 чоловік - одна штахєта - 6 хомячків :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так по старінкє :) Просто Cannabis Sativa - Коноплі посівні. Наша Клепачівська нічим не гірша. 6 чоловік - одна штахєта - 6 хомячків :)

ага, вікі рулить:). Хоча після "наукових" праць голландських селекціонерів "посівна" не означає "безпантова", а швидше навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ну так что, никто не покупает экзотики?

Наверно у нас народ знает только "моркву та буряк" <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...