Перейти до змісту

Порадьте книжку


prodrupaler

Рекомендовані повідомлення

Вирішив я трохи відірватись від компа і зайнятись високим мистецтвом читання!!! Хотя взагалі то читати не люблю максимум шо читав напевно 20 - 30 ст. і то лише те шо було за програмою в школі :) Але все ж вирішив шось тай почитати, порадьте будь-ласка якусь книгу бажано трилер, фантастику чи якийсь пригодницьку.... шо би завжди якась "напруга" трималась під час читання... І бажано на українські мові, хоча знаючи сучасне "положення" української книжки, на російські мові тоже піде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стівена Кінга почитай, "Кладовище домашніх тварин". Краще російською мовою, про положення української книги ти правий.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стівена Кінга почитай, "Кладовище домашніх тварин". Краще російською мовою, про положення української книги ти правий.)

384 сторінок трохи забагато як для мене, але судячи з коментарів в інтернеті стоїть почитати? А в тебе вона є??? Можу купити (за розумні гроші) або дай почитати.... але читати я її буду доооовго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стівена Кінга почитай, "Кладовище домашніх тварин". Краще російською мовою, про положення української книги ти правий.)

А скільки там сторінок? А в тебе вона є??? Можу купити (за розумні гроші) або дай почитати.... але читати я її буду доооовго...

В мене вона є. Продати не продам, а от дати почитати зможу. Але звичайно при умові поверенення.

Скільки сторінок не пам"ятаю, середня така). Нарахунок доооовго, якшо піде добре то ти її за кілька днів подужаєш, а якшо не піде то не піде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бери сталкерську літературу. Фантастичний бойовик - саме те. Можу порадити для початку "Дом на болоті" Олексія Калугіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вона є. Продати не продам, а от дати почитати зможу. Але звичайно при умові поверенення.

Скільки сторінок не пам"ятаю, середня така). Нарахунок доооовго, якшо піде добре то ти її за кілька днів подужаєш, а якшо не піде то не піде...

Не ну я то поверну обов'язково питання в тому наскільки часу ти її мені зможеш позичити.... мені я так думаю треба як мінімум 2 місяці.... хоча якщо книжка справді така як про неї пишуть то думаю швидше.... В замін якщо хочеш можу дати почитати книги українських письменників тіпа Сухомлинського, та в мене тих книжок дофіга.... десь в кладові валяються багато історичних (є "історія Луцька") і тд...

Бери сталкерську літературу. Фантастичний бойовик - саме те. Можу порадити для початку "Дом на болоті" Олексія Калугіна.

Я слухав аудіотвір "Дом на болоті" сподобалось більш-менш, але перечитувати я не бачу сенсу.... які ше маєш з цієї серії???? і яка ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, домовились тоді. З понеділка буду в Луцьку то зустрінемось, передам. Взамін, дякую за пропозицію але вже роки зо два читаю в електронному вигляді, хоч очі садить але завжди зі мною)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вона є. Продати не продам, а от дати почитати зможу. Але звичайно при умові поверенення.

Скільки сторінок не пам"ятаю, середня така). Нарахунок доооовго, якшо піде добре то ти її за кілька днів подужаєш, а якшо не піде то не піде...

Не ну я то поверну обов'язково питання в тому наскільки часу ти її мені зможеш позичити.... мені я так думаю треба як мінімум 2 місяці.... хоча якщо книжка справді така як про неї пишуть то думаю швидше.... В замін якщо хочеш можу дати почитати книги українських письменників тіпа Сухомлинського, та в мене тих книжок дофіга.... десь в кладові валяються багато історичних (є "історія Луцька") і тд...

Бери сталкерську літературу. Фантастичний бойовик - саме те. Можу порадити для початку "Дом на болоті" Олексія Калугіна.

Я слухав аудіотвір "Дом на болоті" сподобалось більш-менш, але перечитувати я не бачу сенсу.... які ше маєш з цієї серії???? і яка ціна?

В Луцьку не шукав книг, читав в онлайні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З сталкерської літератури прочитай "Мечта на поражение" і "Тени Чернобыля" це певно найкращі, не читай нових сталкерських, бо тільки зіпсуєш ввраження, а читаються вони швидко, і кінець завжди неочікуваний.

Або прочитай Коельо "Алхімік"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З сталкерської літератури прочитай "Мечта на поражение" і "Тени Чернобыля" це певно найкращі, не читай нових сталкерських, бо тільки зіпсуєш ввраження, а читаються вони швидко, і кінець завжди неочікуваний.

Або прочитай Коельо "Алхімік"

Я так поняв книги із "сталкерської" літератури не пов'язані одна з одною.... тобто нема різниці в якому порядку їх читати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тиць

можеш з цеї ссилки накачати в телефон книжок, так зручніше читати..

нема різниці.

хіба якщо один автор.

НЕ читай Левицького.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тиць

можеш з цеї ссилки накачати в телефон книжок, так зручніше читати..

нема різниці.

хіба якщо один автор.

НЕ читай Левицького.!

Я б хотів почитати бумажну книгу. Хм... Я думав шо книжки сталкер написав один автор і по її мотивам створена гра, а тут все виявляється куди складніше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

384 сторінок трохи забагато як для мене

Мляяяя.....Почни з "Робінзона Крузо"....сторінок по двадцять на вечір.... А як втянешся в папір - запишись в бібліотеку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я десь прочитав штук 30-40 сталкерських книг. Більшість - неофіційні, половина - видані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дуже сподобались книжки Макс Фрай! Теж думала довго буду читати і купила тільки першу, а потім місяць другу шукала :)Назва першої "Чужак", другої "Волонтеры вечночти". :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В житті все починається з малого,

з зернини хліб,з промінчика зоря

і Ленін теж свою важку дорогу,

колись також почав із БУКВАРЯ.

самоє то..і паперовий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Успенский Михаил Глебович - трилогии «Приключения Жихаря». :smile-zachot:

Очень рекомендую. Юмористическая фентези, когда читал, смеялся до слёз.

Книга супер!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говард Філліпс Лавкрафт ("Тень над Иннсмаутом", "Херберт Уэст, оживляющий мертвых","Ужас Данвича", "Случай Чарльза Декстера Варда" і купа невеликих історій)

Гаррі Гаррісон (серії "Мир смерти", "Стальная крыса", "Билл - герой Галактики" і також купа текстів поменше, особливо спробуй книгу-квест :ok2: )

якщо треба - можу надіслати в цифрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Кінга, як правило, дуже затяжний початок, сторінок . 40-50 точно :) "Кладбище домашних животных" - не виняток. "Необхідні речі" його пера я починав читати 3! рази :). Але потім як закрутилося - за ніч проковтнув. Ото таке.

А для початківця, як на мене, легко пішов би Ільф та Петров "12 стульев", "Золотой теленок". Їх я читав разів, певно сім! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Почитай "Правила волшебника" Т.гудкайнд. Дуже класні книжки, сам зараз читаю 4-ту частину!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А мені подобаються книги Йона Колфера про Артеміса Фаула. Якраз по твому запиту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...