Перейти до змісту

Порушення правил форуму


kudrom

Рекомендовані повідомлення

В першу чергу до Адмінів

Повідомляю Вас, що користувач Beybars серйозно порушив правила форуму, по-перше, зареєструвавшись під іншим ніком, незважаючи на БАН, по-друге, штучно накручуючи репутацію забаненому користувачу, яким він сам є:

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showreputation=1001

Тому пропоную забанити корустувача Beybars назавжди, а Амінодаву зняти всю штучно накручену репутацію, крім того пропоную всім, хто вважає це порушення зняти ще кілька балів за грубе порушення правил форуму.

Чи, можливо хтось проти?

P.S. Це повідомлення знаходиться в цьому розділі, так як тема розділу "Новини форуму. Розділ для питань пов'язаних з діяльністю форуму". Тому вважаю недоречним будь-які апеляції до того, що інші робили таке неодноразово. Правила є правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я против, ему и отминусовали репу не совсем по правилам !!!! Хех, репу многие накручивают, знаю одног так ваще репу на +30 коекто накрутил. Бан всеравно не заслуженый был.

А ваще че за темка такая ;) есть много всяких нарушений со стороны разных пользователей, и че теперь... каждый раз темку создавать и ТРИЗВОНИТь на весь форум :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проти.

і, якщо чесно, то Ви своїми несенітницями тут, на цьому форумі, вже задовбали!

"ну дайте ж я його вдарю!" (с) "каламбур"

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз знов почнеться...

Але, на мою точку зору, модератори для того і є, щоб гнати звідси тих, хто не вміє себе поводити. Це правила суспільства - тих, хто їх порушує, ізольовують в місця позбавлення волі. Хто з них тікає - ізольовують повторно і надовше. Тут теж повинно бути так само. Та й гордість якась в людини повинна бути: якщо тебе тут не хочуть бачити (а це по одній репутації видно) - то йди звідси.

Раніше я наводив пости з лінками на інші форуми, де цей користувач неодноразово отримував попередження за недостойну поведінку. Тому його поведінка на Луцькій борді - не виняток, а його стиль життя.

Неодноразово було видно, що окремі пости цього суб'єкта спрямовані тільки на конфлікти.

Неодноразово він і в постах, і особисто мені в приваті писав, що ми тут - всі смішні, і, читаючи, з нас сміються його знайомі в Києві, і в інших містах. Якщо він вважає нас смішними і сміхтоворними, ще й видає нас за таких перед іншими - то що він тут має робити?

В останніх своїх постах (які, щоправда, тісно переплітаються з моїми) цей юзер написав стільки всякого хламу, що навіть його прибічники на форумі не стали його підтримувати. Не згадуючи вже про згадки української мови, як "поросячьей мовы".

Повинна бути якась... не знаю. Корпоративність луцьких юзерів, чи що? ІМХО, вхід сюди відкритий кожному. Але ж не для того, щоб розводити сварки, чвари, провокації і образи.

Так що моя точка зору - винен. І підлягає покаранню.

Зрештою, навіть якщо відкинути всі "винен", "не винен", відійти від цих понять, а судити просто прагматично - варто пожертвувати одним учансиком, аби зберегти нормальні відносини між рештою.

Але все одно вважаю, що здебільшого юзер порушив правила.

І ще одне. Про наші правила. Пройдіть хтось реєстрацію. Там взагалі написано, що "язык общения в конференции - русский. Разрешается писать на английском". Так що навіть не знаю, чи порушені правила форума, але моральні засади і принципи порядності - порушені однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плюс пропоную всім, хто вважає це порушення зняти ще кілька балів за грубе порушення правил форуму.

до чего труден украинский язык :) наверное так и не получиться у меня его выучить... :)

Попросил бы Ярчика, он бы помог мысль сформулировать... :) По типу:

плюс пропоную всім, хто вважає це порушення порушенням ,зняти ще кілька балів за грубе порушення (чи непорушення?) правил форуму, а хто вважае це порушення ;)непорушенням, додати ще кілька балів за грубе порушення (чи непорушення?) правил форуму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ваще предлагаю раздел "Политика" нах закрыть. Ато мля что не тема, так обязательно хохлосрач. Или Plum поставить моддером, он хоть малейший флуд или отклоненние от темы мгновенно трет. А рубрика "Железо" точно строго ЖЕЛЕЗНАЯ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ей-богу, как дети малые....даже смеятся грешно. Нечего человеку делать - ведь пришла мысль, и мысль серьёзная создать подобную тему :)

Kudrom, рапорт по форме подай. Серьезно.

Оушен, есть категория людей, которые вместо работы не знают чем заняться. Как говорит мой друг, карма у них такая.

Ярчик, у тебя очередное недержание сфинктера прямой кишки? Понеслось говно по трубам?

Хватит уже врать. Что с тебя смеялись - ну так ты сам виноват. Твое же поведение вызывало хохот, а не мое. Я тут причем? Дал людям линк, мол, почитайте. Потом скопировал те оскорбления, что ты писал в привате. Тут уже хохот прекратился, тебя просто пожалели. Как скудоумного, который только и может, что оскорблять. Оскорбление - это признак слабости характера, как неспособность доказать оппоненты свою точку зрения, убедить. Скопировать сюда твои "сентенции"? Могу.

Да, и забанен я только на двух форумах одного ресурса из-за личного неприятия одной мадам, которая есть админом :)

Опять же врешь. На остальных форумах, где я вишу, все нормально вроде бы ;)

Не подменяй понятия, ДоЯрчик, как адвокат, ты часто грешишь этим. Я смеялся с тебя, а не со всех, так что впредь будь тактичнее, и учись говорить по теме, хотя в профессиональной сфере тебе нужно, я понимаю, говорить именно так, как говоришь сейчас.

И еще, не предлагай мне больше пиво в привате, гордость же должна быть какая-то :)

Смешной бы Доярчик, действительно. Пытаешься что-то кому-то доказать в виртуальном мире, и при этом, с серьезным видом, прямо бросаешься с воплем: "ВСЕХ ЗАВАЛЮ!!!!". Детства полные штаны.

Адиос, мучачо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній пост - провокація.

Ви побачили справжнє обличчя цієї людини.

Пропоную - БАН. Саме за останній пост. Хтось проти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому пропоную забанити корустувача Beybars назавжди

По этому факту радио Эстонии сообщает, что уже два дня как того....забане, ага.

Кудром, где там провокация? Я всего лишь сказал, что Ярчик - лжет. Ты адекватен? :) Он лжет. Я могу привести то, что он писал вчера в приват, какую грязь. И также сказал, что забанен только на двух форумах одного ресурса.

Это уже скорее оправдание своего честного имени :)

Да, и еще, лицо мое - в аватаре. Настоящее. Его все видели.

Тема не актуальна, ибо Бейбарс уже забанен, так что можешь свои эмоции потихоньку успокаивать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную - БАН. Саме за останній пост. Хтось проти?

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showreputation=94

лучше и не скажешь... :)

post-345-1172666977.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю я всё это и думаю - какой же у нас класный форум раз народ к нам с такими "траблами" порывается...,

ух....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... очередное недержание сфинктера прямой кишки? Понеслось говно по трубам?

... тебя просто пожалели. Как скудоумного,

... Детства полные штаны.

Дуже високоінтелектуальний пост без бруду та образ. Високий слог ! :)

Всім брати приклад терміново. Який бан ?! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver

В нас кльовий форум! На відміну від багатьох, де суцільний флуд. Тому я і хочу його таким лишити, вигнавши з нього флудерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор, это твоя тема провокационна сама по себе, не заметил?

Так я тебе говорю.

Ушел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може вистачить тут дитсадок розводити :)

Aminodav Ти ще скажи: "Він мене перший обідив". Навіщо свідомо сваритися з людьми, яких, можливо, навіть особисто незнаєш? :) Я просто не можу зрозуміти твоєї логіки

imho той хто поливається з амінодавом брудом, сам починає опускатися до його рівня. На деякі дитячі репліки іноді просто краще не відповідати.

На рахунок накрутки репутації. Якщо людину так радує велика кількість "+" під її ніком, то давайте наклацаємо йому всі по одному плюсику і хай радіє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, у тебя очередное недержание сфинктера прямой кишки?

Доктор, а ви від геммороя теж лікуєте?

Ну, при таких розкладах, залишається запропонувати тільки одне: кіш мір ін тохес...

Учи ідіш! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Или Plum поставить моддером, он хоть малейший флуд или отклоненние от темы мгновенно трет. А рубрика "Железо" точно строго ЖЕЛЕЗНАЯ!!!

Опа... дякую за підтримку, чесно -- не чекав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі...

На еЛеМі, що у Луцьку,

Революція іде!

- Нехай Plum, - гукає Oushen, -

В нас за модера будЕ!

Паддєржал... :) Авторитет в людини і в віртуальному, і в реальному житті достатній для того, щоб в багатьох випадках його слово було останнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще всяких банів це абсолютний ігнор ідіотів ну а на рахунок почистити то це завжди можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ув. господа и дамы, мне лично глубоко монопенисуально, что Вы там обо мне думаете и что предлагаете. Особенно касается национал-свидомых граждан, показывать пальцами не буду, сами знаете себя лучше :ok2:

Все прямо по Чехову....номер известен ее.

Товарысчи, самое несчастное животное - осьминог. А знаете почему? У него и ноги от ушей, и руки из жопы, и сама жопа - с ушами, и мозги, собственно говоря, тоже в жопе...Гыгыгыгы

Это так. Ничего личного. Особенно про осьминога.

А засим, "Политика" тоже в игноре.

Кохайтеся, бо ви того варті.

Ви ж не бидло, ви ж не козли. Далі знаєте... :P

P.S. Доярчик, теперь и стряхни, а то подержать - это мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да чо уж стряхівать, цитоватєль... мені простіше на тебе положити буде... :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...