Перейти до змісту

Майсер по ремонту пральної машинки(автомат)


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

Зламалась пральна машина автомат ARISTON MARGHERITA 2000, шукаю толкового майстра!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую машинка поремонтована!

Хоч я не топікстартер, аналогічно і моїй машинці дали "друге життя".

Всім дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Всім дякую машинка поремонтована!

Хоч я не топікстартер, аналогічно і моїй машинці дали "друге життя".

Всім дякую!

Виникла проблема з пральною машиною. Дайте, будь-ласка, координати майстра, який вам ремонтував. Ви задоволені якістю його роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

підніму тему. потрібний майстер.

0990273489 - Валера
як він ремонтує? хто що порадить. бажано на дому.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0506784669 - Олександр. Ремонтував мою машинку двічі, роботою задоволений, иашинка працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0506784669 - Олександр. Ремонтував мою машинку двічі, роботою задоволений, иашинка працює.

двiчi одне й те ж саме чи рiзне ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були проблеми з переключенням машинки з режиму прання/полоскання. З першого разу все вияснили - проблема з теном, обріс накипом, було це в січні минулого року (срок експлуатації машинки 4,5 роки). Оскільки були фінансові проблеми і грошей на новий тен не було, за його порадою в домашніх умовах за 30 хв. тен був частково реанімований, поставлений ним назад, після цього машинка пропрацювала 1,5 року. Почалися ті ж самі проблеми в жовтні цього року, тену прийшов гаплик, реанімуванню не підлягає. Замінили тен, вже місяць політ нормальний. Так що судіть самі - те саме чи різне. Я вважаю що те, що він не настояв зразу на заміні тену, ввійшовши в положення замовника - це великий плюс. Забув зауважити - робить на дому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...