Перейти до змісту

ДИТЯЧА невідкладна допомога


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Ситуація.

Вчора. Дітки сопляють. Лягли спати. Це не вперше - звикла.

Прокидаємось вранці від плачу меншого (рік і місяць). Температура 38,6. Це щось нове.

7.45. Викликаю "дитячу швидку" т.5-78-56.

Жіночка каже: знаєте, що через 10хв буде працювати поліклініка?

Я: знаю, але дільничий лікар ходить аж після обіду (бувало що о 18тій приходила).

Записують мій виклик.

Чекаю. Температуру збила.

Навіть була думка не викликати дільничого, бо там все-рівно їздить педіатр.

Але додзвонилась в поліклініку - записала виклик ще й там.

І далі виглядаю "швидку".

12.00. Телефоную, вже відповідає чоловік. Каже: з 8ї до 15ї ми не їздимо по викликах.

Я в шоці. Раніше вже викликала їх, але це припадало на нічний час - завжди приїжджали.

103 викликати немає чого, бо вони лише температуру збивають - все інше до педіатра.

ПИТАННЯ:

1.Хто може толком сказати, що це таке під номером 57856???

2.Чи можна на таку ситуацію кудись (куди?) поскаржитись?

3.Що робити в період часу з 8ї ранку до приходу педіатра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись подзвонила в 16 годин - сказали "ви що не могли до 15 до педіатра подзвонити?!" Тому і доводиться шукати лікарів, які ведуть приватний прийом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись подзвонила в 16 годин - сказали "ви що не могли до 15 до педіатра подзвонити?!" Тому і доводиться шукати лікарів, які ведуть приватний прийом...

І таке проходили...

Але о восьмій ранку комусь додому телефонувати якось незручно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені лікар, якого викликали, казав дзвонити в будь-який час, навіть серед ночі. Зараз буду домовлятися з новим на такі ж умови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду домовлятися з новим

Успіху. Якщо все пройде гладко - мо поділишся контактами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невідкладна допомога - це не "швидка". І, наскільки я розумію, їздить вона тоді коли не ходить на виклики лікар-педіатр.

а нiчого, що *невiдкладна* i *швидка* в данному випадку синонiми ? не чув ,щоб цi два поняття вiдокремлювали

А по сутi в такiй ситуацii лише хочется комусь вiдпиляти голову пилкою з ножа *Вiкторiнокса* i насадити на палю з табличкою *Вiн(вона) не любить дiтей*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже розповідала Оксані, можу поділитися на загал.

Ситуація теж не сама приємна : вихідний день, в дитини температура під 39,

головний біль страшний. Насторожили скарги на біль в шиї,

викликаю дитячу невідкладну допомогу, знову ж таки, з надією, що там педіатр.

Довго вислуховую лекцію по телефону, чому я так далеко живу і як важко мене знайти.

Терплю, іду їх зустрічати серед ночі, добре що було на кого хвору дитину лишити.

Зустріла. Вислухала від лікаря чергову лекцію про те, чому мій район не освітлюють.

На моє резонне зауваження про те, що рішення освітлювати - не освітлювати приймаю не я, а міськрада,

отримую відповідь : ви ж у приватному сектрі живете, придумайте щось...

Далі - веселіше. Після 3-х хвилинного огляду дитини, мене навіть не спитали, чи є додаткові скарги

і чи мене нічого не тривожить. Наполягла на додатковому огляді, біль у шиї - це не жарти

при високій температурі, а підозра на менінгіт...Шкіру вона оглянула тільки на моє прохання...

А її перевірити треба, чи немає висипу.

Загалом, "спасение утопающего - дело рук самого утопающего". На жаль.

ЗІ Оксана, щиро бажаю твоєму синочку одужати. Будьте крепкі, зайці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На дільничого сподіватися не могла ніколи. Довіряю тільки педіатру, з яким дружимо так би мовити по домовленості. За консультацією можу звернутися в будь-який час доби, хоча в критичних випадках і в нічну пору - доросла швидка, щоб оглянули і збили непосильну мені температуру. Колись доводилося викликати "Тарас", правда до дорослого в критичному стані, приїхали ду-у-уже оперативно, навіть за місто, мали з собою купу всяких прибамбасів і потрібних ліків, машина швидкої укомплектована необхідним обладнанням. Виклик вартує в межах 300-400 грн., але в певних ситуаціях краще не зволікати.

Ксюнь, швидкого вам одужання, не хворійте :0153:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невідкладна допомога - це не "швидка". І, наскільки я розумію, їздить вона тоді коли не ходить на виклики лікар-педіатр.

а нiчого, що *невiдкладна* i *швидка* в данному випадку синонiми ? не чув ,щоб цi два поняття вiдокремлювали

якби це було б одне і теж, то не було б двох служб, а була б лише "швидка"

Ви ніколи не чули як на "швидку" російськомовні кажуть "неотложка"???

Я викликала ТОДІ, коли ще не ходили педіатри. До чого Ваші пости не розумію.

В дитячій ШД - їздить педіатр, яки й і назначає лікування.

Доросла ШД- вколять укол, щоб збити температуру, завезуть в стаціонар, скажуть до якого профільного лікаря звернутись, не назначають лікування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, їздить вона тоді коли не ходить на виклики лікар-педіатр

Воно то так...або коли стан дитини такий, що потребує НЕВІДКЛАДНОЇ допомоги.

І, якщо чесно, якось не до мовних зворотів (антоніми, синоніми...тотожні поняття),

коли на руках хвора дитина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не дитяча швидка допомога, а невідкладна допомога з дитячої поліклініки, і вона не працює в режимі швидкої допомоги.

Про режим я і не казала...

Якщо викликати 103, то приїжджають в межах 30хв.

А тих треба чекати і до двох годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба викликати швидку

яка:

- завезе в лікарню

або

- зробить інєкцію наявних у них препаратів (анальгін, димедрол, ну ще атропін може бути)

Питання:

а чому тоді не взяти таксі і поїхати з миром в ту ж інфекційну, яку на швидкій обожнюють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що за таксі треба гроші платити, а швидка возить безкоштовно

БЛЯЯЯЯЯ

1.Мені і таксі брати не треба. Є власне авто.

2.Я викликАла тоді, коли не ходять педіатри.

3.Мене не послали н*х.., а записали виклик. НАФІГА??? якщо не збирались їхати...

4.Мені треба було щоб сказали ЯК лікувати вдома, а не просто подивились і сказали їдьте в інфекційну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.Мене не послали н*х.., а записали виклик. НАФІГА???

Щоб приїхати після 15.00.

15.00 вже якось давно пройшло.

ЇХ НЕ БУЛО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NightVision, вже я не витримала - щоб не вклинитись. Ви Оксану просто хочете вивести з себе чи самі вірите в те, що кажете?

Я розкажу інший випадок -не про невідкладку, а про просто педіатра. Малий температурить вночі (причому недавно вакцинація від поліомієліта). Вранці викликаю дільничу (температура до ранку спала). Вона послухала, подивилась (хвилини так 2) - і зробила висновок, що дитина здорова (температура типу на рівному місці взялась).

На ніч знову температура. Це субота, та й віри в дільничих немає - залажу на борду і викликаю з теми про педіатрів педіатра на приватний виклик. Вона за 2 хв діагностує, що то сто пронцентів якась типу простуда, але проводить повний огляд дитини, в результаті показує, що в нього носик закладений зверху і швиденько прочищає носа. Показує, як промивати. За дві години проходить температура і дитина стає жвава. В задачі питається - а яких знань не вистачає дільничій, щоб визначити так само проблему? І яка кваліфікація повинна бути в мами, щоб зрозуміти, чи дільнича просто хоче що небудь сказати, чи вона права...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мамочки, NightVision вірно відповідає, це, по суті, чергові лікарі, що їздять на виклики з 15-ї, коли регістратура уже не приймає виклики. Про це вас мали би повідомити дільничі(медсестра або лікар). Більше того, при температурі 39 і вище вони радять викликати 103, бо одного чергового на все місто без медикаментів, невідкладною допомогою не назвеш. Про лікарів, що у нічну зміну працюють промовчу, людський фактор ніхто не відміняв... Хоча й серед них трапляються хороші спеціалісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, молоді батьки !!!

Я просто від вас в шоці

У дитини температура під 40, а вони тут чекають чергового педіатора чи ще когось, а потім соплі жують.

У дітей симптоматика наростає дуже швидко, і ви просто не бачили, як вже дітей без свідомості на таксі привозять.

Хіба вам важко в таких ситуаціях взяти таксі(підводу, машину) та завезти дитину в дитячу лікарню ?

Там вас точно ніхто нікуди не пошле.

Доречі для тих хто в танку:

В обласній дитячій лікарні є фонд на медикаменти для важких ситуацій(фонд недержавний), тобто вони завжди мають ліки

та всі необхідні засоби щоб допомогти дитині, а не пошлють вас за медикаментами.

Краще переб.ть ніж недобз.дть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У дитини температура під 40

Температура 38,6 :blink:

Ну нехай, а молодій матері в поліклініку(лікарню) приїхати - "релігія не позволяє".

Я просто акцентую на тому, що дитина хвора, а батьки ніяких активних дій не приймають,

"отзвонились и ждемс", а потім куча соплей (((

Повір це все дуже сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а молодій матері в поліклініку(лікарню) приїхати - "релігія не позволяє

Божечки, а нащо тоді взагалі інститут надомної педіатрії..певно, шоб дитину зайвий раз не совати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викликали невідкладну 2 рази, машина в них одна на все місто, тому іноді доводилось чекати декілька годин до приїзду, якщо вони на момент виклику перебували в іншому районі. Якщо дуже висока температура, важкий стан, то радять викликати швидку 103. Один раз попросили підписати папір, що вони приїжджали, насправді там було написано, "від госпіталізації відмовилися", хоча її не пропонували, але ми і так не горіли бажанням потрапити в інфекційну лікарню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а молодій матері в поліклініку(лікарню) приїхати - "релігія не позволяє".

А на вхідних дверях поліклініки пише - до дітей з підвищеною температурою викликайте лікаря додому \не дослівно, але факт\

А педіатра дільничого я останній раз чекала з 8.30 до 19.50 :angry: от вам і лікарська допомога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПИТАННЯ:

1.Хто може толком сказати, що це таке під номером 57856???

2.Чи можна на таку ситуацію кудись (куди?) поскаржитись?

3.Що робити в період часу з 8ї ранку до приходу педіатра?

Це для тих, хто через слово читав перший пост теми "ДНД. ПИТАННЯ".

На перше питання з горем пополам відповідь почула. Дякую.

Друге - отримала відповідь в приват.

Третє....

Є в мене чим збити температуру. Не треба мені 103.

Медикаменти їхні мене не цікавлять. Цікавить діагноз та папірець з переліком ліків. ВСЕ. Благо, є аптеки, які працюють цілодобово.

Мамочки, NightVision вірно відповідає, це, по суті, чергові лікарі, що їздять на виклики з 15-ї, коли регістратура уже не приймає виклики. Про це вас мали би повідомити дільничі(медсестра або лікар).

Мене цікавило до 8ї (в моєму випадку було 7.45)...

Навіщо їхня реєстратура прийняла виклик? Щоб приїхати після 15ї, чи не приїхати взагалі???

Ніхто нічого не повідомив. Невже б я створювала тему?

акцентую на тому, що дитина хвора, а батьки ніяких активних дій не приймають,

"отзвонились и ждемс"

Це Ваші БЕЗПІДСТАВНІ ЗДОГАДКИ. Мої дії до того, що я хотіла почути ніякого відношення не мають - того й про них не писала.

Відносно поїздки кудись в той час, коли реєстратура ВЖЕ приймає виклики, а педіатр ЩЕ не починає обхід:

Їхати в лікарню коли, наприклад, температура, бо дитя чимось отравилось, щоб добити його ще й якимось грипом?

ВСІМ ДЯКУЮ ЗА УВАГУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...