Перейти до змісту

Чому буває сумно?...


solnishko

Рекомендовані повідомлення

Чому в цьому житті буває сумно просто так? Дехто називає це модним словом депресія..Хіба так? Думки ворушаться в голові, і від їх руху стає фізично боляче, просто так..Просто туш тіче тонкими струмками і , засихаючи, робить тебе схожим на соліста Кісс..І посміхнутися би, а не виходить..Бо гримаса якась виходить, а не посмішка. Не зігріває величезна кружка чаю на колінах, не радує випадковий промінець сонця у вікні. А телефон дзижчить і дзижчить і комусь ти потрібен напевно, тільки от тобі не потрібен ніхто. Бо тиша. Бо навколо люди, а ти сама. Олівець випадає з руки, а з ним пропадає натхнення на сум..Смішно, чесно. Натхнення на сум....Тужити теж треба вміти, бо туга - це твоя сповідь перед собою.

Чому буває сумно? ...........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені зараз...

Я так чекала цього вечора. Чекала, щоб відпочити, побути наодинці з собою...

Дітки в бабусі, чоловік пішов на зустріч.

Я ОДНА.

Те, чого я тАк хотіла.

Зараз - не хочу. Сумую.

Ще й погода - бяка. Не погуляєш...

Скоріше б ніч...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає диму, без вогня. Так само сумно може бути тільки із якоїсь причини на це. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чисто жіноча, ІМХО, така штука. чи може є і серед чоловіків такі безпричинні емо?

Просто туш тіче тонкими струмками і , засихаючи, робить тебе схожим на соліста Кісс..

До речі, мені, наприклад, дуже піднімає настрій, просто згадую, себе у 10 років :lol:

:90: :90: :90:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені зараз...

Я так чекала цього вечора. Чекала, щоб відпочити, побути наодинці з собою...

Дітки в бабусі, чоловік пішов на зустріч.

Я ОДНА.

Те, чого я тАк хотіла.

Зараз - не хочу. Сумую.

Ще й погода - бяка. Не погуляєш...

Скоріше б ніч...

Заведи любовника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По суті.

Як правило, просто так сумно не буває. Десь щось є, і навіть не на підсвідомому рівні.

Просто десь щось не так зроблено... допущено якусь помилку... хтось образив.... не зрозумів... якась мрія не збулася... відчуття тривоги... невпевненість в завтрашньому дні... холодна постіль...

Якщо сісти, і розкласти це все - стане зрозуміло про причини поганого настрою.

Але такий стан фізіологічно є потрібним, особливо жінкам. Після нього миті щастя куди яскравіші.

Ну і, як правило, вранці це минає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені зараз...

Я так чекала цього вечора. Чекала, щоб відпочити, побути наодинці з собою...

Дітки в бабусі, чоловік пішов на зустріч.

Я ОДНА.

Те, чого я тАк хотіла.

Зараз - не хочу. Сумую.

Ще й погода - бяка. Не погуляєш...

Скоріше б ніч...

Майже та ж ситуація...тільки от малечі сплять, я була на зустрічі, лишилися самі-самі друзі...тепер наярюють-збираються "у клюб на танці"...мені сумно, але не по причині "погулять-поржать", а тому що ціную їх, а бачимось рідко :blush:

Хоча як варіант запросити їх до мене на чай з тортиком і вином...все в холодильнику, тільки от немає з ким це приговорити :(

Або ще один варіант...Ксюх, бери таксі і до мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ксюх, бери таксі і до мене :)

:g15::D

Хвилин 30ть тому те ж саме я написала Солнишку. :0005::blush::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ксюх, бери таксі і до мене :)

:g15::D

Хвилин 30ть тому те ж саме я написала Солнишку. :0005::blush::D

Тоді поправка...бери таксі і Солнишко :D Бо шось кепсько...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стараюсь во всём, что бы то ни было, искать позитифф! А вот гавённо, очень гавённо становится, когда детки болеют! Понял это на собственной шкуре, когда старшего чуть не потерял!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шослучилось?

Спакуха, ща отсканю свою старшую!

Мамент!

Ді, ніщо так не піднімає настрій, як виконана обіцянка!!! :P:D

я сфоткаю своего...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді поправка...бери таксі і Солнишко :D Бо шось кепсько...

Оксана, ви ще не поїхали? Sweetlenі кепсько, тим паче через 10 хв чийсь день Ангела :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді поправка...бери таксі і Солнишко :D Бо шось кепсько...

Оксана, ви ще не поїхали? Sweetlenі кепсько, тим паче через 10 хв чийсь день Ангела :blush:

Ми тут вже почали кожен в себе святкувати :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце так! Уже 2 дні як важка депресія. Ось сів за ПК і відразу на борду. А перша темка: Чому буває сумно?... Потрібно себе якось відволікати від поганого настрою. Я намагаюсь допомагати знайомим. Тільки не бути наодинці зі своїми думками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ксюх, бери таксі і до мене :)
Хвилин 30ть тому те ж саме я написала Солнишку.

Ксюх, бери таксі і до мене :)
:g15::D Хвилин 30ть тому те ж саме я написала Солнишку. :0005::blush::D
Тоді поправка...бери таксі і Солнишко :D Бо шось кепсько...

Дівчата вам потрібно зустрітись :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь я на всі фото що викладають на Борді, і розумію що Луцьк село(велеченьке) але все таки село.

Всім Привіт :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шослучилось?

Спакуха, ща отсканю свою старшую!

Мамент!

Потерял - в самом плохом смысле этого слова! Но это в прошлом! Они есть - и это не даёт грустить!post-490-0-93219500-1296944660_thumb.jpg post-490-0-11234100-1296944730_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж буває сумно. В такі моменти не хочеться шукати причини, копатись в собі, згадувати, що зробила не так, або хтось зробив. Просто сумно, порожньо і самотньо. І це не залежить від того сам ти зараз чи з кимось. Єдине добре, що це минає так же непомітно, як приходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грусть возникает в случае значительной неудовлетворенности человека в каких-либо аспектах жизни. Цель грусти — мотивировать человека изменять положение к лучшему, добиваться своих целей, устранять неудовлетворённость желаний: поскольку грусть является неприятным чувством, она вынуждает человека действовать, устранять её причину, чтобы избавиться от неё, мотивируя его, таким образом, к развитию и исполнению своих целей!!!

Вывод товарисчи: Взгрустнуть иногда тоже полезно!!! Взгрустнули и на Бордовку!!! И жизнь наладится!!!

98a048916f19f14bbdb4983a40179266.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце завтра в когось у нашому дворі буде привід посумувати...

Вийшла на балкон - а там всипано вагонкою, наче снігом.

Шкода. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМНО, такий "сум" приходить тільки тоді, коли нема чим зайнятись.:closedeyes:

Нумо до праці!!!! Сонце вже високо!:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, черговий декрет злиже сум як корова язиком  :D

post-2742-0-97638600-1296979404_thumb.jppost-2742-0-34064800-1296979552_thumb.jp

Думаю сумувати час від часу, це природньо, тим більше пора зимової хандри настала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж за настрій такий гидотний, а? :blink: Щось все навколо чорно-біле...окрім посмішок моїх малят :blush:

І шо дєлать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...