Перейти до змісту

Футбольні новини


Teo

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

у нас сотні.

Тільки чомусь у Говерлі, Волині...більше половини складу арендовані гравці, а свої...?! Печалька :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас - це в Україні.

І нєфік "звонить Никите, которому в данный момент бопьше импонирует вариант с украинской сборной".

Воротарі у нас - дай боже всім...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уявляю його в збірній :D наззз... назз...наз ель пфу пфе мням мням, НАЗАД! і так кожне слово >_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Локаут в чемпіонаті Іспанії продовжиться

Чергова зустріч між Професійною футбольною лігою Іспанії і Асоціацією іспанських футболістів не принесла ніяких результатів, а тому оголошений раніше гравцями страйк залишається в силі. Це означає, що в найближчі вихідні матчі Прімери не відбудуться.

Нова зустріч між сторонами пройде в середу, пише goal.com.

Нагадаємо, що причина конфлікту в розподілі доходів від продажу прав на телевізійні трансляції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

причина конфлікту в розподілі доходів від продажу прав на телевізійні трансляції.

Треба зазначити, що це стосується не клубів віщого дивізіону, а малі кошти перепадають нижчим!

"Выручка от продажи прав на телетрансляции будет распределяться централизованно с сезона-2016/17. Согласно новому закону, который одобрило испанское правительство, 90% выручки получат клубы высшего дивизиона, 10% – второго.

Королевская федерация футбола Испании (RFEF) обвинила правительство в неуважении, заявив, что с федерацией не было проведено необходимых консультаций. Профсоюз требует, чтобы при распределении доходов больше учитывались интересы клубов низших лиг. Если стороны не придут к соглашению, все национальные футбольные соревнования будут приостановлены с 16 мая. В том числе под угрозой срыва окажутся последние два тура Примеры и финал Кубка Испании, в котором встретятся "Атлетик" и "Барселона".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мораес продолжит карьеру в киевском Динамо

Нападающий донецкого Металлурга Жуниор Мораес переходит в киевское Динамо, сообщает официальный сайт столичного клуба.

28-летний футболист подписал контракт с Динамо, который рассчитан на три года и вступает в силу с 1-го июля 2015-го года. Киевлянам он достанется совершенно бесплатно, ведь его контракт с Металлургом подходит к концу.

В донецком клубе Мораес провел последние три сезона, забив 35 мячей в 63-х сыгранных матчах Премьер-лиги.

Це типу замість Теодорчика, який вибув на хз скільки часу?... Дивне рішення, невже не можна було знайти когось по-серйозніше? Враховуючи, що ще й "богудякуваний" ображений на лавці сидить і вже лижі гострить назад... Можуть бути проблеми з нападом у ДК....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

328560.jpg

Фото нового захисника Динамо - Петровіча, гравця нац збірної Сербії.

Ще один лось в центр захисту на підстраховку до Хачіка і Драговіча?

Віду на фіг чи Драговича дійсно не втримають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один лось в центр захисту

Лось? А чому так грубо? А у Кварца мало лосів було і є?:) А у кротів лось Рак чого вартує?:) Поважайте Чемпіона і не заздріть!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один лось в центр захисту

Лось? А чому так грубо? А у Кварца мало лосів було і є? :) А у кротів лось Рак чого вартує? :) Поважайте Чемпіона і не заздріть!!!

До чого тут заздрощі?... Дане порівняння цього нового надзвичайно прекрасного представника нашого діючого чемпіона з представником фауни було проведено виключно заради того, щоб звернути увагу на його антропометричні дані і все... Ніяких персональних образ ні футболісту, ні тварині не малось на меті...

Я надіюсь, що вас вдовільнила відповідь?)

ЗІ. А загалом не вірю я в толкових балканських захисників, на довго їх у нас не вистачає. Срна - виняток... Дай Бог - помиляюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на довго їх у нас не вистачає

Да ну? А Гавранчич як для Динамо у ті часи поганий був? А універсал Гіоане, хоч і з Румунії, а Єрко Леко... Погано ви футбольну історію ну хоча б Динамо Київ знаєте!:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на довго їх у нас не вистачає

Да ну? А Гавранчич як для Динамо у ті часи поганий був? А універсал Гіоане, хоч і з Румунії, а Єрко Леко... Погано ви футбольну історію ну хоча б Динамо Київ знаєте! :)

Я маю на увазі гру на хорошому рівні хоча б сезона 3...

Гавранчіч сезона 1,5 відкатав і все - сама яскрава згадка це його гол Ромі (коли італійцям тех. поразку вліпили). Про Лєко читав інтерв"ю пару років назад когось з киян, що був дуже "гнилою" особою - на тренуваннях старався травмувати своїх конкурентів по амплуа, та й не вражав він своєю грою. Гіоане - це взагалі "один з багатьох" хто просто був у складі ДК... нічим не запам"ятався...

Я маю на увазі гравців захисного плану на кшалт Лужного, Дмитруліна, Ващука, Головко і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічим не запам"ятався...

Ну-ну... :) Попитай спочатку гравців і вболювальників Динамо - вони тобі скажуть хто такий Тібі був для Динамо!!! Ще Сабліч був! І ці всі, вищеперелічені, гравці своїх національних збірних!!!

Я маю на увазі гравців захисного плану на кшалт Лужного, Дмитруліна, Ващука, Головко

А це тут до чого? :) Я можу теж Баля, Кузнецова, Бессонова, Балтачу... згадати... Про що мова - що Динамо підписало гравця, ніхто ще його гри не бачив, а тут вже такі висловлювання, недовіра...? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічим не запам"ятався...

Ну-ну... :) Попитай спочатку гравців і вболювальників Динамо - вони тобі скажуть хто такий Тібі був для Динамо!!! Ще Сабліч був! І ці всі, вищеперелічені, гравці своїх національних збірних!!!

Я маю на увазі гравців захисного плану на кшалт Лужного, Дмитруліна, Ващука, Головко

А це тут до чого? :) Я можу теж Баля, Кузнецова, Бессонова, Балтачу... згадати... Про що мова - що Динамо підписало гравця, ніхто ще його гри не бачив, а тут вже такі висловлювання, недовіра...? :)

А для чого мені питати різних "вболЮвальників" якщо я за ДК сам слідкую ще з останніх чемпів РС? Я маю власну думку і її висловлюю...

Черговий доказ того, що балканські захисники не для лідерів нашого чемпіонату - це Віда. Не більш-менш серйозному європейськомі рівні він вже не тягне, для середняків ЧУ він якраз добрий, але у нас таких українців штук 5 можна знайти... Питання: тоді для чого брати імпортозаміщення?

Драговіч "прийшовся" Києву "до двору, Даніло Сілва видає непогані останні ігри... На "бетонича" буде цікаво подивитись коли форму підтягне...

В Петровіча невірю... Можливо, помиляюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не для лідерів нашого чемпіонату - це Віда

Але коли Віда забивав у важливих іграх і цим робив из команди лідера, то...?!:) Футбол - це просто гра і там, як говорять, "от любви до ненависти - один шаг"!:)

На "бетонича" буде цікаво подивитись коли форму підтягне...

Він вже за пів-року не підтянув і скоріше за все з ним контракт не продовжать, брали йог для підстраховки. А про Петровіча після хочаб двух місяців офіційних ігор поговоримо :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не для лідерів нашого чемпіонату - це Віда

Але коли Віда забивав у важливих іграх і цим робив из команди лідера, то...?! :) Футбол - це просто гра і там, як говорять, "от любви до ненависти - один шаг"! :)

На "бетонича" буде цікаво подивитись коли форму підтягне...

Він вже за пів-року не підтянув і скоріше за все з ним контракт не продовжать, брали йог для підстраховки. А про Петровіча після хочаб двух місяців офіційних ігор поговоримо :)

Ну взагалі-то ми говоримо про захисників і забивати голи це не є їх обов"язком)

Хоча, хто забив гол Дніпру і фактично зробив ДК чемпіоном два тури назад?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Петровіча невірю... Можливо, помиляюсь...

Поживемо побачимо, а взагалі в Петровіча позиція не захисник , а полозахист. Тренери почали використовувати його як захисника, тому може зіграти як в центрі поля так і в обороні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Экс-глава УЕФА Леннарт Юханссон призвал отдать Англии право проведения чемпионата мира по футболу 2018 года, который должен пройти в России, сообщает Reuters.

http://www.gazeta.ru/sport/news/2015/05/27/n_7234361.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Экс-глава УЕФА Леннарт Юханссон призвал отдать Англии право проведения чемпионата мира по футболу 2018 года, который должен пройти в России, сообщает Reuters.

http://www.gazeta.ru...n_7234361.shtml

Вже раніше піднімались ці питання заміни країн організаторів ЧС-2018 і ЧС-2022, ще коли були внутрішні розслідування ФІФА.

На 2022-й рік країною-заміною називали США.

Дай Бог, як то кажуть....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна (U-20) - Нова Зеландія (U-20) 0:0

Стидно зізнатись, але ледве відскочили... Було відчуття ніби наші гравці один одного на полі вперше побачили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понеслась душа в рай)...

Україна (U-20) - М"янма (U-20) 3:0 (60-та хвилина)

50-та. Лучкевич (здається) подавав кутовий м"яч винесли назад до нього, повторна подача і Яремчук головою пробиває воротаря

54-та. Контратака і Лучкевича по правому флангу виволять один-на один. Парашут над воротарем і 2:0.

57-ма. Чергова контратака наших і Лучкевич по центру виходячи один-в-один пробиває в воротаря, але першим на підборі Коваленко і з лінії штрафної відправляє м"яч в пусті ворота.

До речі, Лучкевич вийшов на заміну лише в перерві)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зупиняємось)..

68-ма. Коваленко по лівому флангу в розріз дає на Соболя, який входить в штрафну і метрів з 14 в дальній кут - 4:0

72-га. Черговий провал оборони М"янми в наслідок якого воротар був змушений вибігати аж до бокової лінії штрафної. Кілька пасів від наших і Бєсєдін вже розстрілював по суті порожні ворота - 5:0.

74-та. Знову "геніальна" гра захисту суперника внаслідок якої Лучкевич опиняється сам з м"ячем в центрі штрафної. Обігрує воротаря, але з порожніх воріт м"яч рукою виносить захисник. Червона і пенальті. Полегенько вдарив вправо вниз але повз ворота...

77-ма. Лучкевич прохід по правому майже до флажка і простріл в штрафну де абсолютно самотній Коваленко розстрілює воротаря - 6:0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...