Перейти до змісту

ДИТЯЧА невідкладна допомога


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Коротше так: ДИТЯ ЗДОРОВЕ та й таким і було...

День ПЕРШИЙ.

В той день невідкладної дитячої я так і не дочекалась...

Зате педіатр та швидка (яку вИкликала, бо температура стала 39,4) приїхали одночасно.

Лікар швидкої сказала, що раз є педіатр і в зв'язку з тим, що вони поспішають - пишіть відмову від послуг швидкої..... І пішли...

Моя дільнича захворіла, тому був інший лікар.

Подивився горло, послухав - сказав: вірусна інфекція. Капайте інтерферон, збивайте температуру.

Якби поїхала в інфекційну - точно поклали б в стаціонар.

День ДРУГИЙ.

Температура 40,1. Домовилась з лікарем про прийом. Поїхали.

Хоч він і побачив мене - чекала в прийомній ще десь 40хв.

Подивився малого - поставив діагноз: гнійна ангіна.

Виписав списочок на вісім позицій. Сказав в якій аптеці купувати, бо там точно все є. Я ж не вчора народилась і знаю, що таке відкати, тому закралась думка про доцільність покупки цих усіх ліків.

Пішли в найближчу аптеку - там сказали, що дві з усіх позицій можна давати діткам з 12ти років (лікар знає, що малому рік)... Ще для двох є знааачно дешевші та якісні вітчизняні замінники.

День ТРЕТІЙ.

Температура 39,... Нічого не міняється.

Викликаю Валентину Василівну.

Оглянула. Сказала, що нічого в нього немає. Типу таку температуру дають сопельки, що збираються та застоюються в горлі. Сказала та показала, як це очищати.

Дякуючи їй, я не напхала в дитину купу всякої срАні у вигляді ліків.

День ЧЕТВЕРТИЙ.

Температура лише вранці і лише до 38-ми.

А ввечері дитя не температурить і я помічаю в ротику чотири нових кутніх зубчика, які, як гриби після дощу, всі вилізли за цих декілька днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викликаю Валентину Василівну

Про неї будь ласка докладніше.

Мабуть малася на увазі лікар Савенко. В дітей усіх знайомих, що її викликали, була одна причина температури - сопельки, що десь там між носом і горлом застоялися. Може то й правда, але ж не в усіх і не завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викликаю Валентину Василівну

Про неї будь ласка докладніше.

Мабуть малася на увазі лікар Савенко. В дітей усіх знайомих, що її викликали, була одна причина температури - сопельки, що десь там між носом і горлом застоялися. Може то й правда, але ж не в усіх і не завжди.

Ну в нас приблизно такий самий діагноз був :) Правда, що цікаво - що як почистили ті сопельки, то відразу температура спала і дитина ожила. Хто її знає - може щось в тому є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
В обласній дитячій лікарні є фонд на медикаменти для важких ситуацій(фонд недержавний), тобто вони завжди мають ліки та всі необхідні засоби щоб допомогти дитині, а не пошлють вас за медикаментами.

Фонд?? Щааааз!

Вчора поїхали з коліками на прийомне відділення. Так у них о 21 годині не виявилось катетора аля газовідна трубка для клізми - "той, що у нас - не підійде. З'їздіть купіть на гостинець". Об'їхав півміста і знайшов газовідводку аж в першій гедеонівській аптеці на волі, 4. Приїхав показую - "нє, це не те". Дзвонять на поверхи. Звідти приносять "жіночий катетер", яким і промивають дупу малому. Певно медсестра таки хотіла рублів щоб я не їздив нікуди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого незвичного. Розхідні матеріали пацієнти купують самі (бинти, катетери, шприци, бетадин.). Нажаль держава не в змозі забезпечити.

А медсестрі дякуйте за винахідливість)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, запасіться тими жіночими урологічними катетерами в медтехніці на Грушевського і будете мати спокій від колік.

Сама практикувала, неонатолог показала як правильно проводити процедуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого незвичного. Розхідні матеріали пацієнти купують самі (бинти, катетери, шприци, бетадин.). Нажаль держава не в змозі забезпечити.
Там вище про ФОНД писали... *іронік* Я це все розумію і купую їх в аптеці при лікарні, якщо того вимагає терміновість. Але на випадок НП в пізній час, коли аптечний пункт закритий, щоб не казали, ну мууууусить бути в приймальному якийсь нз найнеобхідніших речей, в т.ч розхідних матеріалів.
Dream, запасіться тими жіночими урологічними катетерами в медтехніці на Грушевського і будете мати спокій від колік.
вже зробили так. )
Сама практикувала, неонатолог показала як правильно проводити процедуру.

вчора надивився вчергове )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але на випадок НП в пізній час, коли аптечний пункт закритий, щоб не казали, ну мууууусить бути в приймальному якийсь нз найнеобхідніших речей, в т.ч розхідних матеріалів.

Тут згідна. Теж стикались з подібним, коли в пізню пору були необхідні ліки, а нічної аптеки в лікарні не виявилось. Та ще й по місту по нічних прийшлось чоловіку довго шукати.

Тут уже грає роль людський фактор, трапляється небайдужий персонал, що знайде ліки в інших пацієнтів з подальшою віддачею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Вызывала только что детскую неотложку, так как в 13.00 позвонила в поликлинику, вызовы они не принимают уже, но приветливо сказали, что могу вызвать детскую неотложку, и номер продиктовали. Дозвонилась я туда где то с 5го раза, прежде чем принять вызов меня "допросили" почему звоню им, а не в поликлинике сделала вызов, во сколько начались симптомы, обьясняю, что сыпь появилась в 11.00, в поликлинику позвонила в 13.00, вызовы не принимают. Тогда она спросила сколько ребенку и сливается ли сыпь...вот тут то, я в тупике...ну не знаю я сливается она или нет, "у страха глаза велики", вроде бы нет, но может я ошибаюсь, я не врач и не дерматолог, решила сказать да, тогда слышу в ответ, звоните 103. Я говорю, что температура сбивается, ребенок становится активным, пусть лучше педиатр посмотрит, тогда нехотя у меня спрашивают где я живу, не адрес, а где живу( на сколько далеко), благо, что в центре, она записала данные, объяснив, что у них одна машина на весь город и если будет хуже вызывать 103, в этом я благодарна и согласна с ними. Но... сыпь и высокая температура без других симптомов могут оказаться как ерундой, так и чем то серьезным, когда минуты на счету, и оправдываться в трубку, почему я звоню и вызываю скорую, это не то что унизительно, просто бессмысленно, я понимаю, что у них вызовов сотни, но у меня то один ребенок(заболевший))), где тут правда...

Я честно хотела поехать на прием к Сулиму на такси, но он сегодня в больнице, потому при всем богатстве из двух зол выбрала меньшую...Вот сижу и думаю, когда приедет врач, и окажется что совсем ничего страшного нет, мне что делать виноватый вид и извинятся???Не знаю что ожидать...судя по малому, все будет ок, выпишут лекарства и все, я просто перестраховалась, вызывая их, но им то это в радость или только разозлятся...Может денег за бензин предложить отдать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...