Перейти до змісту

BanList


boddy

Рекомендовані повідомлення

Задрали!!! Не можете самі успокоїтись придеться успокоїти примусово

2Avatar Ще 1 пост в цій темі по цьому поводу і буде бан ще і на форумі. Нех нікому ти тут нічого не докажеш бо нема ні доказів ні людей які до цього причетні. Хоч шукати якоїсь своєї справедливості йди на форум Вбіоса і там жалійся а тут не флуди.

2_Sx_В наведеній витяжці з чата не вказаний ІР а швидкість з якою адміни плодять "Llam" не дозволяє точно стверджувати що це писала 1на і та ж людина

Що було те було. Забудьте і грайте далі !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

2DefJamaica

1 Продофжуй в тому ж дусі і за флуд пару днів від форуму відпочінеш ;)

2 Не вчи мене що робити і я не зкажу куди тобі іти :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2_Sx_В наведеній витяжці з чата не вказаний ІР а швидкість з якою адміни плодять "Llam" не дозволяє точно стверджувати що це писала 1на і та ж людина
Давай спочатку почитаємо логи.

В них, окрім імені, присутні:

а) дата і час "L 03/13/2007 - 19:49:37: "Llama<26890>"

б) id гравця, який обов"язково унікальний "L 03/13/2007 - 19:49:37: "Llama<26890>"

в) сама фраза, наведена обіженим - аж два рази. І наведена _Sx_'ом теж.

Враховуючи ці пункти, стверджувати що це одна і таж людина можна стовідсотково.

Робіть висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а) дата і час "L 03/13/2007 - 19:49:37: "Llama<26890>"

б) id гравця, який обов"язково унікальний "L 03/13/2007 - 19:49:37: "Llama<26890>"

Враховуючи ці пункти, стверджувати що це одна і таж людина можна стовідсотково.

а) я ж писав про швидкість розданя "Llam", за один раз бачив до 4 лам в грі

б) точно не помню але id гравця привязується до ніка вроді ж ? Тобто для лам воно одне і те ж

Я нікого не захищаю і знаю що детальніший розгляд логів може довести чи опровергнути теорію що це різні "Llam"и це так просто пофлудить охота було :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аватар ..а нука переведи мне на Русский(Украинский) фразу.."Ще раз будеш баном за просто так мені не давати грати і я це сприйму як особисту образу(не віртуально)!" или это тоже другая Llama писала ?

И что эта фраза на твоем языке обозначает - ведь получаеться ,что я не правилно перевел и не так понял про "Не виртуально."...?

ps.Только что узнал сколько тебе лет.... С чего вас так несет..? На каком основании вы (детвора) позволяете себе так раговаривать с людми..?..Будем считать что я с тобой не знаком...и я этого не читал...может поймеш хоть что-то.. Sx - это переводиться как саша Харьковский..я тут в Ковеле один..узнать кто я - не проблема..

На будущее - Не газуй..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

silia, не бань - треба ж відповісти! :)

Аватар ..а нука переведи мне на Русский(Украинский) фразу.."Ще раз будеш баном за просто так мені не давати грати і я це сприйму як особисту образу(не віртуально)!" или это тоже другая Llama писала ?

И что эта фраза на твоем языке обозначает - ведь получаеться ,что я не правилно перевел и не так понял про "Не виртуально."...?

ps.Только что узнал сколько тебе лет.... С чего вас так несет..? На каком основании вы (детвора) позволяете себе так раговаривать с людми..?..Будем считать что я с тобой не знаком...и я этого не читал...может поймеш хоть что-то.. Sx - это переводиться как саша Харьковский..я тут в Ковеле один..узнать кто я - не проблема..

На будущее - Не газуй..

Віртуальні образи це типу(хоча деякі жартівливі :)) "ти бот", "косодупий", "ну ти інвалід" і всяка така лабуда, якою там флудять в чаті!

Розшифровую свою фразу: я мав на увазі що я сприйму це не як бан незаслужений(чи завишений в даному випадку), не як відношення до гравця в КС, а особисто до мене! Всього-навсього! Загрозливого тону там не було. Чи ти подумав що із-зі такої фінгні хтось побіжить комусь морду бити? ;) А ось якби постійно такі бани(несправедливі) тривали б в сторону однієї особи, то це вже інше діло... а це так... висловлення свого незадоволення у відповідній формі! ;)

З.І. Скільки ж мені років? ;) Таке враження з твого поста, що 14-16! :101010: ЯК САМЕ я розмовляю з людьми??? Хамить почав ти! Я, як ображений терміном бану в спокійний вечірній вечір, коли я віддихав, просто не міг не висловити свого незадоволення! Вислов у відповідній формі до свого незадоволення твоїм рішенням! ;) Так що....... зависив покарання, то не ставай на диби від відповідної реакції "покараного"! ;) <--- Останні пара речень - це чому "нас так несет" :)

Я "За мир во всем Мире!" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на майбутнє - особливо модерам цього форума

попросив би стирати подібні пости безпрєдєльної маладьожи...

спочатку мля пишуть - і потім думають

і так "пажизні"

"спочатку в морду а потім вже розбираються...сакс"

дітям яким меньше 25 рочків - ніх виходити на особистості

мене вчили старших поважати - а зараз хех його знає шо і хто чому вчить.

я теж мав притензії до адмінів вбіоса - але головне притримуватись правил гри на серваку - а особливо поважати гравців

от чому нас вважають бидлом у західній європі - бо ні поваги ні розуміння нема - лише безголові люди....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такі пости, як попередній, треба терти в першу чергу! Пост аби пофлудить, оффтоп, без смислу, спроба розвязати нову суперечку(можливо для того щоб показати свою крутість чи "який я правильний"(хоча можливо чел помилився розділом форуму)). :)

А пости, що стосуються бану(справедливого/несправедливого) та гри в КС терти, на мою думку, в цьому розділі не потрібно! Це ж форум, а на форумі обговорюють питання в відповідних розділах, в даному розділі питання, що стусуються КС! :P

Ще й будуть тут розказувати що кому робити і вчити жити! LOL

З.І. Тобі якраз 25-26? :)

З.І. silia, сорри ще раз! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смисл мого посту якраз у тому шоб такі як ти не писали мля цілий топ як тебе образили.

серв безплатний - а начіть адмін прав!

нєкуй писати всяку куйню - і ваше нєкуй грати коль тебе все бісить!

ПІДХАРИВ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...