Перейти до змісту

"Мусор" зневажає державну мову


Pama

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Продивився повністю всі 4-ри частини відео: водій з пасажиром ще ті провокатори! Не далеко від вже екс-ст.сержанта Швеця по наглості і відійшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продивився повністю всі 4-ри частини відео: водій з пасажиром ще ті провокатори! Не далеко від вже екс-ст.сержанта Швеця по наглості і відійшли.

На одному з форумів натрапив на такий коментар:

Брати ! А чи не "РОЗВЕЛИ" нас як дітей ...

Сержант міліції дозволяє себе знімати на відео ... Раз !

Сержант міліції говорить в камеру якусь дурню... Два !

Той хто знімав викладуе файли в НЕТ ... Три !

Той хто знімав не боїться Сержанта міліції і його друзів... Чотири !

І вже сьогодні "премьер-министр Украины Николай Азаров заявил..." П'ять !

А й справді, чи не черговий це піар-хід?

По-перше, треба бути повним дебілом, щоб говорити таке на камеру;

По-друге, занадто швидко відео потрапляє в інет;

По-третє, занадко швидка реакція на нього з боку влади...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видео попадает в инет со скоростью 1мбит/c у некоторых быстрее :)

p.s. а машины авторов не "правый" руль? или мне показалось? или видео "перевёрнуто"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продивився повністю всі 4-ри частини відео: водій з пасажиром ще ті провокатори! Не далеко від вже екс-ст.сержанта Швеця по наглості і відійшли.

Правильно вони все зробили. Нема в правилах такого поняття як зупинка для перевірки документів...

Можуть зупинити, якщо така машина числиться в угоні і то вони повинні про це повідомити.

Це напрягає коли собі їдеш і тут махає тобі палочкою.

З.Ы. Руль правий :)

З.Ы.Ы. А що Швець і його друзі можуть зробити водію - нічого... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можуть зупинити, якщо така машина числиться в угоні і то вони повинні про це повідомити.

прослухай монолог кобрівця в кінці 4-ї частини уважно. До того ж - постав себе на місце ДАЙця, в якого є орієнтування на авто - хіба ж ти будеш кожного, чиє авто потрапляє під опис, попереджати про те, що блаблабла "Ви підозрюєтесь в угоні"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, але такий порядок.

Є в мене знайомий в органах, він розказував, то вони в кожній машині бачать протокольчик. Зупиняють, а вже потім думають до чого прикулупатись, план же треба виконувати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в мене знайомий в органах, він розказував, то вони в кожній машині бачать протокольчик. Зупиняють, а вже потім думають до чого прикулупатись, план же треба виконувати

це друга сторона медалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лидер партии «Родина» депутат Одесского городского совета Игорь Марков поможет с трудоустройством старшего сержанта ГАИ Александра Швеца, который был уволен за то, что назвал украинский язык «телячьей мовой»

Об этом сайту Одесса.Комментарии сообщили в пресс-службе партии

«Я убежден, что профессионализм человека зависит не от того, любит он государственный язык или нет. Поэтому мы поможем Александру Швецу с трудоустройством», - добавил Игорь Марков.

По его мнению, «украинский язык нам навязывали насильно на протяжении многих лет и неудивительно, что это начинает вызывать раздражение».

«Когда Министр Вовкун на заседании Кабинета министров назвал русский язык «собачьей мовой», почему-то это прошло для него без последствий. А сегодня все ополчились на одного сотрудника ГАИ, который позволил себе сказать, что не любит государственный язык. Может быть, как работник государственной службы, который находится при исполнении обязанностей, он поступил и не очень правильно, но как гражданин, просто как человек, я его прекрасно понимаю», - сказал политик.

cripo.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще трохи "російського" погляду на ситуацію:

Одеський даїшник, звільнений з правоохоронних органів за лихослів'я на адресу державної мови, назвав "телячою" не українську мову, а суржик, яким до нього звертався водій, заявив нардеп-регіонал Вадим Колесніченко.

"
Я переглянув ролик і не побачив там ні найменшої образи української мови. Чоловік не хотів розмовляти суржиком. Він сказав водієві, розмовляйте зі мною або російською, або українською, я не розумію вашої телячої мови. Він мав на увазі суржик, яким говорив водій
", - упевнений Колесніченко.

На думку нардепа, старший сержант Швець повинен звернутися до суду і добитися відновлення на посаді.

У свою чергу народний депутат Леонід Грач вважає, що проблему низького культурного рівня інспекторів ДАІ треба вирішувати комплексно, а не звільняти одного співробітника.

"
Я думаю, що потрібно розглядати лихослів'я інспектора ДАІ, який назвав українську мову телячою, як низький рівень культури працівників МВС і ДАІ, треба підвищувати політичний і культурний рівень. А поставити питання про звільнення, вигнати людини з органів - це просто висловити "фе" російській мові та полити воду на млин безкультур'я співробітників ДАІ, і полити воду на душу націоналістів
", - заявив Грач.

звідси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На думку нардепа, старший сержант Швець повинен звернутися до суду і добитися відновлення на посаді.

Так-так, і ще медаль йому дати...з закруткою на спині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінімум 50% дій даїшніків -це провокація.

А якщо мені місяць тому на житомирській обїздній даїшник заявив дослівно ,,Бажаю,щоб ви зробили дтп , а я приїхав розслідувати,,- то це як назвати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сержант Швець: те, що я сказав, звісно, велика дурість

Звільнений з МВС старший сержант Олександр ШВЕЦЬ в інтерв’ю газеті "Сегодня" назвав водія провокатором і поскаржився, що той матюкався через слово.

"Мої слова про "телячу мову" вирвані з контексту, - сказав він. - Ця фраза вирвалася в мене в мить апогею скандалу. Якби мене не довели до нестями, я б ніколи цього не сказав - я чудово знаю, що можна казати на службі, а чого не можна..."

На момент записаного на вигляді конфлікту, за розповіддю сержанта, "скандал тривав близько півтори години. В автомобілі сиділо двоє хлопців років по 19. Водій поводився дуже агресивно. Мало того, що він відмовлявся показати мені документи - права і техпаспорт, він ще і матюкався через слово... За півтори години він довів нас до білої люті своєю матірною лайкою і зухвалою поведінкою. Тільки після того, як співробітники "Кобри" сказали, що викликають наряд міліції з райвідділу (була явна непокора законним вимогам міліції), хлопець змилувався показати права і документи на автомобіль. Яким був наш подив, коли ми побачили документи - права і техпаспорт виявилися намертво "спаяні" між собою в планшеті з оргскла металевими болтами! А планшетка була прикріплена наручниками з тросом до керма авто!"

"Ролик майстерно змонтований, - підсумовує О.ШВЕЦЬ, - хлопці явно шукали міліцію, щоб влаштувати провокацію. Від самого початку розмови було зрозуміло, що хлопці прагнуть поскандалити і присікатися до нас у будь-який спосіб".

Сержант ще не знає, чи оскаржуватиме звільнення через суд, і не знає як зароблятиме на сім`ю: на руках двоє дітей 2 і 8 років і двоє лежачих хворих: дружина після ДТП і батько після невдалої операції чотири роки тому.

"...Те, що я сказав про українську мову, звісно, велика дурість. Зараз просто оглушений усім цим скандалом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю,

сержант не представился.... ну ладно это можно было "смонтировать"

а то что нагрудный знак был закрыт желеткой значительно труднее смонтировать, имхо

мелочи

но из таких мелочей всё и складывается

вторая сторона тоже снимала на камеру, где их версия видео?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вторая сторона тоже снимала на камеру, где их версия видео?

Вони ще не змонтували :rolleyes:

Звичайно, зрозуміло, що пацани мажори спеціально шукали на свою голову пригод з міліцією, але більшість з ДПСників такі тварі, що з ними по іншому не можна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коментар Швеця явно призначений для тих, хто дивиться ТВ і не бачив в інеті той 4-х серійний епос. Тобто для більшої частини населення України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки він не мент може зїздити і морду набити, за це штраф тільки.

Ось вона, ця морда:

49.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки він не мент може зїздити і морду набити, за це штраф тільки.

Ось вона, ця морда:

49.jpg

Цікаво, "ця морда" вважає що прізвище "ШВЕЦЬ" ісконно-посконно-канонічєск0є (МП)028a67c6c0f589bb8ceb8e6e308054f5.gif ?

Znachok_25mm_06.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"...Те, що я сказав про українську мову, звісно, велика дурість. Зараз просто оглушений усім цим скандалом".

Сцуко, я аж просльозився. :0068:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он Швєц! в смислє Сапожнік

як дражнився мій вуйко: Швець вкрау шило і клевець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...