Перейти до змісту

BanList


boddy

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Ящо всю гру валить з слона (і валить :P

Тоді проти нього точно боти бігали ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь
Бачу нема смисла спорити як і грати в ЦС на ЛМ! За просто так банять, весело!

Бажаю вдалої гри!

Мене тоже банили за просто так,і казав що "чітер"!Я кодами не користувався і незнаю як ними користуватися!

Ще раз будеш баном за просто так мені не давати грати і я це сприйму як особисту образу(не віртуально)! ;)

:P

И что будет?

Меньше засоряй консоль и будет тебе счастье.

А що писати неможна чи шо?

5. Многократное ранение или убийство товарищей по команде во время боя.

Треба його відреагувати!!

5.Многократное специальное ранение или убийство товарищей по команде во время боя.

А то можливо і нечайно пальнути!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була в мене така історія,шо _Sx_ був з слоном,грали інферно....я кидав димавухі біля виходу з тунеля,неповторилось це в третє,як він мене забанив!причину я незнаю...напевно шо я кідав димавухі :blink:<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ящо всю гру валить з слона (і валить :blink:

Тоді проти нього точно боти бігали ^_^

<_< мабуть точно
Бачу нема смисла спорити як і грати в ЦС на ЛМ! За просто так банять, весело!

Бажаю вдалої гри!

Мене тоже банили за просто так,і казав що "чітер"!Я кодами не користувався і незнаю як ними користуватися!
ART, охолонь. Якби демка на тебе не згавнячилася - був би ти в перманенті. А так - у тебе просто стало 3 години часу подумати. Три трупа через ворота, вихід з воріт на два кроки і шмаляння у ящики, мимо яких щойно спокійно пробігли троє напарників? Саме цікаве, що приціл з того ящика ти так і не звів - і о, чудо! через 15 секунд звідти вилазить противник!

Попередній раунд теж був цікавий, тільки я вживу не бачив, а тільки як трупи від тебе падали. От і зацікавився.

А за хазіка-лєніна ти зовсім погано впрягся, зовсім. На нього таки демки є. І якщо тебе "тоже банили за просто так" як Лєніна - то їх передивися спочатку, а тоді кричи про "тоже".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти шо того трохи....! Я паролі не юзаю!!! То ти там собі наставиш і гоцаеш, а потім викідуеш кого тобі хочеться! Я не через ворота, я до них забіг і одного в голову і 2-ох так вбив і все, і не треба говорити, шо я чітер якшо не знаеш!!!

А того за ящіком я його давно там побачив! Нічого не знаеш, і не бачиш і говориш собі всяку лапшу!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене старший БРАТ прийшов захотів полабати собі тут за просто так БАН, за те шо я не юзав паролі, а в мене бан "чітер"! Кажу для особих: " Я не знаю як там даже паролями пользуватися, і нема прікола це ж командна ігра!!!!!! І шо я йому маю сказати якщо він платить за інет а тут БАН! А?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ART - останє попередження, твою точку зору всі поняли ітд ітп а на далі нєх форум засорять тим самим по 10му колу. Хоч іди жалійся куда хоч а флудить переставай !!!

Будиш продовжувать забаню на форумі ще й на додачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти там собі наставиш і гоцаеш,

Пишем демку, викладуєм на www.vbios.com - і оппа! більше нема нехорошого наставившого гоцаючого адміна. Це вказання - для всіх, кому хочеться поверещати "адміни читери".

і не треба говорити, шо я чітер якшо не знаеш!!!

А того за ящіком я його давно там побачив! Нічого не знаеш, і не бачиш і говориш собі всяку лапшу!!

за тобою я дивився через твій приціл - від початку раунду до смерті останнього противника. Якщо тобі понравилось - ти в кінці кінців спалишся, як і Лєнін. Про брата тоді будеш розказувати комусь іншому.

Зауваж, що в грі тобі тепер протипоказане навіть найменше порушення правил (читай їх вище) - у мене тепер дуже упереджене ставлення до тебе.

Коли забанять - використай команду в консолі condump - щоб зберегти все написане там, і показати всім які нехороші адміни не голослівно, а з опорою на логи.

На цьому спілкування з тобою закінчене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ящо всю гру валить з слона (і валить :(

Тоді проти нього точно боти бігали :)

1) МАЙЖЕ всю гру!

2) Хватить 3-4 раунди щоб тебе зняли зі слона, як це вже починає доставати! :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясняю.. игрок под ником Llama задает вопрос - "Ты без слона как без яиц" ? Ну думаю -нехай..после второго вопроса - "ты без слона себя мужиком не чувстуеш "? - Василий получил ответ - Да - и бан 180 минут за флуд....Юноша если у тебя проблемы по личному - то я могу помочь тебе их решить.. играть месяца три не сможеш...будет желание - маячь - пересечемся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ящо всю гру валить з слона (і валить :ok:

Тоді проти нього точно боти бігали :ok:

1) МАЙЖЕ всю гру!

2) Хватить 3-4 раунди щоб тебе зняли зі слона, як це вже починає доставати! :glare:

Варіанти:

1) "купи слона" - убий слоніста.

2) купи mp5 - убий слоніста.

3) вийди з гри - доставати перестане.

Без варіантів - не будь дурнем, не будь ботом, і не наривайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясняю.. игрок под ником Llama задает вопрос - "Ты без слона как без яиц" ? Ну думаю -нехай..после второго вопроса - "ты без слона себя мужиком не чувстуеш "? - Василий получил ответ - Да - и бан 180 минут за флуд....Юноша если у тебя проблемы по личному - то я могу помочь тебе их решить.. играть месяца три не сможеш...будет желание - маячь - пересечемся...

Пиз*ишшшшш!!! :) Першого не було!!! Або не відмене!!! Нехер тут таку херню писати! Флуд, мля, "батя" ;) , що таке флуд в твому розумінні??? :)

Не можеш відповісти словами на слова? "Крутий" адмін? Дай відповідь баном, але на правильний термін, а не на той який тобі захотілось(кік або бан від .10 хв. - я грати нікому не заважав, щоб банити на більший термін)!

Хоча в нас проблема віртуальна, але я бачу що в тебе є бажання пострадати херньою, показати свою крутість і перенести цей спір з віртуала в реал? urw! :)

не наривайся.

Хто, де і на що наривається? Конкретизуй! Розберемся! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ящо всю гру валить з слона (і валить ;)

Тоді проти нього точно боти бігали ;)

1) МАЙЖЕ всю гру!

2) Хватить 3-4 раунди щоб тебе зняли зі слона, як це вже починає доставати! :)

Неграй :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну прям в 10ку ...

я ж говорю ;)

создаеш дома...

ставиш ботов с ножами :)

и пашол ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ящо всю гру валить з слона (і валить ;)

Тоді проти нього точно боти бігали ;)

1) МАЙЖЕ всю гру!

2) Хватить 3-4 раунди щоб тебе зняли зі слона, як це вже починає доставати! :)

Неграй :)

Та до чого тут грай/неграй ??? Я що тут пишу що не стріляйте по мені зі слона, чи жаліюся на гру??? Тут обговорюється інша проблема! А всього-навсього те що адмін зависив мені термін бану, не змігши більш ніяк мені відповісти на мою фразу!!! Не переводьте тему в інше русло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоб1 ж сказали ...

не нравиться коли вбивають з1 слона ?

2 вар1анти:

навчися грати

або

л1с -------> там

рахуй шо тоб1 сказали з чим хочу з тим 1 б1гаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоб1 ж сказали ...

не нравиться коли вбивають з1 слона ?

2 вар1анти:

навчися грати

або

л1с -------> там

рахуй шо тоб1 сказали з чим хочу з тим 1 б1гаю

Читай попередній пост уважно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну что..юная тупая лошадь...? кто там за слова не отвечает ? Судя по тому, что ты пытаешся мурчать.. может и спросить с тебя как с понимающего...? Таких как ты если с молоду не научить..может вырости редчайший негодяй..ну да ладно..поговорим при в стрече.

*"L 03/13/2007 - 19:23:45: "Llama<26890><STEAM_ID_LAN><TERRORIST>" say "she odin impotent :))" (dead)L 03/13/2007 - 19:24:16: "Llama<26890><STEAM_ID_LAN><TERRORIST>" say "odnim impotentom menshe :))" 19:32:42: "Llama<26890><STEAM_ID_LAN><CT>" say "boom :)" (dead)L 03/13/2007 - 19:33:16: "Llama<26890><STEAM_ID_LAN><CT>" say "muther fucka" (dead)L 03/13/2007 - 19:33:37: "Llama<26890><STEAM_ID_LAN><CT>" say "psi lamaka dae v sraky :)))" (dead)L 03/13/2007 - 19:33:42: "Llama<26890><STEAM_ID_LAN><CT>" say "psih*" (dead)L 03/13/2007 -e 4ystvyuyt' !! :))"L 03/13/2007 - 19:42:47: "Llama<26890><STEAM_ID_LAN><CT>" say "ofiget'" (dead)L 03/13/2007 - 19:43:11: "Llama<26890><STEAM_ID_LAN><CT>" say "/rank" (dead)L 03/13/2007 - 19:49:37: "Llama<26890><STEAM_ID_LAN><CT>" say "sho bez slona sebe migikom ne 4ystvyesh???" (dead)L 03/13/2007 - 19:53:51: "Llama<26890><STEAM_ID_LAN><CT>" say "haha" (dead)L 03/13/2007 - L 03/13/2007 - 20:11:07: "Llama<26890><STEAM_ID_LAN><CT>" say "impotent ,)" (dead)L 03/13/2007 - 20:11:16: "Llama<26890><STEAM_ID_LAN><CT>" say "haha" (dead)L 03/13/2007 - 20:15:26: "Llama<26956><STEAM_ID_LAN><CT>" say "oops" (dead)L 03/13/2007 - 20:17:22: "Llama<26956><STEAM_ID_LAN><CT>" say "bez slona uak bez 4lena???"L 03/13/2007 - 20:18:20: "Llama<26956><STEAM_ID_LAN><CT>" say "ppc" (dead)L 03/13/2007 - 20:19:02: "Llama<26956><STEAM_ID_LAN><CT>" say "`bbbddbdbad"L 03/13/2007 - 20:24:51: "Llama<26956><STEAM_ID_LAN><CT>" say "bla" (dead)L 03/13/2007 - 20:26:30: "Llama<26956><STEAM_ID_LAN><CT>" say "sosatu"L 03/13/2007 - 20:26:37: "Llama<26956><STEAM_ID_LAN><CT>" say "snauper hrenov"L 03/13/2007 - 20:28:20: "Llama<26956><STEAM_ID_LAN><CT>" say "dyren'\" (dead)L 03/13/2007 - 20:28:48: "Llama<26956><STEAM_ID_LAN><CT>" say "aga :)))" (dead)L 03/13/2007 - 20:28:54: "Llama<26956><STEAM_ID_LAN><CT>" say "haha" (dead)L 03/13/2007 - 20:28:57: "Llama<26956><STEAM_ID_LAN><CT>" say "yhihi" (dead)L 03/13/2007 - 20:30:27: "Llama<26956><STEAM_ID_LAN><CT>" say "SX tu bez slona sebe mygikom ne 4ystvyesh???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вражаэ ...

але за такий тон ...

м1нус - тоб1 100 пудово ...

ненав1жу БЛАТНЯК ....

1 угрози ....

1 опять же ...

судя по розговору ...

тебе тож в Ангели не запишеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ему пояснил на том языке на котором он говорит...или ты его первый пост не читал ?Как можно тупо врать и еще при этом угрожать В РЕАЛЕ незнакомому чевеку ? Если человека пучит...его нужно попускать..чем раньше тем лучше - пока не появился синдром вседозволенности.

ps.Я вроди и не утверждал что я ангел..Я человек НЕ ВЕРТУАЛЬНЫЙ и на такого рода выпады предпочитаю отвечать в реале.Done.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во ...

мысль здравомыслящего человека :)

все они умны за компом ...

а тока встретишся ...

уже полные штаны чего то там :)

ыыы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ему пояснил на том языке на котором он говорит...или ты его первый пост не читал ?Как можно тупо врать и еще при этом угрожать В РЕАЛЕ незнакомому чевеку ? Если человека пучит...его нужно попускать..чем раньше тем лучше - пока не появился синдром вседозволенности.

ps.Я вроди и не утверждал что я ангел..Я человек НЕ ВЕРТУАЛЬНЫЙ и на такого рода выпады предпочитаю отвечать в реале.Done.

1) Звернення до тебе _Sx_ було тільки один раз, зразу ж після якого я получив бан!!! Думаю, якщо б це звернення не було до тебе, я б бан не получив! Про яйця там нічого не було, так як ти написав!!! Попередні фрази стосувались інших, ніки уточнювати не буду! :) Де я збрехав??? (навіщо мені це??? :smile3: )

2) Мля хто почав реалом угрожати??? :smile3: Це після твого поста я запитав про реал!!! Це ти щось пробуєш відвернутись від теми, а по темі завишеного терміну бану нічого не написав! Може ти сприйняв мій 1-й пост я погрозу в реалі??? Я такого брєда, без особистих образ, в реал не переношу! Хто написав першу погрозу в реалі "....Юноша если у тебя проблемы по личному - то я могу помочь тебе их решить.. играть месяца три не сможеш...будет желание - маячь - пересечемся..."??? Проблеми вирішуєш, говориш? Ти хочеш взнати як направді вирішуються проблеми? (Зразу зазначаю таку хе*ню про реал ти почав перший писати!)

Ну что..юная тупая лошадь...?

У-у-у, "батя", а в такому тоні до тебе не звертався! Це в тебе випади! Все починалось мирно... А це вже тупий гон та пряма образа! Ти перший це почав! ;)

З.І. За 36 років життя можна вже було б і навчитись з людьми спілкуватись і "не робити з мухи слона", але як кажуть "якщо нема, то в аптеці не купиш"! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ужос, сколько трепа, почему меня никогда не банили?? Ни СХ ни СБ, хотя тоде бывало и через стенки убивал, и их валил, и на первых местах с 30-5 фраг-смертей был???

Может хватит выяснять отношения и просто играть и показать что ты можешь кое-что и без читов??? А Аватар???

ЗЫ и чей же ты аватар??? Бога флуда и ВХ???

И вообще на каждый слон найдется своя М-16 с глушителем:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...