Перейти до змісту

Порадьте ХОРОШОГО косметолога


Varvara

Рекомендовані повідомлення

Хочу ходити до косметолога. На масаж обличчя, на пілінги і т.д.

Чула що в Віпурі Кет ніби є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, в "Протезисті" хороший косметолог, але я сама там не була. Колись кілька разів робила чистки обличчя в салоні "Юля" на пр.Молоді недалеко від Гостинця. Там є Каріна, вона і депіляцію робить, і всякі процедури з обличчям, і макіяж святковий. Але востаннє я у неї була років 3 тому. Потім закинула і (не без допомоги інтернету) обходжуся домашніми процедурами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пр. Волі,58 Косметичний салон "Краса" до пані Оксани Опашнюк. Раніше вона працювала в шкірвендиспансері, зараз приймає в цьому салоні. Хороший спеціаліст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Регіни Василівни салон "Регіна", тел. 786972

Детальніше тут

Величезний досвід, комплексний підхід, корисні консультації. Не гониться за брендовими препаратами. Один її вигляд, це доказ того, як можна виглядати, доглядаючи себе. А я її пам"ятаю, ще дерматологом з Шопена часів совка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Регіни Василівни салон "Регіна", тел. 786972

Детальніше тут

Величезний досвід, комплексний підхід, корисні консультації. Не гониться за брендовими препаратами. Один її вигляд, це доказ того, як можна виглядати, доглядаючи себе. А я її пам"ятаю, ще дерматологом з Шопена часів совка.

Підтримую і раджу. Багато знайомих мали справу з нею і теж лише позитивні відгуки. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

пр. Волі,58 Косметичний салон "Краса" до пані Оксани Опашнюк. Раніше вона працювала в шкірвендиспансері, зараз приймає в цьому салоні. Хороший спеціаліст.

Искала хорошего косметолога, вспомнила ,что видела тут пост с подобной темой.Решила пойти в салон "Краса". Правда имени косметолога я не уточняла,но думаю это та самая пани Оксана. Не буду вдаваться во все подробности нашего разговора.Скажу лишь,что сделав свои выводы, наверно, с моего внешнего вида(была одета в джинсы,ветровку, кроссовки),сказала ,что всё ,что она мне предложит будет мне стоить дорого,не по карману. И так как я "не ухаживала за собой" (под неуходом,имелось ввиду,что пользовалась я косметикой Гарнье,Орифлейм ,а нужно Виши и т.п.),и старею(мне 31))то меня спасёт только пилинг,раза три.Я согласилась,а она записала меня на следующий день.

Вот вкратце суть моего негодования.

Сейчас июнь месяц, впереди ещё 2 месяца лета. ПИЛИНГ В ЭТО ВРЕМЯ ГОДА НЕ ДЕЛАЮТ!!!

И если бы я пришла к ней на следующий день, она думаю сделала бы его ,лишь бы денег срубить.

Я была слегка в шоке от наезда на меня, потому сразу ответить на на хамовитость,не хватило ума. Ступила, стормозила - как вам больше нравится.На следующий день хотела сходить на назначенное время, что бы сказать, что врачи не калечить призваны ,а лечить!И, что судить по одёжке некомпетентно....короче,говоря никуда я не пошла.

Нервные клетки не восстанавливаются, а я старею и нужно поберечься.))))

Желаю всем крепкого здоровья!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мде... Бред. Ну, я пользую виши, биодерму, авен. Но. Ей то какое дело. Кстати я не один раз приходила в салоні красоты в берках, джинсах, сначала криво смотрят но потом гут. Дньги на всех действуют хорошо. Ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мде... Бред. Ну, я пользую виши, биодерму, авен. Но. Ей то какое дело. Кстати я не один раз приходила в салоні красоты в берках, джинсах, сначала криво смотрят но потом гут. Дньги на всех действуют хорошо. Ага.

так отож и я про то))мне за двумя дитями на каблуках и в боа ,что ли бегать?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В боа не надо. а каблуки - да, надо:)) Хотя я сама именно на прогулку чаще выбираю платформу или ченить на маленьком каблуке или просто балетки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я нещодавно теж потрапила в аналогічну ситуацію. зайшла в магазин одягу що у підвалі по Волі біля піцерії фелічіта і почала робити "обход". для ознайомлення так сказать. і тут підходить вся такая растакая "купчіха" і питає-що ви шукаєте. на мою відповідь-оглядаю асортимент кидає-для вас тут нічого немає. і взагалі ви ходите по діагоналі. я в шоці. неприємно.обідно. і головне навіть зразу не знайшла гідної відповіді. вийшла як обісрана. хотілося вернути і сказати їй. але стрималася. тепер думаю дарма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

а я знаю як обходитись без салонів і виглядати на 10-15 років молодше) ;) звертайтесь))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Шукаю хорошого косметолога, моя зараз в декретній відпустці, а мені потрібно зробити чистку. Порадьте когось хорошого, перевіреного. Скажіть, вище писали про Регіну Василівну, хто знає вона ще працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я знаю як обходитись без салонів і виглядати на 10-15 років молодше) ;) звертайтесь))

обращаюсь, и как?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Тема з 2011 року...

Давайте ділитися актуальними контактами хороших косметологів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшла хорошого косметолога. Відкрився новий салон "Апаратна косметологія" на вул. Чорновола 2в (там ще навіть вивіски немає), це біля салону-перукарні "Гармонія". Там працює косметолог Мамонтова Галина Іванівна, дуже хороший спеціаліст. Ходжу до неї вже три місяці, дуже задоволена результатом. Єдиний недолік це мабуть ціна - вона використовує ізраїльську косметику - на зразок "Renew", "Christina" через це високі ціни. По суті на різні процедури стандартні ціни, а от догляд обійдеться в копієчку. Але ж на собі не економлять)

Кого цікавить - залишу її контакти 0502653605, 0980570898, 78-25-85.

http://луцьк.net/211

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Раджу попробувати Руслану-вона колись в Гузарі приймала

я не постійний її клієнт, але бачила її роботу-лице в жінки (близько 40)- аж світиться.

Приймала на Чехова - за перукарнею.

0957280115

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, як вчасно тема апнулась! Тільки хотіла створити!

Підкажіть косметолога десь в центрі будьласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ірина Тимчук 0669164493, має свій кабінет в профспілковому санаторії від ВНУ. Має медичну освіту, відмінниця, чудово все робить, приємна, а головне любить свою роботу! Раджу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Дуже хороший косметолог Світлана, салон Амелі, лікар-дерматолог, гарна атмосфера в салоні, кваліфіковані спеціалісти, дуже рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
  • 2 року потому...

Можу порадити косметолога у Луцьку салон "Deja Vu", це на Соборності. За потреби ходжу на чистку туди, косметолог дуже приємна жіночка і косметика класна, бо шкіра потім приємна на дотик немає дискомфортних відчуттів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Petruchio сказано:

Водка, вино, мартіні, самбука хороші косметологі, можу скласти компанію.

особливо якщо ці всі напої змішати в одне і піти на борду і вирити тему шестирічної давності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...