Перейти до змісту

Депутати співатимуть хором.


Luychi

Рекомендовані повідомлення

Партія регіонів пропонує запровадити у Верховній Раді обов'язковий хоровий спів. У законопроекті, який внесли до парламенту депутати від ПР Володимир Малишев і Юрій Болдирєв, пропонується, щоб перед пленарними засіданнями у Раді в обов'язковому порядку виконувалася Молитва за Україну ("Боже великий, єдиний, нам Україну храни"), повідомляє ТСН.

У пояснювальній записці до законопроекту відзначається, що однією з цілей прийняття документу є підвищення моральних якостей членів парламенту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...если я, вместо того, чтобы оперировать каждый вечер, начну у себя в квартире петь хором, у меня настанет разруха...

Ф.Ф. Преображенский

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yurgen, +100500

Ще, як варіант, - їм спокійно спати не дає досвід київських мільйонерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молитва буде про те, щоб Бог оберігав Україну від них самих...

Ну да, при чому одного з них ми особисто знаємо. Правда, Люда ^_^

а на рахунок співати хором... то цю молитву в усіх церквах Київського патріархату, щонеділі хором співають прихожани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, давайте виберемо день, шоб большинство депутатів було в людному місці, наприклад, на засіданні Верховної Pади, і силою нашої думки заставимо їх всратись. Нада тіки назначить точне время. Якшо тисяча людей буде одночасно молитись у назначений час, то должни всратись хоча б пара депутатів, я щитаю.

Фаїна Каплан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на рахунок співати хором... то цю молитву в усіх церквах Київського патріархату, щонеділі хором співають прихожани.

ото хай в церкву йдуть і моляться.

Що хош придумають, аби не працювати.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, давайте виберемо день, шоб большинство депутатів було в людному місці, наприклад, на засіданні Верховної Pади, і силою нашої думки заставимо їх всратись. Нада тіки назначить точне время. Якшо тисяча людей буде одночасно молитись у назначений час, то должни всратись хоча б пара депутатів, я щитаю.

Фаїна Каплан

Ну да - весна не за горами, а поля треба чимсь удобряти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутати молитимуться за Україну хором:

8136.jpg

У пояснювальній записці до законопроекту відзначається, що однією з цілей прийняття документу є підвищення моральних якостей членів парламенту.

Для початку на роботу б навчились виходити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Партія регіонів пропонує запровадити у Верховній Раді обов'язковий хоровий спів.

Якщо Гімн України, то цілком нормально.

Я б ще запровадив таке.

Перед входом у зал засідань, повісити прапор України. Навпроти нього покласти коврик із зображенням Конституції України у розгорнутому вигляді. При вході у зал, депутат (або взагалі хто туди заходить), стає на коврик, не на зображення Священної Книги, звісно, а трохи нижче зображення. Далі опускається навколіжки і кланяється, при цьому ліву руку кладе на лівий зворот, праву на правий зворот книги. Потім правою рукою бере прапор, і промовляючи "Слава Україні", чи "Ще не вмерла Україна", цілує його. Ну а потім вже Гімн.

Хоча можливо із "встати навколіжки та покланятись", я трохи перегнув. Тоді просто стати на одне коліно, прапор в руки... ну і по сценарію.

Правда церква може трохи образитись. Бо в цьому випадку вони вже не єдині будуть де встають навколіжки та щось там цілують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б ще запровадив таке.

для цього достатньо двері зробити висотою 1,6м ;) Але в цьому випадку може в декого з можновладців виникнути спокуса повісити над ними фото Гаранта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...