Перейти до змісту

Відновлення форматованих файлів?


BILL

Рекомендовані повідомлення

Випадково установив не на той діск віндовс на якому були три папкі з документами, чи можливо ці файли відновити? Знаю є програми спеціальні але ніяк неможу найти нормальну, може хтось має з кряками буду вдячний якшо зальєте чи дасте силку ! Можливо є якісь кращі методи відновлення? Хто може допомогти?

P.S. Документи не стількі важні скільки прийдеця їх знов збирати докучі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ти про стерті папки/файли згадав ще до встановлення віндовса і після форматування, то можна було б ще щось спробувати, але зараз, ІМХО, запий холодною водою.

На майбутнє раджу перед всілякими операціями з системним диском робити його повний бекап програмами типу Norton Ghost, які можна знайти на всіляких boot-cd/usb типу hiren's чи alkid. Лишніх півгодини часу, але точно нічого не втратиш і в випадку, якщо нове встановлення піде не так, то завжди можна відкотитись з створеного образу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще после обновления винды неплохо бы ее забэкапить и в случае аварии просто отролить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пилять!!! Подобная проблема, коллега пол дня набирала вордовские документы, оставила их на рабочем столе, сегодня я решил перевести именно тот комп с 2002 виндовса, на семёрку, перевёл, пилять !!! Всё пропало!!!! может кто то подскажет, где то найти их реально, или уже идти в аптеку за успокаивающим? :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пилять!!! Подобная проблема, коллега пол дня набирала вордовские документы, оставила их на рабочем столе, сегодня я решил перевести именно тот комп с 2002 виндовса, на семёрку, перевёл, пилять !!! Всё пропало!!!! может кто то подскажет, где то найти их реально, или уже идти в аптеку за успокаивающим? :unsure:

Можна спробувати R-studio, як вже радили в одному з попередніх постів. За умови, що саме ці файли не були затерті свіжими з встановленної системи. Якщо затерті (тобто в сектори де фізично розміщувались старі файли уже записані нові) - то ніяк. Так що спробувати можна. Але це може зайняти трохи часу. Тому бажано оцінити чи варте воно того, чи краще перенабрати ці документи. А R-studio я б порадив запустити з якого-небуть LIVE-CD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ні одного, ні іншого не зрозумів. Якби менше емоцій, більше пунктуації і подробиць, можна було б щось порадити. А так відпадає будь-яке бажання вдумуватись.

Випадково установив не на той діск віндовс на якому були три папкі з документами, чи можливо ці файли відновити?

Віндовс, на якому було три папки? Диск, на якому було три папки? Ти сам зрозумів, що написав?

Диск форматував? Програми ставив? Щось після встановлення робив?

getto, що значить "перевёл на семёрку"? За руцю перевів?

Знущаєтесь чи що?

Єдине, що можу порадити, це якщо інформація справді дорога (ви готові заплатити за неї 100-200 грн.), занесіть спеціалісту, ЧІТКО розкажіть, що зробили і що треба дістати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Благодарю за рекомендации :)

,по ходу отвечу в одном посте:

Але це може зайняти трохи часу. Тому бажано оцінити чи варте воно того, чи краще перенабрати ці документи

так я и сделаю, ибо материал хоть и важный, но представляет ценность только для коллеги, ибо она не слишком дружит с вордом, и для неё это была нелёгкая работа,там не только текст был, но и вставленные рисунки и диаграммы.

що значить "перевёл на семёрку"? За руцю перевів?

Это означает, что до сегодняшнего дня на компе стоял виндовс 2002, а на данный момент виндовс номер семь :)

Но на будущее теперь буду иметь урок. :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я думаю головним уроком буде те, що перед тим як все зносити і переставляти щось, варто позаглядати по папочках де в кого які потрібні документи лежать.

Я при перестановці віндів зазвичай папки "робочий стіл" і "мої документи" як отченаш десь зберігаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интсталяха денег стоит, :g05:

а по поводу рабочего стола.. так ситуация такова: у меня на локалках за рабочий день создаёться больше десятка ворд доков,я всех прошу:называйте доки так, что знали,что они в себе содержат.

нет, н*х!!! им влом переименовывать!! вот я и среди этого всего хлама и не заметил материалы коллеги :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При встановленні ОС диск скоріше за все форматується "швидким" методом. Тобто інформація не стирається, а ніби "маскується". Тобто шанси на відновлення файлів: 70% і більше при наявності правильних рук і голови.

Нарив в гуглі

Бывает быстрое форматирование и полное форматирование. В первом случае обнуляется лишь таблица файлов (а данные физически остаются на месте и могут быть восстановлены), во втором - происходит полная перезапись нулями всей рабочей поверхности диска.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При встановленні ОС диск скоріше за все форматується "швидким" методом. Тобто інформація не стирається, а ніби "маскується". Тобто шанси на відновлення файлів: 70% і більше при наявності правильних рук і голови.

воно то так, але якщо ТС випадково відформатував не той розділ (він би ще не на той комп випадково поставив), то хто його знає як воно там все відформатовано.

я звичайно не експерт в тому всьому, але... ніколи випадково не помилявся у виборі розділа при встановленні вінди, завжди робив копію робочого столу і моїх документів з старої вінди (навіть якщо вінда не запускається, є Live CD)

а тепер по темі

якщо дійсно було зроблено лише бистре форматування, і на даний розділ по мінімуму записувалось інформації - ще є шанс, однак особливо надіятись не треба, плюс до того вордовські документи належать до файлів, які найгірше відновлюються. після відновлення вони можуть не відкриватись, текст може бути понівечений або взагалі нечитабельний, але спробувати варто.

я користувався про відновленні EasyRecovery та Undelete Plus

П.С.: один унікал умудрився "випадково" видалити 4,5 Гб музики, але оскільки він одразу до мене звернувся, і нічого нового закинути на розділ не встиг, то все вдалось відновити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...