Перейти до змісту

Куплю охолодження


Рекомендовані повідомлення

Куплю охолодження для MOSFET на МВ GA-P35-DS3P (rev. 1.1).

Абож запропонуйте якусь альтернативу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Система живлення проца

Та ні, це всього-навсього польові транзистори в системі стабілізатора живлення проца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Транзистори - знаю, MOSFET - ні!

Пропоную виготовити ручками!

На мат. платі передбачені техотвори під його тому можу сказати, що зможеш виготовити його сам.

Колись стикався з аналогічною проблемою на MSI P35NEO3, так прийшлося виготовлювати з широкого алюмінієвого радіатора, що значно допомогло покращити стабільність розігнаної системи.

Можу лише запропонувати заготовку для його виготовлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо у когось є сток охолодження із "мертвих" МВ або ж радіатори алюмінь/мідь, пропонуєм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

э радіатори)) я собі думав поставити, але як в мене система нерозігнана, тому не потребує, напримітив один радіатор з моста, якщо його розпиляти, то вийде 9шт гольчастих радіаторів на мосфети, якщо на термопасту то триматись будуть, бо алюміній не такий і тяжкий. зацікавив? можу викласти фото всіх радіаторів, вибереш любий за бажанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це на процесор, ребристі, на 1му фото мідний, він набагато кращий (але ребристі різати незручно буде)

і ось гольчаті, вони краше підійдуть для обробки, на 2му фото зібрав усі для порівняння. вибирай :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши розміри мідного (що на 1-му фото), та двох чорних (що на 3-му фото).

ЗІ якщо підійдуть будем говорити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мідний: 60*66

чорн1 53*52

чорн2 72*41 ( але прилягає поверхня розміром 42*50) там бока підняті і не пристануті, якщо тільки розрізати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені потрібно два радіатора 70*10 і з рівною поверхнею

ЗІ поміряю ввечері можливо підійде мідний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так, мені потрібно 2-а радіатора розміром 74*13мм, або ж один 74*Х (де Х - більше 30мм)

ЗІ віддаю перевагу мідному, пропонуєм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...